Nasze komentarze do newsów

Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Todd pisze:Czekam na nowy bo filmy te zawsze trzymają wysoki poziom po kazdym wzgledem
Przytocz przykład, bo sięgam wstecz do każdej części i próbuję znaleźć cokolwiek, co trzyma tam wysoki poziom i jedyne co mi przychodzi do głowy to patos i kicz.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
bodek
Posty: 907
Rejestracja: czw 15 maja, 2008
Lokalizacja: RC

Post autor: bodek »

Wszystkie filmy RE do gnioty. Pierwszy jako tako trzyma się jeszcze. RE5 też będzie gniotem bo z tego co widzę to gniotem być musi ;D
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

Nie wiem czego chcecie, ale filmy są super i fabularnie trzyma się gry i to wiernie są postacie z gry przeciwnicy itp. Czekam na nowy bo filmy te zawsze trzymają wysoki poziom po kazdym wzgledem
Najzabawniejsza rzecz którą dziś przeczytałem ;) serio, wrzucić imię postaci to jeszcze nie jest odwzorowanie jej - gdyby to był jeszcze jedyny problem z serią filmową :smiech3:
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

http://uk.movies.ign.com/articles/121/1216499p1.html


18-ego stycznia szykujcie się na największy faceplant pierwszej połowy roku :P
Ostatnio zmieniony sob 14 sty, 2012 przez nemesisdestro, łącznie zmieniany 1 raz.
PSYCHOL
Posty: 5
Rejestracja: czw 01 gru, 2011
Lokalizacja: Gorlice

Post autor: PSYCHOL »

Już nie mogę się doczekać.
TAK, TAK, WIEM.
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

Milla Jovovich pisze:Gotta get back 2 work! So now OFFICIALLY paul got an email saying the RE:RETRIBUTION teaser will b out -and I quote- "tomorrow thurs. the 19th at 1pm EST/10am PST. US is launching w Yahoo Movies n int'l markets r each securing a local launch site (whatever that means! Lol!) the trailer will launch on the official movie site http://www.residentevil-movie.com as well". But i actually jst checked that site n the "retribution" site isnt up yet which is weird. Im contacting sony today n will keep u posted as soon as i hear back from them. So there u go! A bit confusing for me a well as for u all... Don't worry, I'll get to the bottom of this, Mai tai in hand (woot woot!). Xo m
Czyli zwiastun dostaniemy jutro, około godziny 19:oo :smiech5:
Moje Umbrellowe oko na ciebie patrzy (O_O)
MrREVILPL
Posty: 280
Rejestracja: pt 02 lis, 2007

Post autor: MrREVILPL »

Hmmm, spoko rozumiem, że to jest teaser jednak zachęcająco to to nie wygląda. Już Afterlife miał lepszy. Jakość jest lipna ale widać co nieco. Co Wy o tym sądzicie?

http://www.youtube.com/watch?v=-kgZXDrAYEE
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Teaser mnie zaciekawił, ale nic nie ujawnił, jak to teaser. Ciekawe co oni tam wymyślili, bo uraczą nas chyba normalna Alice mieszkającą w Raccoon ze swoją córką, szkoda że Leona nie pokazali. A ten potworek co ich ściga, co to może być?? Film chyba zacznie się w tym samym momencie co skończyła się czwórka, fajnie.

[ Dodano: 19 Sty 2012 14:43 ]
Przytocz przykład, bo sięgam wstecz do każdej części i próbuję znaleźć cokolwiek, co trzyma tam wysoki poziom i jedyne co mi przychodzi do głowy to patos i kicz.
Osobiście zawsze będę bronił pierwszej części, która trzyma w napięciu, nie udaje że jest horrorem, ma fajne aktorstwo, niezłe efekty, rewelacyjne zakończenie i bombową muzę. Słowem dobry horror.
Ostatnio zmieniony czw 19 sty, 2012 przez Leon. KennedY, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Post autor: B@rt »

Leon. KennedY pisze:Osobiście zawsze będę bronił pierwszej części, która trzyma w napięciu, nie udaje że jest horrorem, ma fajne aktorstwo, niezłe efekty, rewelacyjne zakończenie i bombową muzę. Słowem dobry horror.
Jeszcze druga część dawała rady, bo w kinie adrenalina skakała, ale tak to...? Teaser opublikowali, ale gdzie są zombie? Zamiast tego mamy jakieś latające potwory nad The White House.
Deidara
Posty: 29
Rejestracja: ndz 10 sie, 2008
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: Deidara »

HAHAHAHAHAHAHA TO JEST TRAILER RESIDENT EVIL?

anderson, kompletne dno. smoki i trole, no tego jeszcze nie bylo.
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

Ciekawe skąd tam nagle są Kipepeo - te latające stwory z RE5 - ups, kolejne "drobne" niedopatrzenie, nic nowego ;) Generalnie, nie było tam również nic godnego uwagi. Nie umiem się tym jarać, ani już tak naprawdę jeszcze bardziej się zniechęcić tym co zobaczyłem. Pytanie tylko jak chcą wytłumaczyć powrót Rain z pierwszego RE, moje typy: siostra bliźniaczka albo ( co na standardy tej serii jest bardziej prawdopodobne ) android :P
Ostatnio zmieniony czw 19 sty, 2012 przez nemesisdestro, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

ale gdzie są zombie
A czy trupy nie gonią Alice?
Ciekawe skąd tam nagle są Kipepeo - te latające stwory z RE5 - ups, kolejne "drobne" niedopatrzenie, nic nowego
Skoro w czwórcę byli Ganados, to czemu nie teraz nie dać Kipepeo :smiech7:
Nie umiem się tym jarać, ani już tak naprawdę jeszcze bardziej się zniechęcić tym co zobaczyłem.
Nie jest to co chciałbym na dużym ekranie u widzieć odnośnie RE, ale zawsze czekam na następną część i Anderson dał moją ulubioną postać Leona. Więc podwójnie czekam i do kina sie wybiorę.
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

WOOOOOOOOOOOOOOOOOOW!
Ta zapowiedź bardzo bardzo mi się podoba! Tyle się dzieje, te latające nietoperze, jakiś wyrośnięty Licker, Ada, Rain, Luther (tylko że na jakiejś zimowej górze), Alice! To wszystko wygląda nieźle, aczkolwiek nieźle się pomieszało.

Po mojemu to jest tak, że: to wszystko co się działo wczesniej było wyłącznie iluzją i swego rodzaju halucynacją, którą przeżywała Alice pod wpływem eksperymentów przeprowadzanych na niej, przez Umbrellę.

Sorry inaczej nie wyjaśnię jej córki i obecności Rain (bo na retrospekcję, to nie wyglądało).
Moje Umbrellowe oko na ciebie patrzy (O_O)
Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Post autor: B@rt »

Leon. KennedY pisze:A czy trupy nie gonią Alice?
Obraz jest rozmazany, więc ciężko powiedzieć czy to zombie, czy ludzie...
nemesisdestro pisze:Pytanie tylko jak chcą wytłumaczyć powrót Rain z pierwszego RE, moje typy: siostra bliźniaczka albo ( co na standardy tej serii jest bardziej prawdopodobne ) android :P
Więcej wiary dla T-Virusa. :)
Slayer pisze:Sorry inaczej nie wyjaśnię jej córki i obecności Rain (bo na retrospekcję, to nie wyglądało).
Tak swoisty Misz-Masz, to będzie zwykły film akcji na raz do oglądnięcia, ewentualnie dwa max.
Ricardos
Posty: 77
Rejestracja: czw 28 kwie, 2011
Lokalizacja: Białogard

Post autor: Ricardos »

Z części na część coraz gorzej :(( Może lepiej by im wyszło jakby dorzucili jeszcze jakiś haunted house oraz gargamela jako main bossa.
Gwiazdy świecą i migocą ale tylko późną nocą.
euroo
Posty: 154
Rejestracja: ndz 10 sty, 2010
Lokalizacja: GdańsK

Post autor: euroo »

Jeden wielki syf wg mnie .

Mi to Wygląda jakby były tam dwa alternatywne światy jeden z całym tym andersenowskim syfem i drugi równoległy gdzie dużo martwych bohaterów nie żyje i jednak są jak rain na przykład a ta Alice z dziewczynka wyglądała jakby nie wiedziała o co chodzi gdy zajeżdzaja radiowozy :P . Zapowiada się chyba największy gmiot spod znaku RE .
ZB28
Posty: 2
Rejestracja: śr 11 sty, 2012
Lokalizacja: Tbg

Post autor: ZB28 »

Awatar użytkownika
Chris_BSAA
Posty: 214
Rejestracja: śr 25 mar, 2009
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Chris_BSAA »

Tam za Alice biegną Zombie.
Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Post autor: B@rt »

Chris_BSAA pisze:Tam za Alice biegną Zombie.
Przyjrzałem się tej grupce i faktycznie, to są zombie(1:06). Btw. Ludzie narzekają, że nie ma Leona i Barrego. Jak to nie ma? :P Zatrzymajcie na 0:51.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Retribution”