Newsy

Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Równie dobrze może to być tablica przylotów :)
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

Nie chodzi o to czy ta tablica jest tablicą przylotów czy odlotów, ale Denver nie ma połączenie z Paryżem (wykaż połączeń z Denver http://www.flydenver.com/flights/search.asp ) :rad11:
Awatar użytkownika
ogurki
Posty: 68
Rejestracja: śr 07 lis, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ogurki »

Druga sprawa po tablicy przylotów:Jeden z Antyterrorystów zjadany przez zombiaki ma napisane na z tyłu kamizelce "Police" tak więc akcja raczej będzie się działa w USA.
Tak czy siak na razie musimy czekać na kolejny trailer lub jakiekolwiek info Capcom-u. Fakt faktem ten krótki zwiastun zrobił na mnie wrażenie i z niecierpliwością czekam na pojawienie się filmu.
Ostatnio zmieniony ndz 06 sty, 2008 przez ogurki, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Barry pisze:Nie chodzi o to czy ta tablica jest tablicą przylotów czy odlotów, ale Denver nie ma połączenie z Paryżem (wykaż połączeń z Denver http://www.flydenver.com/flights/search.asp ) :rad11:
Haha, bo to był lot czarterowy ;) Ale ten napis "police" faktycznie sugeruje, że to będzie USA. Można też założyć, że akcja będzie się działa w kilku miejscach.
Awatar użytkownika
MiGoo
Zarząd
Posty: 905
Rejestracja: pn 05 lut, 2007
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: MiGoo »

Odnosnie lokalizacji akcji przedstawionej w trailerze dyskutowano rowniez w serwisie RE Horror. Oto wniosek, do jakiego doszli:
After analysing the trailer, the arrivals/departures board shows US airports Newark, Burbank, Portland, Denver, Syracuse and possibly Boise. Potential candidates for the location are JFK airport or O'Hare airport in Chicago. I'm leaning towards JFK despite it being so close to Newark due to it being the most iconic of US airports and its stylish design lends itself well to a movie.
Tak wiec chyba oni (mieszkancy USA - to jest amerykanska strona) moga miec najwiecej racji i mozliwe, ze jest to Chicago... A o Chicago wspominala Ada przy okazji opowiesci o Johnie (o ile dobrze ja zrozumialem :P)...
Ostatnio zmieniony pn 07 sty, 2008 przez MiGoo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wiking011
Posty: 218
Rejestracja: czw 13 gru, 2007
Lokalizacja: nieważne

Post autor: wiking011 »

No to tym bardziej pasuje mi służbowa wizyta Leona ale Claire i Chicago hmm..(już nie mogę sie doczekać)
Ostatnio zmieniony pn 07 sty, 2008 przez wiking011, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
AT
Posty: 744
Rejestracja: pt 31 sie, 2007
Lokalizacja: Blackbourn
Kontakt:

Post autor: AT »

Bardziej ciekawy jestem czy wskrzesiliby moja ulubiona postać z RE -> mianowicie Bill'ego. Chłopak zniknął i wyparował mógłby znów się pojawić. To było by czyms ciekawszym niż non stop oglądanie tych samych bohaterów... (wiem, wiem, marudzę) I tak licze na to że Capcom nie zawiedzie mnie pod względem fabularnym.
"In his house at R'lyeh dead Cthulhu waits dreaming."
H.P. Lovecraft
Awatar użytkownika
Witek
Posty: 41
Rejestracja: pt 05 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City :(

Post autor: Witek »

Widziałem tam moja słodką Claire mm.. :)) napewno bedzie fajny film. Wiecie może kim jest ta osoba co idzie za plecami Claire sa takie sekundowe przebłyski przyjrzyjcie się. Jest to jakaś znana osoba z RE czy przypadkowy pasażer owego samolotu ??
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Leon Scoot Kennedy
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
AdaM555
Posty: 708
Rejestracja: sob 25 sie, 2007
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: AdaM555 »

Fajnie by było gdyby Wesker przeszedł w akcje dywersyjne,terrorystyczne, i co jakis czas w różnych miejscach wybuchały małe ogniska infekcji a to wszytko po to aby dopracowac wirusa. :rad11:
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez AdaM555, łącznie zmieniany 1 raz.
Przepraszam za swoje opowiadania. Młody byłem :)
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Zatem RE Degeneration możemy uznać jako fabularnie element wliczający się w serię? Skoro pojawiają się tak znane w serii postacie, to chyba nie może być inaczej.
Ostatnio zmieniony wt 08 sty, 2008 przez Nemesis US, łącznie zmieniany 1 raz.
Veronica
Posty: 333
Rejestracja: sob 11 sie, 2007
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Veronica »

Obyś miał rację. W filmach też pojawiły się postacie z gry grane przez aktorów, ale na szczęście w serię się nie wliczyło. Uff...
Resident Evil rządzi!!!
Awatar użytkownika
Leon S. Kennedy
Posty: 367
Rejestracja: pt 16 lut, 2007
Lokalizacja: .... i po co?

Post autor: Leon S. Kennedy »

Niewiadomo aż do premiery, czy to będzie tak jak w FF7:AC zamknięcie części nieskończonych wątków czy też osobna historia tak jak w opowiadaniach. (czyli mogła się wydażyć ale nie musiała, choć większość z nich nie zostało razem z wychodzeniem następnych RE bo podążyły one inną drogą)
Awatar użytkownika
Witek
Posty: 41
Rejestracja: pt 05 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City :(

Post autor: Witek »

Jest w ogóle podana jakaś przybliżona data premiery ??
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Ponoć mowa jeszcze o premierze w tym roku, zatem w oczkiwaniu na RE5 dostaiemy pełnommetrażowy film fabularny w doskonałej oprawie wizualnej. :rad10:
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

A wiadomo coś o długości tego filmu?
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Szczerze mówią o takich rzeczahc chyba nigdy nie ma informacji. Zapewne coś ok. 2h, tego typu produckje mniej więcej tyle trwają. jJa mam inne pytanie :czy ktoś z Was wie może kto kieruje tym projektem (konkretna osoba)?
Awatar użytkownika
Anne
Posty: 42
Rejestracja: śr 19 wrz, 2007
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Anne »

Dla mogłaby byc to całkowite nawiązanie do całej serii, z wrowadzeniem nowych watków. Ponieważ nie chce juz oglądac czegoż zupełnie innego jak to w filmach ma miejsce...
You feel so lonely and ragged
You lay here broken and naked
My love is
Just waiting
To clothe you in crimson roses
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Również na to liczę, ale przecież skoro pojaiwają się postacie takie jak Leon S. Kennedy i Claire Redfield to byłoby to wskazane, istna powtórka w RE2 w moich oczekiwaniu na ten projekt.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Ale skoro dzieje się to 7 lat po Incydencie w Raccoon City to musi być to kontynuacja
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Zablokowany

Wróć do „Resident Evil: Degeneration”