Trailer filmu

Awatar użytkownika
Vocap
Posty: 162
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: ROndom

Post autor: Vocap »

W trailerze dostrzegłem Ashanti(murzynka celująca w kogoś pistolem)-pojawia się na jakieś 2 sec ;p i na razie nie wypadła źle :rad12:

Hmmm, ma jakieś doświadcazenie aktorskie, więc spodziewam się,że obciachu nie narobi.

http://www.ashantithisisme.com/film/
Awatar użytkownika
guru
Posty: 17
Rejestracja: śr 14 lut, 2007
Lokalizacja: thrtu

Post autor: guru »

Że co? Doświadczenie aktorskie? Wolne żarty... Ja grałem w pijackim filmiku mojego kumpla. Czyli tez mam doswiadczenie...
Awatar użytkownika
Vocap
Posty: 162
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: ROndom

Post autor: Vocap »

Napisałem "jakieś", chodzi mi bardziej o to,że PRAWDOPODOBNIE nie narobi obory. Na pewno ma większe obycie przed kamerą , niż bycie aktorem w pijackim filmie kumpla.

To,że ma obycie, nie znaczy,że jaest jakąś Meryl Streep, ale daje więkssze nadzieje niz rola tej z Destinys Child w Jason vs. Freddy.

PS. Pewnie i tak zagra z 15 minut. Chociaż kto wie ;p.
Awatar użytkownika
HanPL
Posty: 103
Rejestracja: ndz 25 lut, 2007
Lokalizacja: Ja się tu wziołem ?

Post autor: HanPL »

Hmm zapowiada się ciekawie, ale pozyjemy zobaczymy co z tego wszystkiego wyjdzie ciekawi mnie kwestia Tyranta xD

Ps: nie wiem czemu ale cały filmik kojarzył mi się z Gothickem 3 i Varantem lol xD
Awatar użytkownika
PaLa
Posty: 443
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Post autor: PaLa »

co mnie dziwi (strate Jill już jakoś przyswoiłam) to zero wzmianki o Leonie - w zwiastunie ani sekundy nie było z nim
"Umowy nie było, forsy też nie będzie"
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

To Leon ma być w 3 części ??? :szok8: O tym nie wiedziałem. :rad2:
Awatar użytkownika
PaLa
Posty: 443
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Post autor: PaLa »

podobno ma go zagrać Jensen Ackles (znany z "Dark Angel", "Smallville" i "Supernatural")
"Umowy nie było, forsy też nie będzie"
Awatar użytkownika
guru
Posty: 17
Rejestracja: śr 14 lut, 2007
Lokalizacja: thrtu

Post autor: guru »

W filmie NIE MA Leona
Awatar użytkownika
Claire
Posty: 15
Rejestracja: pn 12 lut, 2007
Lokalizacja: skądś xP

Post autor: Claire »

No też mi się tak zdaje, ale czemu tutaj pisze że Leon będzie?http://www.filmweb.pl/Jensen+Ackles,fil ... n,id=54156
Awatar użytkownika
guru
Posty: 17
Rejestracja: śr 14 lut, 2007
Lokalizacja: thrtu

Post autor: guru »

I co z tego, że pisze? FilmWeb to dla mnie żadne żródło. Ktos rzucił plotke a na filmwebie poprostu ją napisali...
Dark Prince
Posty: 436
Rejestracja: pt 02 mar, 2007
Lokalizacja: G d z i e ś

Post autor: Dark Prince »

Trailer moze i dobry, film moze stac sie fajny... ale brak mi czegos co ma gra... brak mi po prostu klimatu RE. Film rownie dobrze moze nazywac sie np. The House of the Dead. Szkoda. Fajnie wygląda Alice w tym ubranku...

A wie ktoś może kto będzie bossem w tym filmie?
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Bossem będzie najprawdopodobniej Tyrant a jako Badguy Wesker ale to nie temat o Bossach w Filmie tylko Trailerze :rad10:
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Devlock
Posty: 70
Rejestracja: śr 28 mar, 2007
Lokalizacja: Jaworzno

Post autor: Devlock »

Trailer widziałem już jakiś czas temu. Jestem zawiedziony tym co zobaczyłem (choć nie liczyłem na to, że film będzie lepszy od poprzednich, które też nie stały na najwyższym poziomie. Można jeszcze bardziej zepsuć to, co zepsuto w RE2, bo czego innego by sie można spodziewać po tym partaczu Andersonie, który najwyraźniej wzoruje się na osiągnięciach Uwe Bolla w ekranizowaniu gier. No ale nikt nic na to nie poradzi, bo ten film i tak wyjdzie. Najgorsze jest to, że większość scen będzie pewnie w dzień. Co to za horror, który rozgrywa się w dzień? Profanacja!
Ostatnio zmieniony czw 02 lip, 2009 przez Devlock, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Extinction”