Nasze komentarze do newsów

Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Post autor: Szakal »

Nie chodzi mi o różnice gatunkowe, ale o przyjemność z oglądania :rad10: .
Złe oko moderacji czuwa.
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

No właśnie kolosalna. Jeżeli ma być film horrorem to niech takim będzie, a nie zamieszanie z poplątaniem.
No właśnie, chyba tylko w pierwszym filmowym RE były jakieś aspiracje do wystraszenia widza, przewinęło się chociaż kilka jump scen. Każdy kolejny RE to już w zasadzie film akcji w klimatach SF i to do tego, w najlepszym razie, taki sobie film.
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Dokładnie. Pierwsza część przynajmniej trzymała ciut w napięciu. Mieliśmy również fajne wprowadzenie, postacie i świetne zakończenie.
Co Wy gadacie. Pierwszy RE wcale nie był horrorem. To thriller S-F z lekką domieszką horroru i większą kina akcji. Dobrym horrorem o zombiakach jest np. "Noc żywych trupów" a nie RE.
Jak dla mnie to jeden z lepszych filmów o truposzach, zaś "Noc" to nie ten rozmiar kapelusza.
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

Wooot! Na oficjalnej stronie Milli, dodano nowe zdjęcia z filmu: http://millaj.com/film/resident5.shtml .

A tu jedno specjalnie dla rdzennych fanów Resa, BARRY! (jaki on podobny :O ) : http://vpx.pl/i/2012/07/07/IvnOZ.jpg

Edit- Nowy, naprawdę fajny zwiastun Retrybucji (a dokładniej, specjalnego wydania całej serii na blu-ray): http://www.youtube.com/watch?v=m-qgG9AImAc

EDIT 2-

Dwa nowe Spoty Tv:
1) http://www.youtube.com/watch?v=Xpig1yP9IzI
2) http://www.youtube.com/watch?v=6U8XrxOefL0

Dwóch Egzekutorów? LOL.


EDIT 3 -
MEGA SPOJLER

Walka Jill z Alice: http://www.youtube.com/watch?v=qS3XMJqxL0o
Ostatnio zmieniony śr 22 sie, 2012 przez Slayer, łącznie zmieniany 3 razy.
Moje Umbrellowe oko na ciebie patrzy (O_O)
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Dwa nowe spoty i kilka nowych ujęć: http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wyd ... p?wi=90238
Awatar użytkownika
Mikey
Posty: 96
Rejestracja: czw 15 gru, 2011
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: Mikey »

Muszę przyznać, że z niecierpliwością czekam na tę część filmu.
Zastanawia mnie tylko jedno jakim cudem Alice jest jeszcze taka super mocna jak w poprzedniej części Wesker pozbawił ją wirusa T w swoim organizmie?

Wie ktoś już kiedy będzie polska premiera?
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

Mikey pisze:Wie ktoś już kiedy będzie polska premiera?
14 września 2012.

A co do mocy Alice- to jest świat RE, gdzie absurdy są miłym gościem. :0
One man forced to seek REVENGE
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

J.Krauser pisze:to jest świat RE, gdzie absurdy są miłym gościem. :0

Częstym na pewno. Ale czy miłym...? :smiech3:
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

Tym razem scena pościgu: http://www.youtube.com/watch?v=IEU_k2ufuqI - BARRY nawet coś mówi.

EDIT:

KOLEJNE DWA KLIPY:
1) ADA WONG VS ALICE: http://www.youtube.com/watch?v=IykqaxmzfSw
2) BITWA W BIAŁYM KORYTARZU: http://www.youtube.com/watch?v=a1piALjeBxE

TAK, BĘDĘ KRZYCZAŁ!! :smiech5:
Ostatnio zmieniony sob 25 sie, 2012 przez Slayer, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje Umbrellowe oko na ciebie patrzy (O_O)
Awatar użytkownika
KaMoL
Posty: 184
Rejestracja: wt 24 lis, 2009
Lokalizacja: Katowice - Melbourne

Post autor: KaMoL »

Motyw Ada vs Alice jest żywcem zdarty z RE 4 ;) (Ada vs Leon).


Przyznam, że jak nigdy nie nastawiałem się z wielkim nastawieniem na kolejne części RE(prócz pierwszej odsłony kinowej), to teraz bardzo ciekaw jestem co wyniknie z tego. Może inaczej. Nie oczekiwałem nic specjalnego, bo wiedziałem że nie da się za dużo wyciągnąć z tego. Teraz raczej to także mogą być pierdoły z dużą dawka efektów specjalnych i tym podobnych bajerów. Ale jakoś teraz mam inny sentyment i jest bardzo ciekaw co z tego wyniknie ;D. Najwyżej się przejadę ;D

Mikey pisze:Zastanawia mnie tylko jedno jakim cudem Alice jest jeszcze taka super mocna jak w poprzedniej części Wesker pozbawił ją wirusa T w swoim organizmie?

Nie doszukuj sie logiki w filmach,ani nie rozkładaj fabuły na atomy, bo tylko spieprzysz sobie przyjemność z oglądania.

Film ma być :smiech1: dobrym kinem akcji i z namiastką serii gier ;) wiec nie warto skoro lubisz serie :P
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

Skoro już chcieli zrzynać z czwórki to mogli bardziej dopracować kadry, w grze ta scenka jest naprawdę ładnie zmontowana tutaj widzę jedynie kiepsko zmontowaną scenę z Adą na niewidzialnych drucikach robiącą salto.
Nie doszukuj sie logiki w filmach,ani nie rozkładaj fabuły na atomy, bo tylko spieprzysz sobie przyjemność z oglądania.
W tym problem, co innego jeśli film dopiero po pewnym zastanowieniu się obnaża nielogiczności a co innego jeśli te nielogiczności dosłownie piorą odbiorcę po pysku - tak właśnie jest z filmami z Milla'ą Jovovich w czołówce. Pod tym względem Afterlife sięgnął nowe szczyty, a zapowiada się że Retribution ma na celu go przebić :P

Zastanawia mnie tylko jedno jakim cudem Alice jest jeszcze taka super mocna jak w poprzedniej części Wesker pozbawił ją wirusa T w swoim organizmie?
Tego nie wie nikt ;) myślę że tak naprawdę seria jest po trochę osadzona w realiach X-menów i po prostu od chwili narodzin Alice ma w sobie gen X który gwarantuje jej całkowitą niezniszczalność, być może zranić ją może tylko broń wykonana z adamantum , ale należało by to sprawdzić ;)
Ostatnio zmieniony wt 11 wrz, 2012 przez nemesisdestro, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Standardowo już łódzkie spotyka się na seansie RE w sobotę o godz 18.00 w Cinema City więc jak ktoś blisko to może dołączyć :)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
SyLaR
Posty: 79
Rejestracja: sob 07 lip, 2012
Lokalizacja: TESCO

Post autor: SyLaR »

na IMDB ma srednia 7.0 na 2000 glosów;p
Jill Sandwich:)
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

A co oni już tam oglądali??
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

Tak się składa, że wczoraj była premiera ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

Tak się składa, że premiera "worldwide" jak i w PL jest 14 września czyli jutro.

A tym serwisom typu IMDB bym nie wierzył. Na takich stronach filmy mają oceny grubo jeszcze przed premierą, no i ciężko tam o coś konstruktywnego czy obiektywnego. W końcu na Filmwebie większość myśli że Prometeusz to kontynuacja Obcego. :rad12:

EDYTA:
Obejrzałem scenke Ada vs Alice i rynce mi opadły. Tak, już nie ręce, a rynce. Generalnie Ada jest źle dobrana i wygląda jak.. nie powiem co, a poziom jej grania jest jak z produkcji Jutuba typu "Osiemnastka", "Ale urwał" czy "Krzysiuuu". Choć tam ludzie są bardziej przekonujący. No ale takie są efekty brania kogoś, kto nie widział "Holiłudu" i grał tylko w rodzimych filmach.
Z resztą jej mina jak podeszła Alice od tyłu jest tak śmieszna że płakać się chce. Wygląda jak dziecko dzwoniące w Halloween do drzwi i proszące o cukierka. Po za tym cała ta scena jest drętwa jakby tam była temperatura -30, a ludzie siedzieli w niej już z pół godziny.

Obejrzałem też tą walkę w korytarzu i ten film będzie chyba na bardzo niskim poziomie albo na takim samym jak filmy emitowane na kanale Puls czyli jeszcze niższym.
Pasjonaci reżyserki, filmowania oraz CGI przebiliby to coś.

EDYTA do poniżej:
Może u nich jednak zrobili dzień wcześniej? :zmiesz8: Sam też już nie wiem.
Ostatnio zmieniony czw 13 wrz, 2012 przez J.Krauser, łącznie zmieniany 2 razy.
One man forced to seek REVENGE
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

J.Krauser pisze:Tak się składa, że premiera "worldwide" jak i w PL jest 14 września czyli jutro.
Milla na Fejsbuczu pisze:Milla Jovovich
Resident Evil: Retribution premiere last night in LA : www.MillaJ.com/new/
Więc ja już nie wiem :<
Obrazek
Awatar użytkownika
SyLaR
Posty: 79
Rejestracja: sob 07 lip, 2012
Lokalizacja: TESCO

Post autor: SyLaR »

J.Krauser pisze:Tak się składa, że premiera "worldwide" jak i w PL jest 14 września czyli jutro.
A ja widziałem zdjęcia, filmiki i newsy o premierze w Japonii i ogólnie w Chinach, na której też była Milla;) Na filmwebie chyba nawet albo na Upcominghorrormovies.com, Ale było. A premiera w USA była już chyba tej nocy. Gdyż jak wstałem około 8.00 to Julia Voth pisała coś u siebie na Tweeterze i dodała zdjęcia z premiery na której była razem z Millą:D
U mnie nadal brak repertuaru na jutro;/ Nie wiem czy w kinie to puszczą bo nawet bym poszedł, scena z pościgiem mi się spodobała:P Barry wygląda kozacko

[ Dodano: 13 Wrz 2012 18:30 ]
J.Krauser pisze:
EDYTA:
Obejrzałem scenke Ada vs Alice i rynce mi opadły. Tak, już nie ręce, a rynce. Generalnie Ada jest źle dobrana i wygląda jak.. nie powiem co, a poziom jej grania jest jak z produkcji Jutuba typu "Osiemnastka", "Ale urwał" czy "Krzysiuuu". Choć tam ludzie są bardziej przekonujący. No ale takie są efekty brania kogoś, kto nie widział "Holiłudu" i grał tylko w rodzimych filmach.
Z resztą jej mina jak podeszła Alice od tyłu jest tak śmieszna że płakać się chce. Wygląda jak dziecko dzwoniące w Halloween do drzwi i proszące o cukierka. Po za tym cała ta scena jest drętwa jakby tam była temperatura -30, a ludzie siedzieli w niej już z pół godziny.
Wyjęte z moich ust:D Jak zobaczyłem minę Ady gdy przystawiła Milli spluwę to się poplułem herbatą, a potem jeszcze ten fikołek...masakra....Już lepsza była Rain w roli Saddlera wyrzucająca łuski palcami...
Ostatnio zmieniony czw 13 wrz, 2012 przez SyLaR, łącznie zmieniany 1 raz.
Jill Sandwich:)
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

No co wy ludzie. Po pierwsze, wiadomo że w kinie, w warunkach w jakich powinno się ten film oglądać (wyborowa jakość obrazu i dźwięku, a przede wszystkim CZY DE) wszystko będzie wyglądało o wiele lepiej. Po drugie, jestem pewien że te klipy są po prostu okrojone z najlepszych momentów (brak krwi w korytarzu, poucinane ujęcia), cierpliwości, jutro zobaczycie gotowy i z pewnością zadowalający produkt.

Ale ten czas leci, już jutro, o tej godzinie będę po seansie <3
Moje Umbrellowe oko na ciebie patrzy (O_O)
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

Slayer, ja wiem że lubisz tę serię ale trzeba też mieć trochę krytyki i nie bać się jej wylać. To jest kiepskie. Nie ważne czy w IMAX w 3D czy na YT, to będzie kiepskie.
One man forced to seek REVENGE
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Retribution”