Porządny Lektor

Awatar użytkownika
Izydor27
Posty: 3
Rejestracja: pn 25 mar, 2013
Lokalizacja: Opole

Porządny Lektor

Post autor: Izydor27 »

Czy wie ktoś gdzie można znaleźć ten film z porządnym lektorem bo gdzie nie spojrzę to słyszę "Korporacja Parasol" zamiast "Umbrella" :zlosc2: , a to mnie bardzo irytuje.
Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi pomógł .
Awatar użytkownika
Chris_BSAA
Posty: 214
Rejestracja: śr 25 mar, 2009
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Chris_BSAA »

Nie ma chyba jest tylko wersja z Korporacja Parasol.
Awatar użytkownika
DeeAy
Posty: 69
Rejestracja: sob 25 sie, 2012
Lokalizacja: Dolnyśląsk

Post autor: DeeAy »

Jakby nie patrzeć to Umbrella po polsku Parasol i z tego co wiem to w każdym filmie tak jest (z wyjątkiem animowanych).
Awatar użytkownika
Izydor27
Posty: 3
Rejestracja: pn 25 mar, 2013
Lokalizacja: Opole

Post autor: Izydor27 »

Niby tak, ale Umbrella to nazwa własna w tym przypadku
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

Przykro mi to mówić, ale dopóki sam sobie nie zrobisz porządnego podkładu to nie znajdziesz żadnej innej wersji filmu z lektorem ponad tą, którą już masz. Ot, dystrybutorzy nie rozdzielają ścieżek dźwiękowych na "piękne" i "wierne", "dla fanów" i "dla laików", "truskawkowe" i "awokado". Dla nich robota zakończyła się jakieś 12 lat temu, po wydaniu wersji DVD, na której umieszczono lektora. RE nie jest wyjątkiem od tego, że to tylko i wyłącznie film - nie potraktowano go specjalnie, bo ma długą tradycję, rzeszę fanów i wyznawców na świecie. Dla panów w krawatach to pozycja w rubryce, obok której musi pojawić się odpowiednio duża liczba w rubryczce "ile na nim zarobiliśmy". Deal with it.
Ostatnio zmieniony śr 27 mar, 2013 przez Bzduras, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Izydor27
Posty: 3
Rejestracja: pn 25 mar, 2013
Lokalizacja: Opole

Post autor: Izydor27 »

Ale pamiętam, kiedyś oglądałem w telewizji ten film i tam lektor mówił "Umbrella" a nie "Parasol", więc gdzieś na pewno musiał się zachować taki materiał.
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Izydor27 pisze:Ale pamiętam, kiedyś oglądałem w telewizji ten film i tam lektor mówił "Umbrella" a nie "Parasol", więc gdzieś na pewno musiał się zachować taki materiał.
Genesis emitowane na TVP2 nie miało słynnego "Parasol". Na pocieszenie mam coś takiego :P : https://www.youtube.com/watch?v=rMRpFxdrtig
Ostatnio zmieniony śr 10 kwie, 2013 przez Chris93, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Genesis”