Nasze komentarze do newsów

Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

Tak, uwielbiam. I tak wiem, że ta seria (poza jedynką) nie jest idealna. Ale kurcze, ten film daje mi to co chcę. Jeżeli szedłbym jutro do kina z podejściem takim, że: "ten film nada mi sens życia, pokaże co się tak naprawdę w życiu liczy, odpowie na wszystkie dręczące mnie pytania", będzie miał przesłanie, będzie idealny" - to bym się zawiódł. Jednakże oczekuję od niego wyłącznie dobrej akcji, zombiaków, nawiązań do gier, niezłych walk wręcz, dobrej muzyki, i ogólnie jako tako ciekawej historii - a to z pewnością dostanę. Ten film ma być po prostu dla rozrywki, taki "odmóżdżacz na piątek", czego chcieć więcej.

A jakie gry spod znaku RE są teraz? Takie same.
Moje Umbrellowe oko na ciebie patrzy (O_O)
Awatar użytkownika
SyLaR
Posty: 79
Rejestracja: sob 07 lip, 2012
Lokalizacja: TESCO

Post autor: SyLaR »

A u mnie jest jedyne kino w ktorym Residenta nie bedzie wgl;/ i jak tu z neta filmów nie pobierać;p
Jill Sandwich:)
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

SyLaR pisze:A u mnie jest jedyne kino w ktorym Residenta nie bedzie wgl;
Zazdroszczę xD Mnie już niestety Alice straszy z plakatów na ulicy od paru dni, brrrrrr...gorzej niż Slenderman :P

Slayer pisze:ten film nada mi sens życia, pokaże co się tak naprawdę w życiu liczy, odpowie na wszystkie dręczące mnie pytania"
Slayer, chodzi jedynie o to że niestety z tych materiałów naprawdę nie zapowiada się dobry film, w każdym razie nie w mojej opinii i jak się okazuje nie tylko mojej. Jeśli Tobie dostarcza rozrywki - dobrze dla Ciebie, osobiście to podziwiam i mówię to na serio. Od drugiej części skręcałem się z bólu przy każdej projekcji - masochista ze mnie jakiś ;) Powiem tak - gdyby ten film nazywał się jakkolwiek inaczej aniżeli RE - nie obchodziło by mnie to, kto wie, może by mi to nie przeszkadzało, gdyby film jako marka była by całkowicie osobnym pomysłem nie czerpiącym (rzekomo) z gier, ale jest inaczej i to jest najbardziej bolesne dla mnie jako wieloletniego fana. Poza tym oczywiście jestem za tym aby filmy dostarczały rozrywki, ale żeby nie były przy tym niemiłosiernie głupie i uwłaczały inteligencji widza - niech film będzie lekkim kinem akcji z przymrużeniem oka, ale kurcze, z takimi niedociągnięciami na każdej płaszczyźnie? z czym do ludzi?
Slayer pisze:A jakie gry spod znaku RE są teraz? Takie same.
To nie jest argument usprawiedliwiający. Raczej uwaga za którą Capcomowi również należy się pas na cztery litery ;)

Żeby tak skończyć ten wywód i żeby nie było tak ciągle negatywnie to życzę Tobie jedynie miłej projekcji, baw się dobrze ;)
Ostatnio zmieniony czw 13 wrz, 2012 przez nemesisdestro, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

nemesisdestro pisze:Żeby tak skończyć ten wywód i żeby nie było tak ciągle negatywnie to życzę Tobie jedynie miłej projekcji, baw się dobrze
Właśnie, baw się dobrze. I nie zwracaj uwagi na nasze narzekania. :rad12: To jest normalne że coś się podoba i nie podoba. Na pewno nie piszemy tego wszystkiego aby dopiec ludziom którym te filmy się podobają. :)
One man forced to seek REVENGE
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Slayer pisze:Tak, uwielbiam. I tak wiem, że ta seria (poza jedynką) nie jest idealna. Ale kurcze, ten film daje mi to co chcę. Jeżeli szedłbym jutro do kina z podejściem takim, że: "ten film nada mi sens życia, pokaże co się tak naprawdę w życiu liczy, odpowie na wszystkie dręczące mnie pytania", będzie miał przesłanie, będzie idealny" - to bym się zawiódł. Jednakże oczekuję od niego wyłącznie dobrej akcji, zombiaków, nawiązań do gier, niezłych walk wręcz, dobrej muzyki, i ogólnie jako tako ciekawej historii - a to z pewnością dostanę. Ten film ma być po prostu dla rozrywki, taki "odmóżdżacz na piątek", czego chcieć więcej.

A jakie gry spod znaku RE są teraz? Takie same.
Dobre podejście do tematu bo również mam podobne, spotkanie się z fanami na kolejnej odsłonie filmu RE, dobra zabawa przy efektach 3d, niezłym OST ( bo ten zawsze w serii filmów trzymał świetny poziom), ujrzeć nawiązania do gier, troche się pośmiać, zwrócić uwagę na montaż i tyle, później relacja, recka i czekanie blue ray-standard już hehe. Nie wymagam produkcji na miano mrocznego rycerza więc w tym aspekcie się nie zawiodę. Jako, że do premiery filmu zostało już nie wiele życzę wszystkim wspierającym markę filmową RE udanego seansu :)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

WESKER-DL pisze:Dobre podejście do tematu bo również mam podobne, spotkanie się z fanami na kolejnej odsłonie filmu RE, dobra zabawa przy efektach 3d, niezłym OST ( bo ten zawsze w serii filmów trzymał świetny poziom), ujrzeć nawiązania do gier, troche się pośmiać, zwrócić uwagę na montaż i tyle, później relacja, recka i czekanie blue ray-standard już hehe. Nie wymagam produkcji na miano mrocznego rycerza więc w tym aspekcie się nie zawiodę. Jako, że do premiery filmu zostało już nie wiele życzę wszystkim wspierającym markę filmową RE udanego seansu
No i super! Cieszę się, że nie jestem jedynym użytkownikiem mwrc POZYTYWNIE nastawionym do tego filmu :rad12: Szkoda tylko że jestem tak daleko od was, bo z chęcią obejrzałbym ten film z innymi fanami Resident Evil...
nemesisdestro pisze:Żeby tak skończyć ten wywód i żeby nie było tak ciągle negatywnie to życzę Tobie jedynie miłej projekcji, baw się dobrze
Z pewnością będę i nawzajem, mam nadzieję, że nie znienawidzisz tego filmu aż tak bardzo.
J.Krauser pisze:Nie zwracaj uwagi na nasze narzekania. To jest normalne że coś się podoba i nie podoba. Na pewno nie piszemy tego wszystkiego aby dopiec ludziom którym te filmy się podobają.
Ale każdy sobie może przecież trochę ponarzekać. Wiem, że nie robicie tego na złość (wy, nie) po prostu macie inne gusta i lubicie co innego, każdy ma do tego prawo.


Jak już sobie wszyscy życzymy, to ja też życzę każdemu uzytkownikowi MWRC miłego seansu dziś wieczorem (wiem, że każdy z was i tak go obejrzy). Czuję się jak przed jakąś misją z której nie każdy może wyjść cało. Ciekawe jakie będą wasze odczucia w temacie : "Resident Evil Retrybucja - opinie, wrażenia po seansie", oby było jak najwięcej pozytywnych wypowiedzi.

Do zobaczenia :placz1: Ost za offtop? Dla tego filmu warto.
Moje Umbrellowe oko na ciebie patrzy (O_O)
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Ahh :smut8:. Sam na filmek dopiero w niedzielę... Robota trzyma, a już się nakręcam...Leon po raz pierwszy na dużym ekranie :rad11:. Do tego Ada, która aktorsko kij mi wie jak stoi, ale ładniutka jest :rad10:.
No i super!
Dokładnie! Każda część dała mi trochę radości, a jedynka, aż nadto :rad13:

http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wyd ... p?wi=90699
Ostatnio zmieniony pt 14 wrz, 2012 przez Leon. KennedY, łącznie zmieniany 2 razy.
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

Slayer pisze:Z pewnością będę i nawzajem, mam nadzieję, że nie znienawidzisz tego filmu aż tak bardzo
Nie będę go nawet oglądał więc spokojnie, myślę że poziom mojej nienawiści pozostanie na tym samym poziomie xD
Awatar użytkownika
SyLaR
Posty: 79
Rejestracja: sob 07 lip, 2012
Lokalizacja: TESCO

Post autor: SyLaR »

No i stało się w Retrybucji Wesker zostaje prezydentem:D
I wszystko zmierza do tego że część 6 będzie w większości nawiązywałą do Umbrella Chronicles.
Ostatnio zmieniony pt 14 wrz, 2012 przez SyLaR, łącznie zmieniany 1 raz.
Jill Sandwich:)
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

RE6 już zapowiedziany na przyszły rok, a dokładnie 12 września 2014. Przypomnę tylko, że Retribution zarobiło na całym świecie ponad 221 milionów dolarów.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Retribution”