Dyskusje ogólne

Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

Trochę przesadziłam pisząc o krótkiej misji, nie zwróciłam uwagi, że nie były wzięte wszystkie czasy. Jednakże nie da się ukryć, że Capcom się nie wysilił. Widok z pierwszej osoby w czasie celowania może być spowodowany małym ekranikiem, chociaż wydaje mi się, że w wersji na telefon było inaczej.
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

Gdy zobaczyłem jak kamera przeskakuje w FPP, wyłączyłem. Ta kamera się do RE nie nadaje. Sama gra wygląda ładnie ale wydawać 120zł na Merce które mam w RE4 za 25zł lub RE5 za 50zł troche mi się nie widzi. Sama Claire mnie nie przekona. Cały czas jestem na nie. Capcom robi znowu to co umie najlepiej- zarabiać 2 razy na tym samym aczkolwiek lekko zmodyfikowanym tytule.
One man forced to seek REVENGE
Awatar użytkownika
Michał666666
Posty: 203
Rejestracja: pn 15 lut, 2010
Lokalizacja: Gierczyce

Post autor: Michał666666 »

Dla mnie ta seria zaczyna się ostatnio mocno staczać, albo raczej mocno komercjalizować. Resident Evil nie jest już tym czym był kiedyś i niestety takie dodatki jak RE Mercenaries 3D tylko to potwierdzają. Ja rozumiem, że jednym może się to podobać (bo ja także lubię się odstresować przy mercach), ale dochodzę do takiego wniosku, że lepiej by sie stało gdyby RE Mercenaries 3D było po prostu dodane do oryginalnej wersji RE 5 jako kolejny dodatek DLC. Wiadomym jest że CAPCOM po prostu wypuszcza maksymalną ilość dodatków z pod szyldu swojego najsłynniejszego tytułu żeby zarobić dodatkowe grosze, bo fan kupi nawet maskotkę ze swoim ulubionym bohaterem RE, ale jeżeli o mnie chodzi to się nie skuszę.
Ostatnio zmieniony wt 15 mar, 2011 przez Michał666666, łącznie zmieniany 1 raz.
"A blessing for the living, a branch of flowers for the dead.

With a sword for justice, the punishment of death for the villains.

By this, we arrive at the altar of the saints."
Maestro
Posty: 743
Rejestracja: sob 08 sty, 2011
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Maestro »

No ale z drugiej strony, lepiej aniżeli 3DS miał tytuł startowy w postaci jakiegoś Resa czy kolejnych Marianów czy Zeld... Nie ma co narzekać, gra mnie się jak na razie podoba, tylko faktycznie mogliby te Raccoon dodać...
pinek
Posty: 537
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: co skad?

Post autor: pinek »

Zgadzam się z mentos'em i Michałem666666.

Zombie i RC nie będzie, no chyba, że z Uroboros, a wtedy to nie będzie to samo RC.

Czekam na kolejne RE z zombie :okulary3:
---->www.pajacyk.pl<----
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

http://www.mwrc.pl/News/News.php?d1=201 ... &kom=Dodaj .

Mnie tam gra się podoba, po za tym to mają pojawić się jakieś inne tryby niż eliminacja wrogów na czas. Capcom na pewno zaskoczy nas czymś pozytywnym jestem tego pewny. Graficznie to istny majstersztyk jak na "kieszonsolkę".
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

TOFU chyba powróci! Serek z RE2 może powrócić w Mercach 3D! Zadowoleni?
One man forced to seek REVENGE
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

J.Krauser pisze:Zadowoleni?
Nie. Typowa zagrywka, która ma zadziałać jak magnes. Ktoś usłyszy "To-Fu", od razu przypomni mu się RE2, w mózgu będzie odtąd krążył nieco silniejszy sygnał "kupić", bo kojarzy się z dobrymi czasami spędzonymi nad dwójeczką.

Jak dla mnie to mogą się tą grą wypchać. Nie chodzi mi o fakt, że pojawi się na sprzęcie, który będzie dostępny jedynie nielicznym, przynajmniej w najbliższym czasie. Chodzi mi o sam zamysł. Ta "część" to zrzynka z poprzednich części, jakkolwiek bardzo lubię merce to tutaj, oglądam filimiki, screeny i chowam głowę w ręce. To nie zasługuje na nic więcej niż status dodatku, no ale jak widać pazerność Capcomu nie ma granic.

No ale poczekamy, w sumie nawet nie wiem kiedy toto ma wyjść :P.
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

Deus Ex pisze: Nie. Typowa zagrywka, która ma zadziałać jak magnes. Ktoś usłyszy "To-Fu", od razu przypomni mu się RE2, w mózgu będzie odtąd krążył nieco silniejszy sygnał "kupić", bo kojarzy się z dobrymi czasami spędzonymi nad dwójeczką.
Pomyśl że chcą wstawić jeszcze jakieś inne tryby. Nie byłbym zaskoczony gdyby okazało się że będą to EX Battle z RE2 i Hunk Survivor oraz coś na wzór Merców z RE3. Czyli dotrzyj do wyznaczonego punktu, zabierz kaske i kupuj gnaty.
Deus Ex pisze:Jak dla mnie to mogą się tą grą wypchać.
:2thumbs:
Deus Ex pisze:nawet nie wiem kiedy toto ma wyjść :P .
Ja też nie...
One man forced to seek REVENGE
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

J.Krauser pisze:Deus Ex napisał/a:
nawet nie wiem kiedy toto ma wyjść :P .
Ja też nie...
Panowie, premiera w czerwcu bieżącego roku :D.

Nasi koledzy z "C", na pewno urozmaicą ten tytuł. Ja tam na dzień dzisiejszy jestem oczarowany :) .
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

Aaaa, Merce są opóźnione! Hahaha! W sensie czasowym ale rozwojowym także jeśli chodzi o mój punkt widzenia. Na pocieszenie dali Cover, który to mnie się absolutnie nie podoba. Spoglądając na nią mam wrażenie że to jakiś tryb/dodatek tylko i wyłącznie do RE5, a chyba chodzi o to by tak nie było. Bo gdyby wywalić logo Nintendo, ten tytuł by mi się tak kojarzył.

Przykro mi. 3 razy NIE. Dziękujemy że tytuł powstaje ale jednak to nie jest to czego szukamy. Do widzenia.

Resident Evil R.I.P. [*] :smut7:
Ostatnio zmieniony pn 21 mar, 2011 przez J.Krauser, łącznie zmieniany 1 raz.
One man forced to seek REVENGE
Awatar użytkownika
mentos
Posty: 293
Rejestracja: sob 21 lut, 2009
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: mentos »

Już to pisałem, ale powtórzę jeszcze raz, skoro z Merców postanowili zrobić pełnoprawną grę i wydać ją za pełną cenę, to powinni pójść na całość i nie ograniczać się tylko do RE4/5, tylko wrzucić Racoon City z RE3 ze swoimi najemnikami i dodać jeszcze z postaci Billy'ego z RE0.
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

Capcom odcina kupony od swojej najlepszej serii a RE Mercenaries 3D jest tego najlepszym przykładem. Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że Capcom daje Nintedo jakieś popłuczyny.
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
pinek
Posty: 537
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: co skad?

Post autor: pinek »

Finka pisze: Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że Capcom daje Nintedo jakieś popłuczyny.
Ostatnio faktycznie na N od C niema nic fajnego, ale ogólnie IMO N ma najlepsze exclusiv'y.
Ostatnio zmieniony wt 22 mar, 2011 przez pinek, łącznie zmieniany 1 raz.
---->www.pajacyk.pl<----
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

pinek pisze:Ostatnio faktycznie na N od C niema nic fajnego, ale ogólnie IMO N ma najlepsze exclusiv'y.
Fajnie to brzmi :rad5: Może zaczniemy tak wszędzie pisać? :smiech3:
Finka pisze:Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że Capcom daje Nintedo jakieś popłuczyny.
Albo po prostu chce doić coraz więcej kasy z tego co najlepsze przy małym nakładzie pracy.
One man forced to seek REVENGE
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Jesteście dość sceptycznie nastawieni do tego tytułu. Ja tam na 100% chcę posiadać ten tytuł w swojej kolekcji (tak jak każdego inne RE :rad8: ).
Finka pisze: Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że Capcom daje Nintedo jakieś popłuczyny.
Mylne wrażenie ;). Okamiden, nadchodzące Resident Evil Revekations , Monster Hunter Tri ? Tytuł jest znacznie więcej. Jestem pewny, że wszyscy zmienicie zdanie, jak Capcom ujawni istotne wiadomości co do Mercenaries 3D. Ja jestem kupiony (hmm, może dlatego, że to RE ?)
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Wybacz Chris, ale Twój brak krytyki, albo inaczej, daleko idące uwielbienie wobec RE jest powszechnie znane na forum :P.

Przyjmij więc proszę nasze narzekania jako marudzenia starych wyg, których RE zwyczajnie już może nie cieszy i będziemy narzekać choćby autentycznie wydano coś dobrego. A sam ciesz się tytułem na zdrowie ;). Jeżeli tytuł ten ucieszy kogokolwiek, to i tak zawsze coś.
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

Chris93 pisze: Mylne wrażenie ;). Okamiden, nadchodzące Resident Evil Revekations , Monster Hunter Tri ?
Pisałam konkretnie o RE Mercenaries 3D ponieważ nadal twierdzę, że 3DS nie nadaje się do mercenaries, zwłaszcza po obejrzeniu filmiku. Ta gra dużo korzystniej prezentowałaby się na PSP 2.
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Deus Ex pisze:Wybacz Chris, ale Twój brak krytyki, albo inaczej, daleko idące uwielbienie wobec RE jest powszechnie znane na forum :P .
Ależ skąd ;). Jeszcze nie mam wzniesionego ołtarzu ku czci RE :P

Tak na serio, to trochę szkoda, że Mercenaries 3D nie jest czymś rewolucyjnym. Jednak, jeśli bonusy będą ciekawe (patrze zachęcały do dalszej gry), to bardzo fajnie. Po za tym jestem ciekaw bardzo, co to za inne "tryby" (misje?) będą, i czymś ciekawym zaskoczą nas one.
Awatar użytkownika
bodek
Posty: 907
Rejestracja: czw 15 maja, 2008
Lokalizacja: RC

Post autor: bodek »

Chris93 pisze:Jednak, jeśli bonusy będą ciekawe (patrze zachęcały do dalszej gry), to bardzo fajnie. Po za tym jestem ciekaw bardzo, co to za inne "tryby" (misje?) będą, i czymś ciekawym zaskoczą nas one.
No właśnie. Co oni Ci moga dać więcej? Ew. broń, planszę czy inną postać, nic więcej. Szału nie ma :/

Chris93 pisze: Jeszcze nie mam wzniesionego ołtarzu ku czci RE
Kwestia czasu :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Mercenaries 3D”