Ulubiona lokacja

Ulubiona miejscówka to ?

Cinema (Kino)
2
10%
Restaurant (Restauracja)
2
10%
Church (Kościół)
1
5%
Hospital (Szpital)
1
5%
Amusment Arcade (Salon Gier)
2
10%
Library (Biblioteka)
1
5%
Prison (Więzienie)
3
14%
Umbrella Building (Budynek Umbrelli)
2
10%
Tyrant Plant (Fabryka Tyrant'ów)
5
24%
Sewers (Kanały)
2
10%
Inne
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 21

Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Ulubiona lokacja

Post autor: Chris93 »

Jak to w każdym "Residencie" mamy swoje ulubione miejscówki. Survivor daje nam namiastkę nieliniowości, gdzie możemy wybrać drogę i odwiedzić daną lokację. Jakie lokacje w tej części wybieracie najczęściej podczas swojej wędrówki na Sheena Island ? Oczywiście możecie także głosować na lokacje które trzeba odwiedzić obowiązkowo (Umbrella Building, Prison, Tyrant Plant). W "inne" znajdują się zaś lokacje w których spędzany naprawdę niewiele czasu i wystarczy iść przed siebie (np. ulice, dom Kleinów, klub Heaven's Night, kopalnia, droga górska oraz droga pośrodku parku).

Osobiście za każdym razem wybieram Kino (jako pierwszą lokację), ze względu na muzykę ( Coming To A Cinema Near You ), znajdowany tam dokument oraz film z tkankami. Jak dla mnie buduje to niesamowity klimat ;). Drugim razem zawsze wybieram Szpital. Klimatyczna muzyka ( How Are We Today ? ), lokacja dość duża, znajduje się tam mój ulubiony pistolet (Handgun B) oraz pojawia się tam "specjalny gość" :P. Z lokacji "obowiązkowych" najbardziej lubię więzienie. Klimat pełną gębą, jak zwykle wspaniała muzyka oraz parę detali takich jak więźniowie którzy popełnili zbiorowe samobójstwo :P.
Ostatnio zmieniony pn 29 paź, 2012 przez Chris93, łącznie zmieniany 8 razy.
Awatar użytkownika
Claire93
Posty: 171
Rejestracja: sob 26 wrz, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Claire93 »

Ja zagłosowałam nieco inaczej ;). Jak dla mnie kościół to najlepsza początkowa lokacja - ta mroczna muzyka :P, no i jest to jedyna część RE w której możemy postrzelać do zombie przed ołtarzem :smiech3: . Druga lokacja to Biblioteka która posiada tak samo klimatyczną muzykę i walczymy tam z Hunterem. Ostatnia lokacja to więzienie - podoba mi się ta lokacja z tych samych powodów co Chrisowi.
Shut up! Make one wrong move and I'll shoot!
Awatar użytkownika
Todd
Posty: 49
Rejestracja: czw 06 paź, 2011
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Todd »

Gierka fajna, ale sterowanie do..... z lokacji podoba mi się restauracja i chłodnia z mięskiem :P. Później zawsze idę do Salonu gier po fajny pistolet a Fabryka jest nizla ze wzgledu na Tyrancioka :smiech6:
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

Zdecydowanie fabryka i budynek Umbrelli to dwie lokacje które mi się najbardziej spodobały.Ciężko mi jest jednoznacznie stwierdzić czemu akurat te miejsca przypadły mi najbardziej do gustu.Chyba ogólny klimacik.
Ps3Centerbloog.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Survivor”