Wersja na PC

Awatar użytkownika
BARAN
Posty: 45
Rejestracja: pn 25 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnówka

Wersja na PC

Post autor: BARAN »

Czy ktos posiada albo wie jak dostac Resident Evil: Survivor wersje PC. Dajcie znac jesli wiecie cos na ten temat
Ostatnio zmieniony wt 09 paź, 2012 przez BARAN, łącznie zmieniany 3 razy.
NAZYWAM SIE ALICJA....... I PAMIĘTAM WSZYSTKO....
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

RE:Survivor nigdy nie wyszło na platformę PC
Awatar użytkownika
BARAN
Posty: 45
Rejestracja: pn 25 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnówka

Post autor: BARAN »

tez mi sie tak wydawało ale ostatnio na www.mwrc.pl znalazłem taką informację
NAZYWAM SIE ALICJA....... I PAMIĘTAM WSZYSTKO....
Awatar użytkownika
blind227
Posty: 64
Rejestracja: pn 26 lut, 2007
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: blind227 »

wyszedł ale tylko w wersji jpn :)
Awatar użytkownika
BARAN
Posty: 45
Rejestracja: pn 25 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnówka

Post autor: BARAN »

moze byc a jak mozna go dostac ?? jezeli ktos ma jestem w stanie kupic taką wersje
NAZYWAM SIE ALICJA....... I PAMIĘTAM WSZYSTKO....
Awatar użytkownika
MiGoo
Zarząd
Posty: 905
Rejestracja: pn 05 lut, 2007
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: MiGoo »

blind227 pisze:wyszedł ale tylko w wersji jpn :)

Ekhem, tylko w Chinach, czyli po chinsku :P W Polsce tego nie dostaniecie, chyba ze ktos sprowadzi, warto poszukac na zagranicznych serwisach aukcyjnych.


I przypadkiem mi tu o piractwie nie wspominac, bo osty poleca :P
Awatar użytkownika
Mr_Zombie
Posty: 846
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Mr_Zombie »

Ja tylko powiem, że nie warto ^^.
Jedyny plus, to obsluga myszy - można jednocześnie chodzic i strzelać - celownik nie jest juz uzalezniony od galki/krzyzaka, ktora sie na PSX czlowiek poruszal; jednakze za to gra ma kilka wpadek, gdy kamera przestala sie autonamierzac na przeciwnika (w wersji na PSX gdy strzeliles w przeciwnika, kamera od razu namierzala sie na niego), przez co, gdy ktos cie atakuje z gory (strzelajacy Sweeperzy) badz z dolu (pieski, lickery) to nie ma innego wyjscia jak zwiewac, bo inaczej to nie mozna w nich trafic (sa poza zasiegiem ekranu).


Jako minusy zas - gra posiada od cholery bledow. Tak graficznych (rypiacy sie licznik w windzie) jak i ogolnych (przynajmniej w wersji, ktora ja posiadam, zamiast dzwiekow chodzacego zombiaka sa dzwieki chodzacego lickera; przy sciezce zdrowia ze Sweeperami pod koniec gry - przebiezka przez las - wszyscy pojawili sie mi na samym poczatku w jednej wielkiej grupie, a potem byla pustka na drodze, itp).

No i gra mi zwalniała - szczególnie w menusach o_O. A grałem w nią nawet na moim starym P200 na emulatorze i chodzila cacy.
Awatar użytkownika
Auri_Genesis
Posty: 10
Rejestracja: pt 18 maja, 2007
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Auri_Genesis »

W niektórych momentach to naprawdę denerwuje, jeśli chodzi o kamare. Nie jednokrotnie miałem przypadki, że licker jest u góry, a ja na dole i nie miałem jak go dopaść. Denerwuje mnie jeszcze to, że gdy wchodzisz do małego pomieszczenia i jak są zombbie, to zawsze jest 2 z przodu, a jeden na mną :pff6: :rad2:
Jill Valentine -> Carlos Olivera -> Nemesis -> Raccoon City!
Awatar użytkownika
eRyahXa0S
Posty: 158
Rejestracja: pn 12 mar, 2007
Lokalizacja: Silent Hill

Post autor: eRyahXa0S »

Hm.. nie ma roznicy w co sie strzela? Bo - po seansach filmowych o zombie - z reguly strzelam w glowe, a tu poki co, zaden zombie nie padl od strzalu w glowe..
Awatar użytkownika
Varrok
Posty: 418
Rejestracja: pt 02 lis, 2007
Lokalizacja: Flotsam Island

Post autor: Varrok »

eRyahXa0S pisze:Hm.. nie ma roznicy w co sie strzela? Bo - po seansach filmowych o zombie - z reguly strzelam w glowe, a tu poki co, zaden zombie nie padl od strzalu w glowe..
Ma znaczenie... U mnie po ok 5 strzałach w klatkę pada lub po 2-3 w łeb...

Codo tematu: Wersja na PC jest słaba - bardziej warto pograć na emulatorku lub PSX
Ostatnio zmieniony śr 05 gru, 2007 przez Varrok, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Krauser95
Posty: 40
Rejestracja: ndz 16 mar, 2008
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Krauser95 »

ej a w wersji PC jest to samo zakonczenie i ten sam boss czy znowu zamiast bossa będzie jakiś króliczek? :rad12:

[ Dodano: 20 Mar 2008 13:23 ]
i warto dodac ze w wersji PSX jest ta gra chorobliwie prosta przeszedłem ją mając ok.6-7 lat
:smiech3:
Resident Evil Remake RZĄDZI!!!!!!!!!
Stoker
Posty: 200
Rejestracja: wt 25 mar, 2008
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Stoker »

Mój znajomy ma Biohazard Gun Survivor na PC, typ siedzi w Anime i jak mówi "takie gry go niekręcą". Więc pożyczyłem od niego płytke, i niewie ktoś przypadkiem czy niewyszedł jakiś patch anglizujący te ich mróweczki ? gram i praktycznie ide tylko przed siebie bo niewiem o co chodzi :/ Pixeloza faktycznie jest oczobitna no ale gdyby nie marka RE to bym se odpuścił...
DZIĘKI ŻE O MNIE PAMIĘTACIE !!!
Awatar użytkownika
Pa$ix
Posty: 15
Rejestracja: pn 05 maja, 2008
Lokalizacja: Silent Hill

Post autor: Pa$ix »

Ponieważ jestem fanem tej serii tą część mam już na całe szczęśćie za sobą, pamiętam jak jeszcze tej części nie miałem i se myślałem "Kurde, jak kto może mówić o tej częśći RE że jest najgorsza". Teraz już wiem czemu były okrzyki nie zadowolenia :smiech3:
bba764435tr
Awatar użytkownika
Paine^^
Posty: 15
Rejestracja: pt 02 paź, 2009
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Paine^^ »

Capcom odwalił tę grę na odczep się. Jak dobrze pamiętam to wyszła nie dawno po premierze re3. Nie jest najgorsza, ale jest najprostszą częścią z serii RE. Przeszłam ją w 3 dni . A 2 część przechodziłam miesiąc :). Szczerze, nie polecam grania w tę część.
Ostatnio zmieniony pn 05 paź, 2009 przez Paine^^, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

Paine^^ pisze:Przeszłam ją w dni.
Trzymałaś cały czas włączony komputer czy twórcy poszli po rozum do głowy i w chińskiej wersji PC taką nieprzydatną opcję, jak save?
Obrazek
Awatar użytkownika
Carlos Olivera
Posty: 16
Rejestracja: wt 20 paź, 2009
Lokalizacja: Umbrella Inc Paris

Post autor: Carlos Olivera »

Ach Survivor... kiedy to było... Pierwszy Resident w którego miałen okazję zagrać. A tak właściwie Biohazard Gun Survivor u braciaka :-). Miałem 7 lat. Chętnie zainteresowałbym się wersją na PC (zagrałbym na emulatorze, ale płytce przybyło ,,zmarszczek'' ;-))
UMBARELLA Inc - Our buisnes is Your life...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Survivor”