Dyskusje ogólne

pinek
Posty: 537
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: co skad?

Post autor: pinek »

J.Krauser pisze:Fajnie to brzmi :rad5: Może zaczniemy tak wszędzie pisać? :smiech3:
Zabraniam, Wy musicie pisać bardzo długie posty, ponieważ pracuje na pierwsze miejsce w przyszłym plebiscycie , bo po obecnym mam drugie miejsce.
Chris93 pisze: (tak jak każdego inne RE :rad8: ).

. . .
(hmm, może dlatego, że to RE ?)
Myślę, że sam sobie odpowiedziałeś

W sumie to mam tylko jedno pytanie: kupisz tę grę bo to RE, czy jest to RE & lubie to?
Deus Ex pisze:Przyjmij więc proszę nasze narzekania jako marudzenia starych wyg, których RE zwyczajnie już może nie cieszy i będziemy narzekać choćby autentycznie wydano coś dobrego.
Podpisuje się
Chris93 pisze:Ależ skąd ;). Jeszcze nie mam wzniesionego ołtarzu ku czci RE :P
A ja mam :okulary3:
---->www.pajacyk.pl<----
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

pinek pisze:W sumie to mam tylko jedno pytanie: kupisz tę grę bo to RE, czy jest to RE & lubie to?
Oczywiste jest to, że ta gra to Resident Evil, a te jak wiadomo zawsze trzymają wysoki poziom i dostarczają masy frajdy na długie, długie lata :D. Oczywiście grę na 100% kupię, jak będę posiadał 3DS'a (ale bardziej czekam na Revelations, bo tam będzie fabuła).
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

Chris93 pisze:Oczywiste jest to, że ta gra to Resident Evil, a te jak wiadomo zawsze trzymają wysoki poziom
No, nie zawsze, nie rozpędzaj się tak :P Chris93, zdejmij swoje różowe okulary przez które patrzysz na RE:M i powiedz mi co jest nowego w tym tytule (prócz tej badziewnej kamery) który skłoni Cię do zakupu. Taki sam odgrzany kotlet jak SSFIV. Wyciągnęli Merce z RE5, mapy z RE4, Tofu z RE2 i pewnie inne tryby też wyjmą z poprzednich części, zlepią w jedną całość i nic się kupy nie będzie trzymać. Zdobądź 6* by odblokować nową mapę/postać/broń i tak w kółko. ToFu będzie tylko lepiej wyglądać i nic poza tym. Dodam jeszcze że nie kwestionuję twojego gustu czy coś w tym stylu. Żeby nie było...
One man forced to seek REVENGE
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Premiera gry 2 czerwca ;) Na razie w KKW ale już wiem kiedy biorę 3DS'a :smiech3: no chyba, że wyjdzie Snake lub Zelda wcześniej ;)

PS. Wyżej :pff1: , ok ale właśnie na przenośnej konsolce bedzie to idealne rozwiązanie i masakrycznie grywalne (nie licząc 3d i grafiki). Dodatkowo na 3DSa wyjdzie jeszcze Revelations więc fabularnego równiez będziemy mieli. Osobiście nie mogę się doczekać Merców na przenośną konsolkę, wiem, że będzie to bardzo grywalny tytuł, który przyciągnie na wiele godzin. Residenty na przenośne konsolki dają radę (RE:DS, emulowane REsy na PSP) więc jestem tego praktycznie pewny.


Poczytałem również poprzednie strony i coś widzę marudzenie. Deus, również należę do starych wyg interesując się REsem i działają jeszcze w latach 90 ;P i nie stwierdzam takich tekstów ani nie podtrzymuje tendencji, że seria RE na tym ucierpi, wręcz przeciwnie. Każdy by chciał nie wiadomo jakiego RE ale nie oszukujmy się takich odsłon jak pierwszych już nie będzie a świat idzie do przodu. Podobne narzekania były podczas premiery RE4 ale kiedy już pojawiło się RE5 niektóre zalażenia zostały wymazane a ludzie powoli przywykneli do takiego stylu. Uważam RE:M za świetną pozycję a że powstaje w 3d i na konsoli Niny to tylko ogromny plus mając w pamięci premierowe Remake'i, które swojego czasu również były jechane (w większości z faktu posiadania przez gro ludzi PS2 i żalenia się z tego powodu). Capcom decydując sie na wypuszczenie rozszerzonego dodatku z poprzednich części w normalnej edycji postępuje idealnie, bo szczerze wolę oddzielne gry dopakowane po brzegi niż jeden tytuł z dodatkiem. Grafika i patenty jakie możemy uzyskać na tej konsoli są świetne (testowałem konsolke i kilka gier na nią) i aż doczekać się nie mogę w jaki sposób Capcom będzie wstanie urozmaicić obie pozycje ;). Czekam.....jako stary i oddany (do pewnego stopnia) fan serii ;)
Ostatnio zmieniony śr 23 mar, 2011 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 4 razy.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

WESKER-DL pisze:Osobiście nie mogę się doczekać Merców na przenośną konsolkę, wiem, że będzie to bardzo grywalny tytuł, który przyciągnie na wiele godzin.
Widzę, że nie jestem osamotniony w "mych sądach" :P. Ja też czekam bardzo na Mercenaries 3D. Nie chcę powtarzać tego samego co W-DL, więc dodam jeszcze od siebie, że jak by nie było to teraz będę mógł zagrać Chrisem w wiosce czy zamku z RE4 (jeśli ktoś napisze, że mogę mieć mody, to ten argument odpada). Do tego duża ilość ataków wręcz, zróżnicowanie postaci nie tylko pod względem uzbrojenia, ale i umiejętności, nowe tryby i kto wie, czy nie plansze. Myślę, że to nie będzie odgrzewany kotlet, tylko coś w rodzaju przenośnego Left 4 Dead (w którym brak fabuły, a akcja jest niesamowita.)
Ostatnio zmieniony śr 23 mar, 2011 przez Chris93, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

No plansz zapewne nam nie zabraknie jak i masy postaci oraz róznorodności dla każdej z nich ;). Licze na jakiś unikalny sekretny level, którego do tej pory Capcom jeszcze nie ujawnił a znając ich politykę sprawią nam nie jedną niespodziankę :rad10:
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Ponowie z "C" zawsze dodają do swoich produkcji jakieś mini-gry po ukończeniu całości (oczywiście Residenty, Dino Crisis, Devil May Cry). Jak na razie Chris, Claire, Jill, Wesker, HUNK i Krauser to ujawnione postacie. Na 100% pojawi się jeszcze Leon, Ada i Rebecca. Z tego co zauważyłem, to plansze będą dostępne w różnych wariantach (opcja dzień - noc), chyba, że cykl dobowy będzie się sam zmieniał.
pinek
Posty: 537
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: co skad?

Post autor: pinek »

To są tylko Merce, mogą tu wsadzić każdego z gry/filmu bez żadnego tłumaczenia się i na ich miejscu bym tak zrobił - masa postaci i druga masa level'i.

Cykl dobowy odpada, no chyba, że jeden lvl będzie się grało 12h :rad4:
---->www.pajacyk.pl<----
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Ale to 12h może byc liczone np. jak w przypadku serii GTA czyli w minutuch ;)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
pinek
Posty: 537
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: co skad?

Post autor: pinek »

Cena 170 pln.... ultima
---->www.pajacyk.pl<----
Awatar użytkownika
mentos
Posty: 293
Rejestracja: sob 21 lut, 2009
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: mentos »

Mercenaries to dla mnie najlepszy tryb dodatkowy z jakiejkolwiek gry, ale właśnie DODATKOWY. A tutaj za dodatek i to stary, bo to mieszanka RE4/5 chcą 170zł? Jak mocno stanieje to kupię, ewentualnie jak będzie później w komplecie z Revelations. Bo choć Merce są naprawdę świetne, to cena jest zdecydowanie przegięta.

Capcom coś się zbyt pewnie czuje i myślą, że opchną wszystko z RE w tytule.
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

Jak na Kieszonsolke to dobra zajawka.Niby ktoś narzeka,że to bez sensu itp itd,ale jak na przenośną konsolkę to właśnie dokładnie nic innego jak dobra zabawa,na parę godzin.Osobiście kocham ten tryb więc RE poświęcone tylko Mercom jak dla mnie,bomba.Nie można do końca narzekać,że to zwykłe Merce,bo połączone RE4/5 więc po prostu,ujął bym,że coś nowego...Jeśli można to tak określić.Najważniejsze i tak,że będzie Wesker :D.
Ps3Centerbloog.pl
pinek
Posty: 537
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: co skad?

Post autor: pinek »

mentos pisze:Capcom coś się zbyt pewnie czuje i myślą, że opchną wszystko z RE w tytule.
Pewnej gry na Wii z RE w tytule nie sprzedali :rad4: :rad4: :rad4:
Arek pisze:dobra zabawa,na parę godzin
Jak ostatnio zapłaciłem tyle za grę to spędziłem przy niej 800 godzin, moim zdaniem, cena i żywotność nie idą tutaj w parze.
---->www.pajacyk.pl<----
Awatar użytkownika
mentos
Posty: 293
Rejestracja: sob 21 lut, 2009
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: mentos »

Podobno do Mercenaries będą dodawać demko RE Revelations.

http://www.ppe.pl/news-6664-Resident_Ev ... nusem.html
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

Będą, będą. Wydaje mi się że to taki chwyt marketingowy, by tytuł rozszedł się w jeszcze większym nakładzie. 500.000 ludzi kupi dla Merców, drugie tyle dla demka i mamy ładną banieczkę.
One man forced to seek REVENGE
Awatar użytkownika
mentos
Posty: 293
Rejestracja: sob 21 lut, 2009
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: mentos »

Ciekawe czy RE Revelations będzie mieć w ogóle jakiś bonusowy tryb, skoro Capcom Mercenaries zaczyna sprzedawać oddzielnie. Coś czuję, że jeśli dobrze się to sprzeda, to będzie można zapomnieć o mercach w kolejnych częściach w formie dodatku. :motz:
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

Tutaj szoty z Weskerem, Jill, Krauserem i Hunkiem. Kategoria wiekowa: MATURE. I dobrze. Przynajmniej nie mamy doczynienia z ugrzecznioną wersją.
One man forced to seek REVENGE
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

Podobno do Mercenaries będą dodawać demko RE Revelations.
Jakże ciekawe posunięcie Cap :D.
J.Krauser pisze:Wydaje mi się że to taki chwyt marketingowy, by tytuł rozszedł się w jeszcze większym nakładzie. 500.000 ludzi kupi dla Merców, drugie tyle dla demka i mamy ładną banieczkę.
Może nie do końca zgodzę się z tym,że dużo ludzi kupi to tylko z powodu dema,bo jednak szkoda by mi było płacić ileś tam hajsu,myśląc tylko o demie.Chwyt marketingowy dość mocny ale tym razem mnie cieszy.
mentos pisze:Ciekawe czy RE Revelations będzie mieć w ogóle jakiś bonusowy tryb, skoro Capcom Mercenaries zaczyna sprzedawać oddzielnie.
Nawet zacząłem myśleć jaki :P.
Ps3Centerbloog.pl
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

http://www.residentevil.com/mercs/index.php

Oficjalna strona, tym razem po angielsku.

Enjoy...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Mercenaries 3D”