Dyskusje ogólne

Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

33/40 to takie solidne 8/10 jakby nie patrzeć więc jak na grę, która opiera się głównie na trybie to jest bardzo wysoka ocena. Do tego 80h grania aby odkryć wszystko :rad2: . Strój Becci ciekawy ale zamiast dawać średnio pasujące do realiów gry stroje mogliby postarać się o jakieś konkretne ale również związane z profesją. Jeszcze czekam na specjalny atak Becci, która zabijałaby podwyższoną dawką J poprzez użyci defibrylatora :smiech1:
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Ocena jest bardzo wysoka, więc coś "przyciągającego" w tym tytule musi być :). Ja tam tytuł zakupię (październik/listopad) zawsze chciałem mieć "kieszonsolkę" :P, a dwa RE mnie przyciągają (3DS). Jestem ciekaw jakie jeszcze bonusy poukrywali twórcy w tym "dziele" po za strojami.
WESKER-DL pisze: Strój Becci ciekawy ale zamiast dawać średnio pasujące do realiów gry stroje mogliby postarać się o jakieś konkretne ale również związane z profesją.
Zgadzam się, Rebecca nietrafiona, ale za to Chris i Krauser dostali ciekawsze stroje.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Chris'a bardzo mi sie podoba i wreszcie jakiś normalny bo te co dostał w dodatku do RE5 a nawet Safari woła o pomstę do nieba, wole bardziej klimatyczne stroje i pasujące do realiów, przecież takowych nie brakuje. Już po kawałku zdjęcia widzę, że Chris ma ciekawy strój natomiast Krauser dostanie jakiś Gears'owy ale jemu akurat to pasuje ;)

Ocena jak na rozwinięty dodatek jest bardzo wysoka, co jak pokazują zachodnie newsy również jest niezłym wynikiem. Zapewne to grywalność odgrywa dużą rolę i bonusy w grze, co Mnie osobiście bardzo cieszy i do premiery doczekać się nie mogę. A potem tylko oczekiwanie i odliczanie do Revelations :rad10:
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Poszli na łatwiznę z strojem Jill :smiech3: Nie umieli nic wymyślić jak w przypadku Rebeccy :P. Claire jako główny outfit ma ten z CV, to jej EXtra strój to pewno ten z RE2. Jestem nakręcony na ten tytuł jak nie wiem :smiech1: . Walka z bossem co jakiś czas... wydaje się to interesujące (na ostatnim zwiastunie widać tego nietoperza z RE5). Przeciwnicy z całej serii ? Jeśli tak to na 100% zobaczymy Nemesis'a jako bonus :P (w końcu do wyboru będzie aż 5 członków S.T.A.R.S :))
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

No i kolejny news na temat alternatywnego stroju. Tym razem na tapecie Barry Burton, film jaki dałem w newsie woła o pomste do nieba ale jest obecnie jedyny. Strój zrąbany bo podobny do "Warrior" Redfielda ;/. Czekam jeszcze na Wesker'a ;)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Już jest "strój" Weskera.

http://www.relyonhorror.com/wp-content/ ... 6/feat.jpg

Tutaj mój faworyt w plebiscycie na residentowego błazna roku:

http://www.relyonhorror.com/wp-content/ ... /merc2.jpg

Tutaj inny faworyt, ale co najwyżej do miejsca na "pudle", w tej samej kategorii ofkoz:

http://www.relyonhorror.com/wp-content/ ... /merc5.jpg

Nie wiem kiedy RE stał się cyrkiem na kółkach :smiech5: ...
Ostatnio zmieniony czw 02 cze, 2011 przez Deus Ex, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

LoL, Barry wygląda jak rasowy idiota i faktycznie jakby z cyrku wrócił :smiech3: nie kapuje podejścia Capcom'u, w tej Japonii naprawdę już źle się dzieje :pff2:

PS: Dobrze, że jeszcze Wesker'a nie zbłaźnili, jeżeli to zrobią leci petycja :rad5:
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

http://www.mwrc.pl/News/News.php?d1=201 ... &kom=Dodaj

Claire ma za to bardzo fajny strój. Faktycznie Barry dostał bardzo durny ciuch, ale HUNK ma dość oryginalny (mroczny żniwiarz ) :smiech3: .
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

No na pierwszy rzut oka kojarzy mi się z jednym z członków oddziału z Operations RC ;), a Claire ma dość ciekawy ale również podobny do poprzedniego alt. Shevy.

Ekhmm co ma Chris na spodniach? :smiech2:
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

Hunk tym razem przyjął swój przydomek dość dosłownie podczas doboru garderoby :P
Barry zaś chyba w czasie wolnym od prania zombiaków wziął udział w "Amerykańskich Gladiatorach". Chyba nigdy nie zrozumiem czym kieruje się Capcom podczas projektowania dodatkowych kostiumów.
adder
Posty: 86
Rejestracja: pt 18 maja, 2007
Lokalizacja: (...)

Post autor: adder »

Nie wiem, skąd twórcy tej "gry" czerpią pomysły na stroje, ale w większości są nietrafione. Rebecca - baletnica to czy pielęgniarka? Claire - zerżnięte ze stroju dla Shevy. Barry - kapitan Ameryka 2. Hunk - to już nie żołnierz, teraz to kat ze średniowiecza. Reszta nawet nie jest śmieszna, po prostu nuda.
Ekhmm co ma Chris na spodniach?
Baterie słoneczne.
Awatar użytkownika
GameBoy
Posty: 115
Rejestracja: pn 24 wrz, 2007
Lokalizacja: Wieluń

Post autor: GameBoy »

Strój Hunka bardzo trafiony, przecież on ma pseudonim "Mr. Death". :D
Krauser przypomina mi jakiegoś żołnierza z Quake, albo Dooma.
Wesker wygląda jak Venom podczas przemiany.
Barry - :zmiesz9:
Strój Chrisa jakiś taki bez szału, nie licząc tych książek (?) na nogach.
Dziewczyny wyglądają świetnie, chociaż strój Jill z RE3 - fajny, ale ile można.
FurryPiter
Posty: 860
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Internet :)

Post autor: FurryPiter »

Do żadnego dodatkowego stroju raczej bym się nie przyczepił, tylko ten Barry...
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Widzieliście demko RE Revelations?

http://www.youtube.com/watch?v=E-g0SpgMTOo

Demko nie cuchnie akcją. Spotykamy jeden rodzaj przeciwnika. Lokacja kojarzy mi się ze statkiem z ostatniego rozdziału z RE5. Mnie się podoba.

[mod]jeżeli ktoś chce może wydzielić ten post w osobny temat o demie.[/mod]
pinek
Posty: 537
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: co skad?

Post autor: pinek »

Taki Ship Evil :rad4: no i trochę dziwne to nowe "zombie", ale ogólnie - jestem oczarowany.
---->www.pajacyk.pl<----
Awatar użytkownika
mentos
Posty: 293
Rejestracja: sob 21 lut, 2009
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: mentos »

Deus Ex pisze:Widzieliście demko RE Revelations?

http://www.youtube.com/watch?v=E-g0SpgMTOo

Demko nie cuchnie akcją. Spotykamy jeden rodzaj przeciwnika. Lokacja kojarzy mi się ze statkiem z ostatniego rozdziału z RE5. Mnie się podoba.
No właśnie, lokacja kojarzy się ze statkiem, który był chyba najsłabszą lokacją w RE5. Fajni są za to przeciwnicy, coś a la Regenerator.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Statek w RE5 nie był taki zły :rad10: a filmiku z gameplay'u unikam bo niedługo sam demko przetestuje i nie chce sobie spoilerować ;)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

Nowy zwiastun, z okazji takowej, że dzisiaj premiera Merców 3D w USA : http://www.youtube.com/watch?v=9FvKy9xHZh8

Jest to tak zwany launch-day trailer.
Ostatnio zmieniony wt 28 cze, 2011 przez Slayer, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Zwiastun kozacki, o czym już pisałem w newsie na gównej stronie więc nie będę sie powtarzał, bardziej zainteresował Mnie temat rynku wtórnego w przypadku polityki Capcom'u. Zamieściłem news'a, zapoznajcie się:

Rynek wtórny to wielka bolączka dla ogromnych korporacji a sprzedaż egzemplarzy z ręki do ręki tworzy nie opłacalny biznes. Niektóre firmy zabezpieczają się trybami online gdzie już są kody przeznaczony tylko dla jednego, pierwszego właściciela gry. Niestety taki tor napędza się sam i za kilka lat z pewnością nie odsprzedamy swojej gry ani nawet nie pożyczymy. Firma Capcom w Resident Evil: The Mercenaries 3D w dość specyficzny sposób zabezpieczyła się abyśmy mieli utrudnione życie w sprzedaniu po jakimś czasie gry.
Wszystko rozchodzi się o save, który nie da się skasować. Save&#8217;y z gry zapisywane będą na kartridżu. Niby pojawiło się stanowisko Capcom&#8217;u w tej sprawie, gdzie twórcy zarzekają, że nie mieli na celu zahamowanie w swoich produkcjach rynku wtórnego, jednak my gracze widzimy w tym drugie dno. Poniżej przedstawiam cytat z rzeczonego stanowiska:

&#8222;Sprzedaż gier z drugiej ręki nie jest kwestią, która wpłynęła na tę decyzję. Mamy nadzieje, że wszyscy klienci będą w stanie cieszyć się tą pozycją w pełni. W Resident Evil: The Mercenaries 3D postęp we wszystkich misjach zapisywany jest bezpośrednio na kartridż 3DS-a, gdzie nie ma możliwości skasowania. Gra jest tak skonstruowana, że wysokie wyniki misji wymagają przechodzenia po kilka razy tych samych etapów. Należy dodać, że ta opcja nie ogranicza w żaden sposób zawartości gry.&#8221;

Reasumując Capcom jednoznacznie zablokował możliwość grania na innej konsoli niż ta, na którą grę kupił posiadacz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Post autor: B@rt »

Resident Evil Mercenaries 3D z 3DS'em zamówione w dobrej cenie, jestem tylko ciekawy jak sprzęt wypadnie w praktyce. Rzecz jasna, stawiam głównie na tryb online co-op, bo to chyba największa frajda będzie...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Mercenaries 3D”