Newsy

Awatar użytkownika
Vocap
Posty: 162
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: ROndom

Newsy

Post autor: Vocap »

Jak wiemy powstaje animacja CG powiązana z Resident Evil. Tutaj mamy do niej trailer: KLIK

A tutaj notka prasowa Capcomu KLIK

Poza tym,że zapowiada się dobrze i wypełni lukę pomiędzy RE4 a 5(czym zajęła się UC ale z marnym skutkiem) więcej na razie nie wiadomo.

Trailer pokazuje nam Claire na lotnisku, które jest w trakcie ataku zombich. Czyżby infekcja nastąpiła w jakimś samolocie? Co jak co ale samolot jest chyba bardzo prawdopodobnym miejscem na przenoszenie wirusa, tak jak w rzeczywistości - HIVa przeniosła jedna osoba wracając samolotem z Haiti.

EDIT: Planowany termin wydania filmu to 2008 rok.

Discuss!
Ostatnio zmieniony wt 09 paź, 2012 przez Vocap, łącznie zmieniany 6 razy.
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

Już się nie mogę doczekać, ciekawe tylko w jaki sposób będzie ten film emitowany w polsce? :rad11:
Awatar użytkownika
AdaM555
Posty: 708
Rejestracja: sob 25 sie, 2007
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: AdaM555 »

Kurde nie moge sie doczekac :rad11: jak tylko sie pojawi na dvd, gadka szmatk mojemu braciszkowi na emigracji zeby z angli mi przysłał(80% filmow na dvd w angli ma polskie napisy, jak z FF7AC nie było problemow to z tym tez pewnie nie :rad11: ) Mysle ze nawet ciezko na DVD bedzie dostac w Polszy wiec pozostaje P2P(nie namawiam do złego) albo sprowadzanie z zagranicy.
Przepraszam za swoje opowiadania. Młody byłem :)
Awatar użytkownika
Nemesis
Posty: 586
Rejestracja: czw 05 lip, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Nemesis »

Możecie mi więcej napisać o tym filmie ? :) Coś fajnego sie szykuje wkoncu.
Gdy masz jakiś problem wsiadasz na motor i wszystko znika.
Nie ma żadnych problemów jesteś tylko ty i maszyna.
Linki
Posty: 328
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: ...

Post autor: Linki »

Barry pisze:Już się nie mogę doczekać, ciekawe tylko w jaki sposób będzie ten film emitowany w polsce? :rad11:
Emitowany ?

Na DVD na pewno wyjdzie, z dostaniem go też nie powinno byc problemów (oczywiście rozumiemy tu w rozsądnej cenie- 199 zł za film który pewno nie bedzie trwał dłużej niz 90 minut nikt nie zapłaci... ale jesli cenabedzie ok 60 zł to chetnie bym kupił)
Awatar użytkownika
AdaM555
Posty: 708
Rejestracja: sob 25 sie, 2007
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: AdaM555 »

Za FF7AC dałem chyba ₤15-₤20 Jezeli bedzie w takiej cenie to czemu nie.
Ostatnio zmieniony pn 17 gru, 2007 przez AdaM555, łącznie zmieniany 1 raz.
Przepraszam za swoje opowiadania. Młody byłem :)
Awatar użytkownika
StPaul
Posty: 493
Rejestracja: wt 18 wrz, 2007
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Post autor: StPaul »

Ten typek z pistoletem to na bank Leon ! Ale jestem "podekscytowany" :D
Ciekawe jak tym razem pojawią sie zombie...ale widzicie...najlepsze jest to ze akcja dzieje sie po re4...czyli mimo wprowadzenia plagasa, zombie nie zeszły całkowicie na ławkę rezerwowych :)
Stay Punk
Awatar użytkownika
Zombi
Posty: 132
Rejestracja: sob 27 paź, 2007
Lokalizacja: Tibioland

Post autor: Zombi »

Kurcze, filmik wygląda świetnie, też pod względem graficznym.
Big Daddy jest zły...
Awatar użytkownika
Grafoman
Posty: 11
Rejestracja: pt 20 lip, 2007
Lokalizacja: Legnica

Post autor: Grafoman »

Muszę przyznać, że choć to jeno pierwszy i jeszcze bardzo niewyrażany trailer to jestem nim bardzo miło zaskoczony, szczególnie mając w pamięci dość sztampową trylogię filmową jaka wyszła pod szyldem Resident Evil(z tej ostatniej tylko pierwsza część trzymała jako taki poziom). Bardzo podoba mi się fakt, iż najprawdopodobniej znów spotkają się ze sobą bohaterowie z 2giego Resa, wiele wskazuję też na to, że będziemy mogli wreszcie poczuć klimat znany bardziej z klasycznego biohazarda niżeli jego czwartej odsłony. Szczerze mówiąc aż żal tyłek ściska, że mamy tu do czynienia tylko z filmem a nie np. z grą, no ale w końcu nie wymagajmy cudów...;-) Poza tym nie wiem dlaczego, ale mam dziwne wrażenie, że ów film będzie w jakiś sposób nawiązywał do wydarzeń z nadchodzącej wielkimi krokami 5tej części gry. Jakoś nie chce mi sie wierzyć, aby spece od marketingu ze stajni żółto-niebieskich nie wykorzystali takiej okazji jak wchodzący na ekrany film do promocji najnowszej części swojej sztandarowej serii, choć to tylko domysły. Zresztą o samym filmie też nie wiemy nic - dobrze by jednak było, aby nie okazał się on kolejnym niewypałem, bo jednak żadna, nawet najbardziej znana marka nie przetrzyma ich w nadmiarze..;-) Póki co pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne, a co dalej czas pokaże...:)
Your mysterious ice blue eyes...
Awatar użytkownika
StPaul
Posty: 493
Rejestracja: wt 18 wrz, 2007
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Post autor: StPaul »

Nie moge sie doczekać...kolejny przełom w RE się szykuje moi drodzy :)


Głos z tostera: zupełnie nie rozumiem czemu nie mogłes zedytować poprzedniego swojego posta...przeciez nic nie wnosisz do dyskusji

Przepraszam głosie z tostera ale ekscytaja mną targała...niestety już nie moge usunąć tego posta, a jeśli Ty masz taką możliwość to jest to bardzo na miejscu :)
Ostatnio zmieniony wt 18 gru, 2007 przez StPaul, łącznie zmieniany 2 razy.
Stay Punk
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Czy ja mam zwidy?? Widziałem Leona?? Boże drogi, ale mi ciśnienie podskoczyło!! Wreszcie ta wspaniała postać się pojawi!! Czekam, czekam i jeszcze raz czekam na ten film!!
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

Ciekawe czy się pojawi Barry? :rad5:
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

Qrde, kiedy oglądalem trailer z RE:EX miałem śmiechawe i nie dowierzałem jak można schrzanić dobry temat i spuściznę tak dobrej serii.....kiedy zobaczyłem TEN trailer ciarki nie opuszczały mnie od początu do końca - czekam z niecierpliwością, to może być w końcu film naprawdę godny tytułu Resident Evil!, podjarałem się jak za czasu kiedy pojawił się pierwszy film RE i kiedy go oglądałem- chyba z 8x w ciągu 5 dni :D, i nigdy póżniej już czegoś takiego nie doświadczyłem,( no może prócz 4th Executer). Od razu widać postacie z serii, Yaaay Claire jest na bank :D i może nawet Leon, oby. To dobrze byle nie wprowadzili nikogo z serii filmowej a będę baaardzo szczęśliwy :) w każdym razie już widać kilka scen rodem z biohazard, cudnie zombie wracają, i może w końcu w takiej formie w jakiej powinny :) a nie jakieś biegające muppety. SUPER
Ostatnio zmieniony śr 19 gru, 2007 przez nemesisdestro, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Filmik jak i zdjęcia robią wrażenie, szczególnie dłoń leona, może projekt się udać, choc jeszcze nad twarzami chociażby Claire trzeba popracować no ale jest już dobrze i czekam na dalsze wieści o Degeneration
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
FurryPiter
Posty: 860
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Internet :)

Post autor: FurryPiter »

No, wreszcie szykuje się coś ciekawego :] Jedynie mam nadzieję że będzie to o niebo lepsze niż trylogia filmowa :rad12:
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

W tym projekcie nie będzie maczał tłustych paluchów (przynajmniej mam taką nadzieję) nikt z Hollywood, a całość ma być projektem Capcomu, więc myślę, że będzie to na poziomie.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Skoro projektem w całości zajmuje się Capcom, to możemy spokojnie spać. W końcu kto jak kto, ale oni wiedzą co robią :rad5:.
Awatar użytkownika
Nemesis
Posty: 586
Rejestracja: czw 05 lip, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Nemesis »

Chyba raczej wiedzieli :| Ale o film jestem spokojny w przeciwienstwie do re5...
Gdy masz jakiś problem wsiadasz na motor i wszystko znika.
Nie ma żadnych problemów jesteś tylko ty i maszyna.
Awatar użytkownika
GameBoy
Posty: 115
Rejestracja: pn 24 wrz, 2007
Lokalizacja: Wieluń

Post autor: GameBoy »

To będzie dopiero film. Nie to co te poprzednie. :pff6: :zmiesz1:
Fajnie by było gdyby za muzykę odpowiadał Nobuo Uematsu, który zrobił soundtrack do FF:AC i reszty Finali.
EDIT: Planowany termin wydania filmu to 2008 rok.
Szkoda, że nie podali dokładniejszej daty.
Szczerze mówiąc aż żal tyłek ściska, że mamy tu do czynienia tylko z filmem a nie np. z grą
Może Capcom pokusi się kiedys na stworzenie gry na podstawie tego filmu. Najlepiej w starym residentowym stylu i prerenderowanych lokacjach. :rad12:
W tym projekcie nie będzie maczał tłustych paluchów (przynajmniej mam taką nadzieję) nikt z Hollywood, a całość ma być projektem Capcomu, więc myślę, że będzie to na poziomie.
Tylko żebyś nie wykrakał z tym Hollywoodem. To by była klapa dopiero.
choc jeszcze nad twarzami chociażby Claire trzeba popracować
O_o co jest niby nie tak w tych twarzach? Zresztą jeśli mają już trochę filmu zrobionego to już raczej nie będą zmieniać wyglądu postaci, bo by musieli wszystko prawie od nowa robić.

EDIT: Byłbym zapomniał. Najlepiej by było jak by film trwał tak ze 3 godziny. :smiech1:
Ostatnio zmieniony śr 19 gru, 2007 przez GameBoy, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
MiGoo
Zarząd
Posty: 905
Rejestracja: pn 05 lut, 2007
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: MiGoo »

Dopiero co ukazal sie film RE: Extinction (nie ogladalem i na razie nie mam najmniejszego zamiaru, chyba ze bede sie straaasznie nudzil, a jakos sie na to nie zanosi) i RE: Umbrella Chronicles (w przyszlym roku na bank zagram - na wlasnej konsoli ofcors), a tu kolejna nowosc!

Capcom widze idzie za ciosem i nie pozwala fanom zapomniec o swojej ulubionej serii - i bardzo dobrze - niech sie dzieje caly czas chociazby cos, a bedziemy szczesliwi. Jak wiadomo do premiery RE5 jest jeszcze sporo czasu, wiec musieli cos zapodac... :rad12:


Odnosnie RE: Degeneration, bo w koncu o nim mowa... Na razie trailerek obejrzalem bez glosu (w pracy), ale na pewno na niego spojrze w domku by odczuc w calosci jego magie :rad12: Poki co film (a raczej trailer) pokazuje pazurki - moze z tego wyjsc naprawde niezla produkcja! No i w koncu, jak juz wspomniano, bedziemy mieli do czynienia z postaciami z serii growej, a nie z filmowej (a fuj!) - co jest najwiekszym jego plusem (o zombiakach nawet nie wspomne). Tak wiec oby tak dalej, a kupie w dniu premiery (w przeciwienstwie do filmow RE)...
Zablokowany

Wróć do „Resident Evil: Degeneration”