Dyskusje ogólne

Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Zwiastu Jill i Wesker'a prezentuje się świetnie, zarówno rendery jak i gameplay. Przeciwników widać, że bedzie sporo, ciekawe czy oprócz Ganado i Manji powrócą jeszcze jacyś (być może Zombie ;D). Co mi się nakjbardziej spodobało oprócz przedstawienia postaci to ścieżka dźwiękowa, jest typowo...Residentowa.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

To było do przewidzenia, że nasza Rebecca pojawi się w Mercenaries 3D. http://www.mwrc.pl/News/News.php?d1=201 ... &kom=Dodaj
Awatar użytkownika
mentos
Posty: 293
Rejestracja: sob 21 lut, 2009
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: mentos »

Billy'ego z RE0 mogliby też dać.
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

mentos pisze:Billy'ego z RE0 mogliby też dać.
Prawdopodobne DLC :P. Jak na razie w skład postaci wchodzą:

1. Chris Redfield
2. Claire Redfield
3. Jill Valentine
4. HUNK
5. Rebecca Chambers
6. Albert Wesker
7. Jack Krauser

Jestem pewien, że do tej grupki dołączy Leon (postaci na początek ma być 8). Zamiast Krausera mogli dać Adę.
Awatar użytkownika
mentos
Posty: 293
Rejestracja: sob 21 lut, 2009
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: mentos »

DLC na 3DS-ie? Oby nie, Nintendo jako jedyne jeszcze unika tego syfu.

W końcu to Mercenaries, czyli residentowy dodatek, więc ja szczerze powiedziawszy nie wyobrażam sobie, by tutaj zabrakło postaci z merców z RE4 i RE5. Także liczę tutaj jeszcze na Leona iBarry'ego, a w sumie Excellę akurat mogą sobie darować.

Jeśli chodzi o Hunka, to po co mu dają jakieś pistoleciki, wystarczyłoby samo TMP i granaty. W końcu to była jego największa zaleta. Jedna broń, jeden typ amunicji, bez obawy, że znajdzie się coś niepotrzebnego.
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

mentos pisze:Jeśli chodzi o Hunka, to po co mu dają jakieś pistoleciki, wystarczyłoby samo TMP i granaty.
Wyposażenie postaci będzie zależało od nas samych. Gracz będzie wybierał z jakim zestawem broni gra mu się najlepiej (moim zdaniem to fajny pomysł). To było pewnie standardowe wyposażenie HUNK'a.
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

Kolejny news.

A raczej kolejne screeny (tak jak z RE : ORC )
Łapcie! : http://fr.ultimate-re.com/index.php?sub ... rom=&ucat=&

A tu tak zwany "Captivate Trailer" : http://www.youtube.com/watch?v=fziH1Xw_ ... r_embedded

Muszę przyznać że trailer bardzo fajny. Ale same merce 3D i tak do mnie nie przemawiają :/
pinek
Posty: 537
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: co skad?

Post autor: pinek »

Jill wygląda jakby miała 16 lat
---->www.pajacyk.pl<----
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

Kurde,no naprawdę nie mogę się doczekać.Nigdy bym nie pomyślał,że Capcom wyda same Merce :D.Wszystko jest naprawdę płynne i ładne.Nowe Materiały lecą jeden po drugim,aż ślina cieknie żeby po prostu to sprawdzić.Jeśli chodzi o postacie dla mnie już nic nie muszą dodawać :P.Jest Wesker jest impreza ;D.
Ps3Centerbloog.pl
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

No dziada nie mogło zabraknąć chociaz jest to moja najmniej w sumie lubiana postać sagi. W RE5 w dodatku był i jakoś średnio podobało mi się nim granie, w sumie podobnie jak Rebeccą, te postacie powinny zostać w starszych częściach :rad2:
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

O jaaa, nie wiem co pisałem wcześniej, ale moje odczucia odnośnie tej części RE, można porównać do tego jak "pan z reklamy" nazywał konsolkę:
SRI DI ES
Czyli gówienkowa gierka. Nie rozumiem, po co kusić fanów na takie byle coś aby było RE w nazwie, IMO nie jest to w ogóle grywalne, strzelanie z perspektywy pierwszej osoby i zmiana kamery do biegania w trzecią-będzie ogólnie nie wygodne, wszystko jest takie sztuczne, animacje kuleją, o grafice nie wspomnę, i to co pisałem wcześniej, zaledwie kilku przeciwników na ekranie jednocześnie. DOBRA WIEM, to jest przenośna konsolka itp itd etc, ale wychodzę z przekonania, że lepiej nie robić nic, niż robić to byle jak.
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

Slayer pisze:Czyli gówienkowa gierka. Nie rozumiem, po co kusić fanów na takie byle coś aby było RE w nazwie, IMO nie jest to w ogóle grywalne, strzelanie z perspektywy pierwszej osoby i zmiana kamery do biegania w trzecią-będzie ogólnie nie wygodne, wszystko jest takie sztuczne, animacje kuleją, o grafice nie wspomnę, i to co pisałem wcześniej, zaledwie kilku przeciwników na ekranie jednocześnie. DOBRA WIEM, to jest przenośna konsolka itp itd etc, ale wychodzę z przekonania, że lepiej nie robić nic, niż robić to byle jak.
Swój chłop! :rad5: W kwestii grafiki i animacji to się nie zgodzę z tobą ale co do kamery itd, to już tak. Będzie to największa bolączka gry. Wszystko jest stylizowane delikatnie pod merce z RE4 i RE5, a te są dynamiczne. Weź teraz strzelaj co kilka sekund. Debilne i przeszkadzające w rozgrywce, bo trzeba będzie czekać aż spojrzymy oczami.

Salvin: A można spojrzeć uszami? Ale spoko wiadomo o co chodzi :smiech3: .
Hehe ... Akurat to najczęstszy błąd. Tak samo jak się mówi "przejrzałem na oczy" ;D
Ostatnio zmieniony pt 20 maja, 2011 przez J.Krauser, łącznie zmieniany 2 razy.
One man forced to seek REVENGE
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Barry wśród postaci :D. Teraz już wiadomo, że gra dostanie DLC w skład którego wejdą Leon, Ada i parę innych postaci :P.
pinek
Posty: 537
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: co skad?

Post autor: pinek »

Boże, tylko nie DLC. Jeżeli gra się sprzeda, to już do końca życia merce będą wydawane osobno. Natomiast, jeżeli DLC sprzeda się dobrze, to już do końca życia merce będą wydawane osobno z jedną grywalną postacią & jedną mapką reszta w DLC.

I co, i kaszanka, ja tak nie chce :pff3:
---->www.pajacyk.pl<----
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

pinek pisze:I co, i kaszanka, ja tak nie chce
Wiecie co jest najgorsze? Ludzie są w stanie kupić dodatek do gry w cenie pełnoprawnej produkcji i kupować do niego ewentualne DLC. Tragedia. Ale chyba Nintendo opiera się DLC? Ja w ciemię bity nie jestem i za dodatki do gier lub dodatków do dodatków nie mam zamiaru płacić.
pinek pisze:Jeżeli gra się sprzeda, to już do końca życia merce będą wydawane osobno.
Wiadomo. Eksperyment na przenośniaku by oddzielić grę główną od dodatku i wyjść z podwójnym zyskiem. Sukces dodatku na 3DS-ie zwiastuje koniec odblokowywanych bonusów w RE6. Mam nadzieję że przez kamerę FPP RE:M sprzeda się w nakładzie 10.000 sztuk na każdy region, zwolnią ekipę odpowiedzialną za ten chłam i wezmą się za konkrety, a nie kotlety.
Ostatnio zmieniony pt 20 maja, 2011 przez J.Krauser, łącznie zmieniany 1 raz.
One man forced to seek REVENGE
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Nie rozumiem Twojego podejścia odnośnie DLC, co jest w tym złego? Przeciez to działa w dwie strony, wolałbyś kupować co 3 miesiące grę za 200zł z kilkoma nowymi mapami czy dopłacić 20 zł za tych kilka map do tej samej gry tym samym rozbudowując ją? Generalnie jak wyjdzie operations RC bedzie opierało się na takim systemie i czy chcesz czy nie będziesz musiał do tego przywyknąć jak reszta osób :rad10:

PS> Ba powiem więcej, już wchodzą online pass'y i jeżeli za nie nie zapłacisz (w przypadku pożyczenia gry) to w ogóle sobie nie pograsz :smiech1:

PS2. jedynym chamstwem jakie twórcy potrafią wkleić graczom to DLC, które fizycznie już jest na płycie a płacimy tylko za odblokowanie vide Versus w RE5, to jest faktycznie złe i trzeba to tepić ale DLC, które jest zapowiadane, waży odpowiednio i jest warte swojej ceny to biorę z uśmiechem na twarzy.
Ostatnio zmieniony sob 21 maja, 2011 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 2 razy.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez Deus Ex, łącznie zmieniany 2 razy.
FurryPiter
Posty: 860
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Internet :)

Post autor: FurryPiter »

33/40 to całkiem porządna ocena. Fani mercenaries pewnie zachwyceni, w tym także i ja, jedynie co mnie nie przekonuje to DLC.

ps. Rebecca Special Uniform - bomba!
Ostatnio zmieniony sob 28 maja, 2011 przez FurryPiter, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Mercenaries 3D”