Nasze komentarze do newsów

Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Jak dla mnie to taka mieszanka zombie z ganados/majini.
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Właściwie podoba mi się tylko jedno. Zauważyliście, że oni niemal w każdym miejscu umieszczają logo Umbrella? W filmie głównym przeciwnikiem nie jest Wesker, potwory, bioterroryści, ale właśnie wszechwładna korporacja.

Myślę, że w grze za szybko uśmiercono tą firmę. Wesker owszem, był fajnym wszechmocnym przeciwnikiem, ale był sam. Jakoś bardziej mnie przekonuje wielka tajemnicza firma, która każdego może przekupić, przez co nie wiadomo komu zaufać, a komu nie.
Awatar użytkownika
Todd
Posty: 49
Rejestracja: czw 06 paź, 2011
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Todd »

Super plakaty, a w szczególności ten z ogromnym Lickerem. Zapowiada się na super widowiskowy film akcji.
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

Todd pisze:Zapowiada się na super widowiskowy film akcji.
Zmień dilera, bo Cie oszukuje...

Plakaty, nawet fajne ale co z tego? Filmu nie uratują.
One man forced to seek REVENGE
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Zobaczymy. Mnie się czwórka spodobała bardziej niż trójka. Więc jest szansa na w miarę dobry film.
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

Generalnie gdyby w Afterlife nie było tego początku w bazie w Chinach, gdzie była wielka bezsensowna sieczka, rzeźnika, który nie wyglądał na mocnego jak w RE5 oraz wyrzuciliby slo-mo wraz ze Scofieldem, to film był całkiem, całkiem.
One man forced to seek REVENGE
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Najgorsze było właśnie to całe śmieszne i nużące już do potęgi slo - mo. Sieczka w chinach świetna, bo na końcu koniec klonów i super mocy :rad10:. Kończąc offtop to był całkiem niezły film, który oglądało się lepiej niż trójeczka.
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

Już za kilka dni Umbrella przyjedzie do polski. Jeśli ktoś z was, jednak nie będzie mógł się dostać do Poznania albo Warszawy to na Jutubie już jest filmik z wnętrza, relacja podróży po mobilnym laboratorium Umbrelli : http://www.youtube.com/watch?v=LFn2azDlIE8 . Trzeba przyznać, że to dość klimatyczne.
Moje Umbrellowe oko na ciebie patrzy (O_O)
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Podjadę bo akurat mam wolne a widzę, że nawet ciekawie więc zafunduję sobie dzień z Umbrellą :smiech3:
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Podawałem linka odnośnie tego trochę wyżej :rad10:
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

O JACIEŻ Ciach. jest mini zapowiedź nadchodzącej premiery zwiastunu no i co tu dużo mówić, ja UMIERAM i jestem ZACHWYCONY!!!

Prossssz: http://www.youtube.com/watch?v=Tsu5Jr4b_Ms

Szakal: Entuzjazm nie uprawnia Cię do niecenzuralnych wyrażeń :rad10: .

[ Dodano: 14 Cze 2012 14:43 ]
Już dziś, zobaczymy nowy zwiastun Retrybucji. Zostały tylko nie całe 3 godziny do tego momentu. Już nie mogę się doczekać!

Mam nadzieję, że trailer wyjaśni wiele spraw.

Dlaczego Alice znajduje sie w Tokyo, razem z "pierwszą zarażoną" z Resident Evil : Afterlife?
Czemu i w jaki sposó wrócą: One, Rain i Carlos? O co chodzi z tą małą dziewczynką i z Alice będącą w Raccoon, jako zwykła mieszkanka a nie tajny agent? Jest wiele tego typu kwestii, i różne odpowiedzi fanów na te pytania.

Wiele osób twierdzi, że Rain i reszta która "zmartwychwstanie" to zwykłe klony. Niektórzy sądzą, że Alice będzie podróżować w czasie (o mój boże, oby to nie było prawdą).

Rozmyślając nad tymi dziwnymi sprawami, wymyśliłem taką fabułę:

Jill wraz z żołnierzami atakują Arcadię. Alice, Claire, Chris i K-mart bronią się, razem z ocalonymi w białych strojach. Wiele ludzi ginie, a główni bohaterowie zostają porwani, oprócz Alice. Alice zostaje i walczy z Jill. Przegrywa. Umbrella porywa ją i prowadzi na niej badania. Jest w śpiączce i pod ścisłą obserwacją. Umbrella testuje na niej nowe możliwości wirusa, i takie tam. Podczas tych testów, Alice przebywa podróż w swoich myślach, w przeszłość. Widzi Rain, Carlosa, One'a, tą japonkę z Afterlife. Wnika w swoją przeszłość. Umbrella próbuje zmanipulować jej mózg i spowodać, aby zapomniała o swojej nienawiści do tej korporacji. Tworzą w jej głowie obraz w którym Alice jest zwykłą kobietą, która ma córkę i która jest zwykłą mieszkanką Raccoon. W jakiś sposób, Alice zaczyna opamiętywać się i domyślać się, iż jest manipulowana przez Umbrellę. Wybudza się (to by też tłumaczyło nowy strój z logiem Umbrelli, bo skoro Parasol by na niej eskperymentował, to na pewno odział by ją w odpowiedni strój), ucieka z laboratorium. Zabija Weskera (znowu, który do tego czasu się już zregenerował), Jill ucieka. Potem Alice podróżując po świecie, goniąc Jill natyka się na Luthera, Adę, Barry'ego i Leona. Przeżywa z nimi różne dramatyczne sytuacje, zabicie asystentki Jill, gonitwę Lickera, zombie na motorach z piłami w moskwie i opanowany przez zombie, Waszyngton. Docierają do tej zimowej lokacji, gdzie ukrywa się Jill. Alice i Jill walczą między sobą, w zimowej aurze, Alice pokonuję Jill i zdejmuje z jej piersi urządzenie kontrolujące, w związku z tym pani Valentine przestaje być "tą złą", staje się dobra i dołącza do paczki przyjaciół Alice. Cała grupa słyszy jakieś dziwne dźwięki, odwracają się, a tam Wesker wraz z milionami żołnierzy Umbrelli, na machinach wojennych jadą się zemścić i zabić Alice, a przy okazji całą resztę. Kamera oddala się... i KONIEC.

Tak wiem, może to mało realne... tak czy siak, ciekaw jestem jak reżyser poprowadzi fabułę i losy Alice i jak wytłumaczy niektóre kwestie.

[ Dodano: 14 Cze 2012 17:48 ]
JEST JEST JEST JEST JEST JEST!!!! http://www.youtube.com/watch?v=fetL5JuKGv4


Salvin: Edytuj posty zamiast dodawać kolejne. Już któryś raz jest o to zwracana uwaga. A Twój post Chris_BSAA usunąłem, bo to ten sam trailer co dał Slayer.
Ostatnio zmieniony czw 14 cze, 2012 przez Slayer, łącznie zmieniany 3 razy.
Moje Umbrellowe oko na ciebie patrzy (O_O)
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

Ogółem dziwi mnie tylko że w tle nie rozbrzmiewa ta piosenka od Depeche Mode - Wrong, była by w sam raz podobnie jak kiedy ją użyli przy jednym z trailer'ów do MGR ;) :P

Z jednej strony film dysponuje jakimś tam budżetem (znowu będzie jakieś 3D, którego potencjału nie będą w stanie wykorzystać) ale z drugiej widać biedę, kostium Jill nadal wygląda jak tani strój na halloween uszyty z purpurowej szmaty. Ada w tej kiecce wygląda idiotycznie biorąc pod uwagę chaos jaki rozgrywa się w okół, mogli chociaż zerżnąć ten kostium z mini gry Assignment Ada - pasował by bardziej. Najbardziej martwi mnie pojawienie się obsady z pierwszego RE mianowicie Michelle Rodriguez i chyba o oczy obił mi się jeszcze Colin Salmon, szkoda, akurat oni kojarzą mi się z czasami pierwszej części filmu sprzed dziesięciu lat i wolałbym by tak pozostało. Ok skończę pisać już teraz bo znowu się rozpędzę i zacznę jechać po tym filmie, a tego byśmy nie chcieli ;)


wow, dobrze że moje oczy nie ujrzą tego filmu.
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Post autor: Szakal »

Hmm, obejrzałem filmik i stwierdzam, że film może być całkiem niezłym kinem akcji :rad10: .
Wydaje mi się, że eksperymenty Umbrelli na Alice sprawiły, ze ma ona zwidy i dlatego wydaje jej się, że przeciwnicy wyglądają jak jej starzy znajomi.
Złe oko moderacji czuwa.
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

A mi się wydaje że połowa filmu to bedzie taka rodzinna sielanka, a druga połowa przeistoczy się w bezsensowną jatkę przypominającą siekę w chińskiej bazie Umbrelli w Afterlife.

Jakoś nie ma nadziei że ten film będzie dobry. Już prędzej Afryka zatonie..
One man forced to seek REVENGE
Salvin
Posty: 1585
Rejestracja: czw 18 wrz, 2008

Post autor: Salvin »

Co oni wyprawiają z tymi filmami :pff2: . Dlaczego nie skupią się na klimacie tylko zamiast tego ładują w coraz większą ilość efektów. No wiadomo sprzeda się. Przecież to będzie jeszcze .... ach. Znowu będzie szczątkowy klimat na rzecz zbytecznych spektakularnych wybuchów i fruwania. A od tego "My name is Alice" powtarzanego z części na część to się niedobrze robi. Czemu ten Licker taki wielki jest?
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez Salvin, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Post autor: Szakal »

To jest licker? Ja myślałem, że to jakiś zmutowany hunter :P.

EDIT: Na klimat z gier to nie ma co liczyć, ale być może film będzie niezły jako kino akcji :rad10: .
Ostatnio zmieniony pt 15 cze, 2012 przez Szakal, łącznie zmieniany 1 raz.
Złe oko moderacji czuwa.
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

Co tu dużo mówić, jestem zaskoczony. Wiedziałem, że zwiastun mi się spodoba... ale nie, że aż tak. Podejrzewam, że Retrybucja zgniecie Afterlife'a na kwaśne jabłko, i ma spore szanse aby być drugą najlepszą filmową częścią (oczywiście Geneza forever the best).
W końcu się wyjaśniło o co chodzi z "rodzinką" Alice, Umbrella manipuluje jej umysłem. Nie dziwi także fakt, że to właśnie Carlos jest jej mężem, wszak w Apokalipsie i Zagładzie ta dwójka miała coś ku sobie. Fajnie, że wkroczymy do Raccoon na nowo, że znowu zobaczymy masakrę w mieście. Najpierw w domu, potem na dzielnicy, ciekawe jak "zwykła" Alice poradzi sobie z tymi wszystkimi zombiakami.
Co do fabuły (która jak na film klasy b) zapowiada się być bardzo "zagmatwaną", mam też pozytywne uczucia. Zapowiada się nieustanna, ciekawa i widowiskowa akcja. Wiele wątków, wiele postaci, wiele potworów, wiele efektów, wiele miejsc - są dwie opcje, albo wyjdzie z tego śmietnik, albo bardzo porządne kino akcji.
Nie przeszkadza mi nawet cienke (niekiedy) moim zdaniem CGI (np.: jak Jill spada z tej latającej maszyny, albo jak Alice zostaje zmieciona przez fale uderzeniową po wybuchu, na statku), bo na pewno w kinie i w 3D będzie to całkiem co innego i będzie to też z pewnością dużo lepszy efekt.
Cieszę się, że twórcy sięgają po stare pomysły, w sumie to chodzi mi tylko o Lickera. W końcu wykorzystali to, co było powiedziane w jedynce, że jak Licker pożywi się świeżym DNA to mutuje i rośnie, dlatego też pogoń giganta Lickera będzie na pewno epicka. Co do klonów... to nie lubię tego wymysłu. Jest to trochę naciągane, no bo po co Umbrella klonowała Rain, Carlosa, One'a, no i niby jak? Oczywiście, jest kilka wyjaśnień, że np.: już za czasów jedynki przejęli ich szczątki i je sklonowali, ale to takie naciągane... nawet jak na residenta.
Ale walka Alice z Jill, wymieniona przeze mnie już pogoń Lickera, wojna na Arcadii, przemierzanie świata, zombie, majini, ganadosi, bohaterowie, i wiele innych, to tylko niektóre z wielu pozytywów, jakimi ten film nas uraczy. Także reasumując, nadal niezmiernie, a nawet jeszcze bardziej, jaram się na Retrybucję :smiech5:
Moje Umbrellowe oko na ciebie patrzy (O_O)
Awatar użytkownika
Saladyn
Posty: 962
Rejestracja: pt 15 lut, 2008
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Post autor: Saladyn »

Wlaśnie obejrzałem drugi trailer. Wieś. To w dużym skrócie. Anderson juz sam się pogubił. Odgrzewany kotlet żeby zebrac kase i wsadzic obecną żone w kolejny sado-maso kostium żeby z wyskoku kopała zombie i inne komputerowe stworki. Zero sensu, ładu i składu oraz klimatu. Mądry reżyser nie musi czegoś wysadzac w powietrze w co drugiej scenie. Ale wiedziałem że tak będzie - po przeskoku jaki wykręcili między dwójka a trójką zgineły resztki sensu. A teraz wjeżdza ze starymi aktorami i "bo manipulowali jej umyslem".

Umysłem manipuluje również Klan, M jak Miłośc i inne. I taki sam poziom będzie mial nowy resident. Wkurza mnie szastanie marką, ale to już problem Capcomu. Trzeba było pilnowac tyłka. Anderson jest na dobrej drodze do zostania drugim Uwe Bollem.
If there are any questions, direct them to that brick wall over there
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Saladyn pisze:Wkurza mnie szastanie marką, ale to już problem Capcomu.
Problem Capcomu? Przecież oni świetnie zarabiają na tym szastaniu. Klasyczny przykład jak można się zeszmacić, by zarobić jeszcze więcej kasy i wycisnąć ile się tylko da ze znanej marki.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Retribution”