Opinie i recenzje

Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Opinie i recenzje

Post autor: WESKER-DL »

Jako, że dziś premiera najnowszej odsłony adaptacji naszej ukochanej serii, która wzbudza kontrowersje ale również ciekawość zapraszam Was do tego tematu aby wszystkie Wasze wywody na temat filmu znalzły się w tym jednym miejscu po premierze filmu. Swoją reckę zapodam jutro wieczorem bo wcześniej niestety nie będę miał czasu więc liczę na Wasz support nie co wcześniej.
Ostatnio zmieniony wt 09 paź, 2012 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 2 razy.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Post autor: B@rt »

Wróciłem godzinę temu z kina i muszę przyznać, iż nastawiłem się na film akcji z elementami Resident Evil w tle. Moje skromne spekulacje okazały się trafne, więc nie jestem aż tak mocno zaskoczony. Resident Evil Retrybucja jest całkiem przyzwoitym filmem akcji, jeśli popatrzymy jako osoba nie znająca serii. Co innego jeśli chodzi o prawdziwego fana, który zna historię od pierwszej części gry z 1996 roku. Nie mam zamiaru wypowiadać się o fabule, bo to trzeba zobaczyć i osobiście wyciągnąć wnioski. Choć moi znajomi od razu zauważyli, że nie jestem zadowolony, gdy wyszliśmy z kina. Chyba dlatego, że liczyłem na coś więcej albo miałem nadzieję, że szanowny pan Anderson zaserwuje coś konkretnego... Coś co będzie w stanie zadowolić w pewnym stopniu zwykłego odbiorcę oraz wielbiciela serii. Jak oglądniecie film, to wypowiem się w kwestii fabuły, bo jest o czym podyskutować.
Ostatnio zmieniony pt 14 wrz, 2012 przez B@rt, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Oscark
Posty: 439
Rejestracja: śr 18 sie, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Oscark »

Ja muszę powiedzieć że końcówka filmu zaskoczyła mnie szalenie pozytywnie. Nie spodziewałem się czegoś takiego, miło będzie zobaczyć następną część. Moje marzenia się spełniają, szkoda tylko że w filmie, a nie w grze ;)
Steam: osssqr
Skype: osssqr
Z chęcią zagram we wszystkie tryby RE6.
Szczecin pozdrawia :)
Awatar użytkownika
SyLaR
Posty: 79
Rejestracja: sob 07 lip, 2012
Lokalizacja: TESCO

Post autor: SyLaR »

Spoiler!


Salvin: Oznaczajcie spoilery. Nie każdy już oglądał film.
Ostatnio zmieniony wt 09 paź, 2012 przez SyLaR, łącznie zmieniany 2 razy.
Jill Sandwich:)
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

SyLaR, pięknie, kurna, pięknie. Może by tak bez spoilerów co? Albo od razu napisz jak się film kończy, bo przecież Ty już widziałeś i co Cię inni obchodzą.. :pff6:
One man forced to seek REVENGE
Awatar użytkownika
SyLaR
Posty: 79
Rejestracja: sob 07 lip, 2012
Lokalizacja: TESCO

Post autor: SyLaR »

Ja nie widziałem:P Tylko od koleżanki słyszałem bo była;p
Ostatnio zmieniony sob 15 wrz, 2012 przez SyLaR, łącznie zmieniany 1 raz.
Jill Sandwich:)
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Krauser spokojnie, temat jest spojlerowy, jeżeli ktoś nie chce nie wchodzi, wszak właśnie chodzi o to aby dyskutować na wszystkich płaszczyznach filmu. To samo kieruje do moderacji, po to stworzyłem ten temat żeby można było wypowiadać się otwarcie ;)

Recoil: Niestety nie od razu został otagowany jako [spoilery] więc nie dziw, że niektórzy się złoszczą :(
Ostatnio zmieniony sob 15 wrz, 2012 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Post autor: B@rt »

Powiem dwa słowa za dużo i mi się dostanie, bo ktoś jeszcze filmu nie widział. :smiech1:
Awatar użytkownika
SyLaR
Posty: 79
Rejestracja: sob 07 lip, 2012
Lokalizacja: TESCO

Post autor: SyLaR »

Temat spojlerowy:D spokojnie:D Teraz się mogę rozpisać :D
Zacznijmy od tego, dziś obejrzałem film w całości, i nie było aż tak źle.
Jak zwykle Alice kopie tyłki wrogą, tak jakby wciąż miała super siłę, a wirusa dopiero wstrzykują jej na końcu filmu...A przez cały film skacze i kopie jakby cały czas go miała...
A więc przejdźmy do plusów i minusów, czyli co według mnie było dobre a co złe.
Pierw Plusy
+ Powrót Weskera, gdyż to jedyna postać która wyszła Andersonowi wspaniale, Nie dość że aktor nawet przypomina postać z gry to dobrze ją gra.
+ Powrót Jill, aktorka jest piękna i również przypomina Jill z gry.
+ Barry Burton, wygląda kozacko
+ Wątek który może prowadzić do zakończenia podobnego z gry Umbrella Chronicles
+ Film był tak jak poprzednie części kręcony w stylu gry komputerowej (Naparzanka + na koniec BOSS) Dużo akcji...
+ Dobre efekty 3D

Teraz minusiki
- Zbyt mało Weskera
- Aktor grający Leona, masakra...
- Bingbing Li....czy ta aktorka w ogóle potrafi grać???
- Alice nie pokonana
- Śmierć Barrego
- Powrót postaci uśmierconych w poprzednich częściach jako klony, w tym to że giną tu w błachy sposób
- Brak wyjaśnienia co się stało i gdzie są Claire i Chris
Jill Sandwich:)
Awatar użytkownika
Oscark
Posty: 439
Rejestracja: śr 18 sie, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Oscark »

Mi tam się podobała walka wszystkich bohaterów, ale najgorsze jest to że było pewne że:
1. Jeżeli są jacyś szeregowi żołnierze to zginą pierwsi
2. Jeżeli są jacyś mało ważni bohaterowie to zginą drudzy
3. Żaden z głównych bohaterów nie zginie od zombie

Najpiękniejsze z tego wszystkiego jest jednak to, że Wesker stał się pozytywną postacią. Pod koniec trzymałem kciuki z nadzieją: nie spieprzcie tego, niech będzie dobry, niech choć raz nie zdradzi. W prawdzie gdy wstrzyknął Alice wirusa zwątpiłem w jego intencje, ale całe szczęście niepotrzebnie. Dobrze będzie zobaczyć go w akcji (i tu powinna paść prośba do Capcomu: skoro robicie jakieś części poboczne, to zrobienie czegokolwiek z Weskerem w roli głównej to chyba nie problem? :) ). Ta "zmiana" Alberta była w sumie jedyną rzeczą, która była niespodziewana i niepewna w tym filmie. Trochę dziwne jest to po co mu Alice, skoro sam jest nie do zabicia?

Sporo rzeczy jest tak naciąganych, że aż skodza gadać. Przykład: Alice, której złamano mostek i kręgosłup walczy jakby nic sie nie stało. Leon i Luther nie lepiej, tacy sami nieśmiertelni (no, tu chociaż jeden zginął, ale w takim razie czemu Alice przeżyła?). Trochę bez sensu zrobiono też wstrzyknięcie wirusa temu komuś kogo grała Roudrigez (za nic nie pamiętam imienia). Przecież równie dobrze Jill mogłaby wstrzyknąć sobie wirusa, albo wszyscy w Umbrelli.

Do tego standardowa końcówka walki z bossem:
-Nie pokonasz mnie, buehehehe!
-Tak sądzisz?
-Ups.

Film nie był zły, o dziwo w miarę się wybronił. Przyznam że z powodu Weskera będę czekał na RE6 z większą niecierpliwością niż dotychczas, ale co z tego wyjdzie? Masowa eksterminacja wszystkiego co się rusza, czy może reżyser nas zaskoczy? Za 2 lata się przekonamy.
Ostatnio zmieniony sob 15 wrz, 2012 przez Oscark, łącznie zmieniany 1 raz.
Steam: osssqr
Skype: osssqr
Z chęcią zagram we wszystkie tryby RE6.
Szczecin pozdrawia :)
Salvin
Posty: 1585
Rejestracja: czw 18 wrz, 2008

Post autor: Salvin »

Po tych Waszych wypowiedziach dochodzę do wniosku, że jednak wg mnie nie warto wydawać 2 dychy na bilet ten film. Pomimo jakichś zalet lista wad, którą tu widzę jest przytłaczająca i nie równoważy się to. Nie spieszno mi z obejrzeniem wcale więc wolę poczekać jak będzie gdzieś można online obejrzeć :) .
Awatar użytkownika
Oscark
Posty: 439
Rejestracja: śr 18 sie, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Oscark »

Warto go zobaczyć, bo w 3d jest kompletnie inna jakość oglądania ;)
Steam: osssqr
Skype: osssqr
Z chęcią zagram we wszystkie tryby RE6.
Szczecin pozdrawia :)
Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Post autor: B@rt »

Oscark pisze:Warto go zobaczyć, bo w 3d jest kompletnie inna jakość oglądania ;)
Tak jak pisałem w swoim pierwszym poście -> efekty i nagłośnienie. Btw. Jak się pojawi jakiś pijany delikwent na sali i zacznie krzyczeć "kill that @#$^", to obsługa miała wtopę. -_-
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

Okej, czas na mnie. Napisałbym wcześniej, już wczoraj, ale jak zaczynałem i było tyle rzeczy o których chciałem pisać, to odkładałem to na później. Opiszę swoje zdanie tak, jak zrobił to Sylar, bo wcześniej chciałem każdy aspekt po kolei opisywać, ale komu chciałoby się to czytać.

Słowem wstępu. Jest to moim zdaniem druga najlepsza część serii (jedynka zawsze na propsie i nic jej nie przebije)! Afterlife nie dorasta Retrybucji do pięt. Cieszę sie, że wiele rzeczy zostało poprawionych z poprzedniej części, np.: tła z greenscreena nie były tak widocznie sztuczne, film nie stał w miejscu przez 30minut w środku (niemalże nieustanna akcja w Retrybucji).

PLUSY:

-Alice. Nareszcie wróciła do formy. W afterlifie sprawiała wrażenie zmęczonej życiem, starszej pani, mówiła chrypką i miała na wszystko wylane. Tutaj nie, tutaj Alice kopie wszystkim zombiakom dupy w tak wspaniałym stylu, że szczena opada (walka w białym korytarzu - :szok6: ). Ma fajne wdzianko, dowiadujemy się że potrafi posługiwać się jezykiem migowym, zna różne style sztuk walki, nieźle posługuje się gnatami, ma dobre teksty, wszystko co robi, robi we wspaniałym stylu, największy badass ever.

-Bohaterowie. Mamy tutaj sporo bohaterów, niemalże cała paka ze wszystkich filmów. Nie mam do żadnego z nich zastrzeżeń. Ada wyglądała niczym ta z gry. Miała sporą rolę w tym filmie, dlatego mogliśmy ją trochę lepiej poznać. Liczyłem na to że okaże się zdradziecką "bijacz" ale okazuje się dobrą postacią, na pocieszenie chociaż posługiwała się Grupple Gun'em z RE4 co rekompensowało mi wszystko. Barry też super. Nie dość że aktor podobny to i sama postać świetna. Zginął, ale za to w jakim stylu :szok9: Cała reszta też spoko. Wesker stał się dobry (okej, zobaczymy co z tego wyniknie), Luther zginął (szkoda go, był sympatyczny gościem), Dżill stała się dobra, a i jako "ta zła" była niezła, bardzo dobrze ją odwzorowali, a Leon... też był w porządku. Reżyser wprowadził nawet wątek flirtu między nim a Adą, niezły smaczek dla fanów serii gier.

-Efekty CZY DE. Intro filmu - cudo. Ale spokojnie, im dalej w las tym równie dobrze. Efekty stoją na bardzo wysokim poziomie. Nie raz czuło się jakiś magazynek, krew lub nóż przy oczach. Reżyser i ekipa wykonali dobrą robotę.

-Muzyka. Tu dużo pisać nie trzeba, TOMANDANDY oczywiście stworzyli fantastyczny soundtrack.

-Przeciwnicy. Licker był super. Zombie i ganadosi również. No i oczywiście "złe klony" które też dawały popalić. Było komu kopać tyłki w tym filmie, a z taką charakteryzacją (zombie i licker były pięknie zrobione) była to uczta dla oczu.

-Powrót Czerwonej Królowej. Wow. Wtedy to mi opadła szczena. Ona przez cały ten czas istaniała?! Nieustannie tropiła Alice, bez skutku... ale za to teraz, w Resident Evil 6, będzie niezła jazda. Wściekła Czerwona Królowa kontra Alice, Wesker, Dżill, Ada i Leon :O

-Pomysł z ogromnym ośrodkiem badawczym. Co prawda ze zwiastunów myślałem, że Alice będzie podróżować po całym świecie tak serio, a nie "na niby"... ale z czasem ten pomysł mi się bardzo spodobał. No i było sporo smaczków dla fanów. Dowiedzieliśmy się jak Umbrella sprzedaje broń biologiczną, odwiedziliśmy ponownie Tokio, i zobaczyliśmy jak nadal potężną korporacją jest Parasol.

I to chyba wszystko. Film naprawdę mi się spodobał i zasługuje w rankingu serii na drugie miejsce.

MINUSY:

-Zarówno my widzowie jak i Alice nie wiemy co się stało z Chrisem i Claire. Co prawda Alice pytała się Jill...ale ta ją ignorowała i torturowała...

-Film jest dobry w 3D, ale obawiam się że w 2D nie będzie już tak fajny, chodzi mi o to że efekty mogą stać się sztuczne.


Eidt - To chyba tyle, jak jeszcze coś znajdę, dopiszę.
Ostatnio zmieniony ndz 16 wrz, 2012 przez Slayer, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje Umbrellowe oko na ciebie patrzy (O_O)
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Recoil, tak wiem, że zapomniałem otagować go od razu i z tym się poprawiłem ale jako, że są to opinie i recki chciałem aby ten temat był stricte dla osób, które film widziały i mogą o nim podyskutować w dowolny sposób :). Ok jedziemy z koksem bomwreszcie mam czas na opisanie kilku aspektów tej produkcji.

Resident Evil Retrybucja?
Kolejna odsłona cyklu Andersona zapowiadała się ciekawie wprowadzając elementy, które jako fan przyjmowałem przed premierę z dużym zdziwieniem a nawet zaszokowaniem, jakim cudem powracają postacie z poprzednich odsłon, których losy na nich się zakończyły, nawet śmiercią!?

Samo otwarcie nowej części bardzo mi się spodobało, ciekawy podkład muzyczny (niestety jeden jaki przez film sie przewija i zostaje w pamięci), cofanie czasu i ciekawe ujęcia oraz efekty, znane tym produkcjom przypadły mi do gustu i były typowe w stylu Paula, w każdej części "wejścia" były na poziomie i tutaj również ten aspekt nie zawiódł. Niestety, później jest już tylko gorzej.


Apokalipsa, Zagłada, Życie po śmierci i co dalej?

Tytuły każdej kolejnej odsłony w zatrważający sposób próbowały przekazywać widzow dramat i bezsilność w jakiej stawia się człowieka i zombie, które opanowywują dosłownie całą planetę i taki nurt Paul zapoczątkował już od czasu "zagłady", która była utrzymana w stylu serii Mad Max z domieszką slasherów znanym nam z tematów konsolowych. główna bohaterka Alice, w którą wciela się Żona Tworcy adaptacji - Milla Jovovich wręcz stała się elementem najważniejszym i najbardziej promowanym. W nowej części nie jest inaczej tylko odnoszę wrażenie, że scenarzysta nie mając pomysłu na fabułę wzorował się trybem Mercenaries znanym z konsol bo tak właśnie rzeczona jest prowadzona. Tym razem Alice próbuje się przedostań przez szereg pomieszczeń - hangarów korporacji Umbrella, w których są prowadzone testy broni biologicznej. A żeby lepiej sprzedać produkt na inne rynki trzeba było pokazać jak wyciek i użycie wygląda w rzeczywistości i stworzono symulację (imitacje miast, walka z klonami na danym terenie). Alice nie jest sama i pomaga jej oddział wysłany przez Wesker'a, który teraz staje po dobrej stronie (hmm). W skład zespołu, o którym przez cały film nic nie wiemy wchodzą znani bohaterowie gier; Leon, Barry, Siergiej, Ada. Niektórzy grają z próbą wyczucia a od innych czuć amatorkę, głosy nawet podobne i jest kilka akcji przypominających grę ale niestety wszystko na siłę i zwykły widz może się pogubić. W ucieczce przeszkadzać będzie im Jill Valentine wraz ze swoim oddziałem klonów i wzoró postaci z poprzednich produkcji. W tej części oprócz dennej fabuły pojawiają sie nazi zombie z call of duty co już mnie po prostu dobiło oraz bossowie z wcześniejszych części: licker, axeman itd.


Najgorsza część?
Film jest krótki a fabuła płytka, kilka motywów muzycznych z czołowym daje radę i ten aspekt nie zawodzi. Akcja jest a nawet za dużo (niekończące się magazynki, skoki na linach itd.) i jest systematycznie podkręcana. Główna bohaterka robi cuda i wykorzystuje różne pomysły i sposoby na eksterminacje przeciwników co cieszy oko. W moim odczuciu zabrakło pomysłu a pewne sceny wrzucono na siłę. Oczywiście pod koniec jedna z pozytywnych osób ginie ale jak to bywa w tego typu filmach jest to z całego zestawu postaci raczej najmniej preferowana. Twistów fabularnych w zasadzie nie ma, a film kończy się sceną niczym z Władcy Pierścieni i oczywiście otwierając następną (aż się boję co oni teraz wymyślą). Efekty 3d do połowy filmu były i nawet specjalnie podkręcane, później juz zapomnieli a cały efekt 3d wyszedł gorzej niż w Afterlife.


Co dalej Mr. Anderson?

Najgorsza część cyklu napakowana akcją bez składni pod marką Resident Evil i tak zarobi na siebie ale szkoda, że nie postarała być się lepsza niż poprzednia. Afterlife był niezły, szczególnie klimat i właśnie fabuła dawała radę a tutaj ciężko się nad nią zastanawiać. Czy warto iść do kina? Jeżeli widziałeś już zaplanowane filmy w repertuarze i został Ci Resident to idź śmiało, pobawisz się przy dobrej i prawie niekończącej się akcji z Millą Jovovich oraz przypomnisz sobie ulubionych bohaterów oraz wrogów a może nawet coś więcej Cię zaciekawi.

Ocena: 5/10
Ostatnio zmieniony ndz 16 wrz, 2012 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
SyLaR
Posty: 79
Rejestracja: sob 07 lip, 2012
Lokalizacja: TESCO

Post autor: SyLaR »

WESKER-DL pisze: Co dalej Mr. Anderson?
Jak z Matrixa... jesteś agentem Smithem
Jill Sandwich:)
Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Post autor: B@rt »

WESKER-DL pisze:Co dalej Mr. Anderson?
Początek i koniec filmu, to jak motyw z normalnego serialu. Zastanawiam się czy na 6 części pan Anderson zakończy swoje kino akcji.
Awatar użytkownika
Dreddenoth
Posty: 155
Rejestracja: ndz 28 sie, 2011
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dreddenoth »

Ech co to jest za film od początku oglądałem ze znudzeniem, choć z drugiej strony fajny pomysł z przypomnieniem fabuły... Potem zdziwieniem, potem już było to obojętność ( dobrze że w kinie jest ciemno)
Na plus uważam Postać Barego, szkoda że nie wrzucił uwagi o "Jill sandwich", fajnie wyszli rosyjscy ganadiosi, scena walki w korytarzu, walka z dwoma katami Manjii,Ada, Forteca (te stworki na końcu B.O.W pełna gębą

na minusy
Licker to jakaś porażka niby duży fajny a po ładnej scenie pościgu ginie zabity z zwykłego pistoletu :(, Gdzie ulicha był MR X, czemu zombie maja w sobie pasożyty z ganadiosów z RE 5, Leon wyglądał jak jakiś zakapior
Przywrócenie do życia Rain, Carlosa, ucieczka w łodzi podwodnej ( jak to możliwe, w tak szybko zalewającej się sali), walka z Rain "na sterydach" po wykańczającym ciosie Alice całkiem dobrze sobie radziła

Ogólnie oceniam film na poziomie 3.5/5 da się ogląda.ć
3ds 4725-8772-8224
Grałem:
Resident Evil 1/2/3/4/5/6 Directors Cut/ Zero/ Gun Survivor 1/2/ Operation Racoon city/ Merceneries 3D/ Revelations/Gaiden/Darkside Chronicles/ Umbrela Chronicles/RE:Code veronica/ Dead aim/Outbrek 1
Chce zagrać
Outbreak 2
Awatar użytkownika
Nerobianco
Posty: 132
Rejestracja: sob 13 gru, 2008
Lokalizacja: Zambrów

Post autor: Nerobianco »

Ten film jest najgorszą częścią z całego dorobku Andersona. Nic moim zdaniem nie trzyma tam się kupy. Zaczynając od fabuły, którą musicie mi wyjaśnić bo ja chyba jestem zbyt głupi aby ogarnąc "geniusz" reżysera i jednocześnie scenarzysty, kończąc na wprowadzeniu postaci i reżyserki samej w sobie. Głupota na głupocie, tyle slow motion to nawet matrixy nie miały, bezsensowne dialogi. W ogóle Retribution odbieram jako "reset" fabuły. Wesker teraz jest spoko, zmienił się w Wujka Sama. Leon to cep, Barry to Chuck Norris. Jedyną ciekawym elementem filmu jest Ada Wong która do złudzenia przypomina tą gry, zaczynając od maniery mowy kończąc na głosie i wyglądzie, jest po prostu idealna ... tylko czemu jest jej tak mało ? Sienna Guilory juz swoje lata ma i jako "nowa" Jill była tak słaba jak to się tylko dało zrobić. Większego gniotu w tym roku nie widzałem. Miałem zerowe oczekiwania a jednak Retribution zdołał mnie zawieść.
ダーク
Awatar użytkownika
SyLaR
Posty: 79
Rejestracja: sob 07 lip, 2012
Lokalizacja: TESCO

Post autor: SyLaR »

Dreddenoth pisze: Licker to jakaś porażka niby duży fajny a po ładnej scenie pościgu ginie zabity z zwykłego pistoletu :(,
Chyba zapomniałeś o tym że potem on wstaje i atakuje Alice która rzuca mu granaty pod nogi i wybucha:P

Nerobianco pisze:Ten film jest najgorszą częścią z całego dorobku Andersona. Większego gniotu w tym roku nie widzałem.
A mnie się zdaje że Afterlife był o wiele gorszy.
A największym gniotem roku jest Rec 3

Recoil: Używaj opcji edycji postów.
Ostatnio zmieniony pn 17 wrz, 2012 przez SyLaR, łącznie zmieniany 1 raz.
Jill Sandwich:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Retribution”