Ogólne dyskusje

Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Ogólne dyskusje

Post autor: WESKER-DL »

To że akurat w dzień to mnie wali, popatrz na Horrory które podbiły Klimatem serca Fanów tego gatunku vide Teksańska..., Wzgórza, żywe trupy, więc to mnie nie martwi ale ważniejszą sprawą żeby właśnie ten Klimat się wpasował a po trailerze wiele nie wróżę
Ostatnio zmieniony wt 09 paź, 2012 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Dark Prince
Posty: 436
Rejestracja: pt 02 mar, 2007
Lokalizacja: G d z i e ś

Post autor: Dark Prince »

No to jak mówię brak jakiegokolwiek klimatu z RE. A film ma być niczym Mad Max :( .
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 60
Rejestracja: sob 24 mar, 2007
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Hien »

tyle ,ze to RE :D a RE w dzień sucks...
President Evil....
Dark Prince
Posty: 436
Rejestracja: pt 02 mar, 2007
Lokalizacja: G d z i e ś

Post autor: Dark Prince »

RE4 też jest w dzień, ale nie jest suck. Tyle, że ten film ma być niczym Mad Max, a to już dla mnie tragedia :( .
Awatar użytkownika
Devlock
Posty: 70
Rejestracja: śr 28 mar, 2007
Lokalizacja: Jaworzno

Post autor: Devlock »

Wesker - Dark Life pisze:popatrz na Horrory które podbiły Klimatem serca Fanów tego gatunku vide Teksańska..., Wzgórza, żywe trupy,
Niby tak. Choć we wzgórzach (szczerze to nie lubię tego filmu) po dziennym "wprowadzeniu" następowała mroczna i długa noc, a klimat można było w prosty sposób zbudować, bo przecież część akcji rozgrywała się w mrocznych budynkach. W filmie RE nigdy nie będzie takiego klimatu, bo oni stawiają tylko na akcję, akcję i jeszcze raz akcję...
Dark Prince pisze:RE4 też jest w dzień, ale nie jest suck.
Trochę się te dni różnią. W RE4 jest taki, jak mi odpowiada, czyli pochmurny\szary. Poza tym jest coraz ciemniej, więc nie można się czepiać. Za to w RE-E będzie świeciło słońce - super.
Ostatnio zmieniony czw 02 lip, 2009 przez Devlock, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 60
Rejestracja: sob 24 mar, 2007
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Hien »

Dark Prince pisze:RE4 też jest w dzień, ale nie jest suck. Tyle, że ten film ma być niczym Mad Max, a to już dla mnie tragedia :( .
tyle ,ze RE4 to już troche inny klimat i inna historia. Dla mnie RE to tak na prawde pierwsze trzy cześci + ewentualnie Veronica.
A co do Mad Maxa... lubie ten film ale fakt ,że klimatu RE nie rady utrzymac w takiej formie. A to dopiero trailer. Niedługo okaże się ,ze beda latające statki, pustynne zombie, walka na kusze, Tyrant latający po piramidzie... i wyjdzie na to ,ze takie z tego filmu jest RE jak z koziej dupy traba. Niestety...
De-Vile pisze:
Dark Prince pisze:RE4 też jest w dzień, ale nie jest suck.
Trochę się te dni różnią... w RE4 jest taki jak mi odpowiada-pochmurny\szary-poza tym jest coraz ciemniej więc nie można się czepiać. Za to w RE-E będzie świeciło słońce - extra.
otóż to...
Nawalające pełną moca słońce to jak ubranie zombich w różowe sukienki. Jak tu mają zombie zaskakiwać skoro na tej pustyni w biały dzień będzie ich widać na kilometr? WTF? Może będą jeszcze potworki znane z filmu "Wstrząsy" :D
President Evil....
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

heh byłoby fajnie zobaczyć więcej postaci, z uniwersum gry, jeszcze dorzucić by takiego Weskera czy coś :rad1: z tym że najnowszy RE troche przymonina mad maksa z zombiakami, pytanie: czy to dobrze?
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

W RE:Extinction będzie występował Wesker :rad5: tak więc o małej ilości postaci z gry nie musisz się martwić.
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

cool, tylko trzeba było tak zrobić od razu :rad5: a nie dopiero na ostatnią (prawdopodobnie)
część
Awatar użytkownika
kaspa
Posty: 337
Rejestracja: pt 16 mar, 2007
Lokalizacja: Brzączowice
Kontakt:

Post autor: kaspa »

Filmy z serii Resident Evil według mnie to totalna porażka. Mało mają wspólnego z grą no może troche, ale w ogóle to masakra.
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

nie no nie jest aż tak źle jako filmy same w sobie nie prezentują aż tak słabego pozimu,
trochę gorzej wypadają gdy ktoś patrzy pod kontem podobieństw i odniesień do gry(co prawda o to tu chodzi ale....),ale taka już była wizja twórców tych filmów
Awatar użytkownika
kaspa
Posty: 337
Rejestracja: pt 16 mar, 2007
Lokalizacja: Brzączowice
Kontakt:

Post autor: kaspa »

Równie dobrze mogły sie nazywać inaczej niż Resident Evil (filmy) zamiast umbrelli mogła by być inna firma i nikt by nie poznał ze Resident :)
Czyli to co zarzucali Residentowi 4 że to jest tylko chwyt marketingowy (nazwa) :)
Ale wszyscy dobrze wiemy że tak nie jest :)
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

w sumie też racja....po zobaczeniu filmu SH powiedziałem sobie ,,kurcze właśnie tak się robi filmy na podstawie gier!" chiałbym aby nowy RE też tak nawiązywał do serii, ale to pewnie marzenie ściętej głowy :smut4: jak już mówiłem poprzednie części są ok tylko że.....no właśnie kolego kaspa.......no właśnie :smut4:
Awatar użytkownika
kaspa
Posty: 337
Rejestracja: pt 16 mar, 2007
Lokalizacja: Brzączowice
Kontakt:

Post autor: kaspa »

To jest właśnie najgorsze :( Bo to że RE to film klasy B to jeszcze da się przeżyć,a le co ma piernik do wiatraka- tutaj film do gry?? :(
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Filmy RE nie są klasy B ;) kiedyś filmy w szczególności horrory były :smiech6:
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
kaspa
Posty: 337
Rejestracja: pt 16 mar, 2007
Lokalizacja: Brzączowice
Kontakt:

Post autor: kaspa »

To może nie są, ale są co najwyżej przeciętne :(
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

No jedynka trzymała wysoki poziom, a poza tym są różne gusta co do produkcji filmowego RE ;)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

no właśnie są różne gusta, mnie np jedynka odbiła się głęboko w pamięci (co prawda teraz mam trochę do niej inne podejście....), z kolei 2ka....no trochę się rozczarowałem ale i tak polecam. RE EX trochę do mnie nie przemawia aha mam question wiadomo już czy jakie postaci pojawią w najnowszym filmie, no chyba że to znowu pytanie nie na temat
i będzie trzeba zrobić osobny? :diab12: ( taka drobna spontan. reakcja, bez urazy ) peace
Awatar użytkownika
kaspa
Posty: 337
Rejestracja: pt 16 mar, 2007
Lokalizacja: Brzączowice
Kontakt:

Post autor: kaspa »

Dla mnie w jedynce były troszkę dziwne zdjęcia :)
A co do RE EX to ta pustynia :rad13: jakoś mi nie pasi
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Kojarzy się z Mad Maxem, w jedynce był Klimat i to mocny, oddział wkraczający do rezydencji, świetne Laboratoria i te specyficzne kadry, dwójka była poszerzeniem Jedynki w stronę całego Raccoon a RE: EX będzie lekkim skokiem w bok, hmmm ciekawe co z tego wyjdzie
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Extinction”