Rady i porady

Awatar użytkownika
Dee Jay
Posty: 78
Rejestracja: ndz 01 kwie, 2007
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Rady i porady

Post autor: Dee Jay »

Macie jakieś ciekawe rady i tricki do Gaidena. Jak wiadomo to dość trudna część i nieraz musiałem cofać sporo gryż pod koniec brakowało mi amunicji.

Ja zazwyczaj grająć w gaidena:

- staram się unikać walki i omijaać większe grupy, w gaidenie zazwyczaj jest dość mało miejsca na slalomy ale da się je wykonać gdyż zombie są bardzo wolne. Zabicie całego mięsa armatniego to rzecz niewykonalna w gaidenie.
- na pojedyńcze zombie używam noża w tej części cześci. Zadaje dość duże obrażenia i na pojedyńcze najłabsze zobmie to najlepsze wyjście.
- gdy zombie na ekranie jest więcej niż jedno dobrze i stoją dość blisko siebie dobrze jest ubić jednego z handguna by nie zaatakawały cię jednocześnie
- pojedyńcze mocniejsze zombie dobrze jest osłabić handgunem a potem dobić szybko nożem
- przy 2 mocniejszych zombie polecam od razu walić z handguna
- trujące zombie: bić z naj największej odległości najlepiej handgun lub shotgun
Na większą grupe zombiaków można też użyć Gas launcher gdyż na bosów jest on zupełnie nieprzydatny a zombi powala od razu
- Bow: Walić jak najszybciej by nie zdążył podejść za szybko. Zabiera dość dużo energii więc walić od razu z Rocket Launcher'a, Grenade Launcher'a a jak nie ma to z Assault Riflle z Shotgun'a
- Kapitan łodzi: Walić tylko z shotguna lub czegoś mocniejszego. Ma spluwe i szybko może nas wysłać w zaświaty

No i przeszukiwać wszystkie szafki i podejrzane miejsca w celu znalezienia cennych rzeczy.
Zombiaki czasami zostawiają amunicje więc warto zaatakować słabsze osobniki

No i jeszcze trick z gamefaqs
Będąc w Maszynowni (Engine Room) koło 12 Save Point'u należy rozpocząć walkę z B.O.W., a następnie dać mu się zabić. Wybrać 'Continue', wziąść naboje do Handuna i powtarzać tę czynność aż uzyskamy 99 nabojów do Handguna
Ostatnio zmieniony wt 09 paź, 2012 przez Dee Jay, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Gaiden”