Dyskusje ogólne

MrREVILPL
Posty: 280
Rejestracja: pt 02 lis, 2007

Post autor: MrREVILPL »

Hmm czy tylko ja sądze, że Jill Valentine czyli Sienny Guillory raczej nie ujrzymy w najnowszym filmie RE? Wiem, że Milla potwierdzała coś tam na twitterze i mamy jedno foto niewyraźne z nią więc myślę, że jak zobaczymy nawet Jill to na 5min. Ciekawi mnie czemu Anderson nie da żadnego foto z nią albo nie pokaże kawałka fragmentu w trailerze czyżby to miała być jakaś specjalna niespodzianka dla fanów? No nic szkoda bo Sienna w Resident Evil Apokalipsa zagrała według mnie najlepiej z całej ferajny bohaterów.
Ostatnio zmieniony śr 01 wrz, 2010 przez MrREVILPL, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Michał666666
Posty: 203
Rejestracja: pn 15 lut, 2010
Lokalizacja: Gierczyce

Post autor: Michał666666 »

Gdyby jej rola nie została zredukowana do 5 minut to uznałbym, że byłaby to pierwsza naprawdę miła niespodzianka związana z tym filmem(Boże broń tylko żeby reżyser nie zeszmacił jej postaci jakąś bzdurną historią).
"A blessing for the living, a branch of flowers for the dead.

With a sword for justice, the punishment of death for the villains.

By this, we arrive at the altar of the saints."
Salvin
Posty: 1585
Rejestracja: czw 18 wrz, 2008

Post autor: Salvin »

revil92 pisze:No nic szkoda bo Sienna w Resident Evil Apokalipsa zagrała według mnie najlepiej z całej ferajny bohaterów.
To był jedyny dobry punkt tego filmu. Tylko ze względu na nią i na Nemesisa oglądałem Apocalypse. Jako, że z Nemesisa wyszła niezła padaka to Pani Guillory uratowała film przed całkowitą klęską. Jak w najnowszej części jej rola będzie faktycznie ograniczona do minimum to szkoda, bo wychodzi na to, że i tym razem mogła pomóc.
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

Właśnie widziałem Spot REsident Evil Afterlife na TVN'ie! :smiech5:

A tak co do tematu:

-Jill będzie , i to na pewno na dłużej niż 5 minut, bo wiem że w filmie będzie walczyła z Alice



- a tak "epicka" walka Wesker vs claire & Chris, to walka Chrisa i Claire z robotem/klonem Weskera, a nie prawdziwym Albertem, widać to na jednym z tych nowych zdjęć.
Awatar użytkownika
Chris_BSAA
Posty: 214
Rejestracja: śr 25 mar, 2009
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Chris_BSAA »

Też widziałem ten spot jak będzie leciał to spróbuje go nagrać
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Też widziałem (na TVN 24), nie ma tam chyba niczego, o czym ludzie zapodający newsy na forum by nie wspomnieli :rad10: .
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

Chris_BSAA "Ocean Strachu " czyż nie? :smiech6:


Swoją drogą spot dawał rade, napisy były po polsku, lektor też , oczywiście Alice nic nie mówiła bo nie ma dubbingu (no i nawet dobrze bo jak się słyszy że np. włoska Alice mówi że się nazywa Elis :/), spot jest taki jak ten pierwszy (a mamy już bodajże 4 w necie) .
Ostatnio zmieniony śr 01 wrz, 2010 przez Slayer, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Paul
Posty: 330
Rejestracja: ndz 22 sie, 2010
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Paul »

CYTUJĘ SPOILER!!!
Slayer pisze:-Jill będzie , i to na pewno na dłużej niż 5 minut, bo wiem że w filmie będzie walczyła z Alice
No brawo, jak się tak słabo rozwinęło wątek Chrisa, to nie pozostaje jej walczyć z nikim innym...
Slayer pisze:- a tak "epicka" walka Wesker vs claire & Chris, to walka Chrisa i Claire z robotem/klonem Weskera, a nie prawdziwym Albertem, widać to na jednym z tych nowych zdjęć.
Jeżeli te filmy robione są w konsultacji z Capcomem, to aż się boję, że motyw klonów ujrzymy w serii głównej...
Ostatnio zmieniony śr 01 wrz, 2010 przez Paul, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Chris
Posty: 25
Rejestracja: ndz 18 kwie, 2010
Lokalizacja: Raccoon/Białystok

Post autor: Chris »

Paul pisze:
Slayer pisze:- a tak "epicka" walka Wesker vs claire & Chris, to walka Chrisa i Claire z robotem/klonem Weskera, a nie prawdziwym Albertem, widać to na jednym z tych nowych zdjęć.
Jeżeli te filmy robione są w konsultacji z Capcomem, to aż się boję, że motyw klonów ujrzymy w serii głównej...
W sumie juz jako tako 5 cześć Residenta przypominała mi filmy pana Andersona....
Motyw klonów prędzej czy później dopada niestety każda serie ;p < w której oczywiście nie ma pomysłu na normalna historie &#8230; > ;p
Wracając do tematu widząc te foto < nie będę ukrywał> stanęło mi serce .... :PP
Yeah! It's payback time. We've gotta destroy Umbrella. Now, let's finish this once and for all!
Awatar użytkownika
Paul
Posty: 330
Rejestracja: ndz 22 sie, 2010
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Paul »

Dziwne jest to, że każdy horror Capcomu staje się powoli strzelanką... Weźmy i porównajmy np. Dino Crisis do Dino Crisis 2, a potem Dino Crisis 2 do Dino Crisis 3, a następnie DC 1 do DC 3... Co wyjdzie? Że pierwsza to świetny horror, druga to strzelanka bazująca na tej samej bohaterce/fajnym nowym bohaterze, a 3 to całkowite odejście od gatunku, robiące z serii Dino Crisis totalny badziew... Żeby odzyskać szacunek w oczach fanów robią więc Dino Stalkera, coś jak te strzelanki na Wii...

Takie same wnioski wyciągniemy, gdy porównamy kolejne części RE... O ile pierwsza część była niezła, to druga była jeszcze lepsza... Natomiast RE 3 to taki Dino Crisis 2... RE 4, to już stan przejściowy między Dino Crisis 2, a Dino Crisis 3... RE 5 jest tym samym, jedzie na tym samym bohaterze/fajnej nowej bohaterce... Czym będzie RE 6? Dino Crisis 3? Zombie w kosmosie? Klony Weskera?

I jak przez te zaniedbania fabularne oni chcą odzyskać szacunek fanów robiąc sztrzelanki na Wiilota?

Patrząc na rozwój serii, każdy fan dochodzi do wniosku, że koncepcja filmów RE Andersona nie odbiega za bardzo od najnowszych odsłon...
Ostatnio zmieniony czw 02 wrz, 2010 przez Paul, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

Wiecie modem tu nie jestem ale nieźle spamujecie :)
One man forced to seek REVENGE
Awatar użytkownika
Paul
Posty: 330
Rejestracja: ndz 22 sie, 2010
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Paul »

Dlaczego? Przecież porównujemy filmy Andersona do obecnego rozwoju serii i to porównanie daje nam zaskakujące wnioski - przecież filmy Andersona to niemal najnowsze RE!

A ten temat brzmi "dyskusje ogólne", co oznacza, że mogę sobie tu gadać o wszystkim, co choć trochę nawiązuje do filmu/dotyczy go...

A czy 2 nowe RE nie są podobne do nich, jak słusznie zauważył Chris?

A rozgadałem się trochę o DC, bo czy seria nie stacza się powoli na dno, przez te wszystkie "nowe wizje survival horroru"?

BTW. teraz dopiero spamujemy xD

Bzdursky: cieszę się, że napisałeś to za mnie :)
Ostatnio zmieniony czw 02 wrz, 2010 przez Paul, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Chris
Posty: 25
Rejestracja: ndz 18 kwie, 2010
Lokalizacja: Raccoon/Białystok

Post autor: Chris »

hmm moze kogos zainteresuje
filmik przedstawiacjacy światowa premierę filmu w Tokio :]
http://www.youtube.com/watch?v=zdlw0_UPiYQ
Yeah! It's payback time. We've gotta destroy Umbrella. Now, let's finish this once and for all!
REfan
Posty: 234
Rejestracja: ndz 08 sie, 2010
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: REfan »

He... He... Teraz dopiero widzę że Japończycy kochają Biohazard... Podoba Mi się motyw jak fani w pierwszym rzędzie zakładają maski zombie... Swoją drogą to musi być super uczucie być tak podziwianym przez ludzi... Ja też chce do następnego filmu RE... Nawet jako zombie nr. 10000... He... He...
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

Oj bardzo kochają.Cieszy mnie ten fakt że w kraju kwitnącej wiśni jest tyle fanów tej wspaniałej serii.Szkoda tylko że wszyscy w tym zresztą i ja czekam na premierę a później się okaże totalnym crap'em...
Ps3Centerbloog.pl
Awatar użytkownika
Saladyn
Posty: 962
Rejestracja: pt 15 lut, 2008
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Post autor: Saladyn »

Obejrzeć zawsze można poza tym doświadczenie uczy, że największe kichy mają w sobie zawsze choć jedną fajna rzecz - czy jest to jakiś plener, trzecioplanowa postać czy kultowy dialog. Gierki - bądźmy szczerzy - z pod znaku RE też mają kilka przegiętych akcji, ale w innych proporcjach, więc nie narzekamy.
Awatar użytkownika
Paul
Posty: 330
Rejestracja: ndz 22 sie, 2010
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Paul »

Jak dla mnie, jedynym co będzie tam fajne, będą lepiej zaprojektowani wrogowie, ale niestety walki z nimi (Claire Redfield walczy z Egzecutonerem - brawo!) nie będą zbyt ciekawe... Same oczy Weskera prezentują się dość fanie, ale potem ten motyw z dwoma DS przywiał mi na oczy czystego agenta Smitha...
Awatar użytkownika
Michał666666
Posty: 203
Rejestracja: pn 15 lut, 2010
Lokalizacja: Gierczyce

Post autor: Michał666666 »

Jak dla mnie cała filmowa seria RE jest dosyć przegięta, no może jedynka i dwójka były warte grzechu, ale jakoś po premierze RE 4 zmienił się cykl myślowy scenarzystów i idąc za głosem serca które podpowiadało: ''Czwóreczka Residenta okazała się sukcesem, więc warto wzorować się na niej'', poszli na całego i zrobił się totalny młyn (Wesker w trójce po prostu sprawiał że nie mogłem przestać się uśmiechać :smiech3: ). Nie ma sensu płakać nad rozlanym mlekiem, bo może będzie chociaż śmiesznie i wyjdzie im coś pokroju ''Zombie Land'', a stawiam sto do jednego że jeszcze się pośmiejemy z podrygów Albercika i jego strzaskanych okularów kiedy Alice będzie nim rzucać po całym planie filmowym(Albert nie daj się, jesteśmy z tobą) i w końcu jednym sprawnym butem odeśle go na księżyc. Przyjść i popatrzyć na zdziwioną buźkę Weskera-bezcenne.
Ostatnio zmieniony sob 04 wrz, 2010 przez Michał666666, łącznie zmieniany 1 raz.
"A blessing for the living, a branch of flowers for the dead.

With a sword for justice, the punishment of death for the villains.

By this, we arrive at the altar of the saints."
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Wywaliłem do śmieci wszystkie posty z dzisiaj - nie spamujemy, nie offtopujemy i nie spojlujemy! Chcę tu widzieć konkrety a nie pogaduchy o jakiś bzdurach.
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez Deus Ex, łącznie zmieniany 2 razy.
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

http://www.mwrc.pl/News/News.php?d1=201 ... &kom=Dodaj

Jak mniemam to będzie gratka dla fanów Milli ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Afterlife”