Ogólne dyskusje

Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Na Gametrailers.com pojawiła się dość ciekawa retrospekcja dotycząca historii Leon'a i Claire w RE2 i w kolejnych częściach z udziałem tych dwojga (RE CV, RE4). Polecam obejrzeć, jeśli ktoś ma zamiar w niedługim czasie obejrzeć film. Zastanawiają mnie tylko te liczby na końcu filmiku. Ja się już nie mogę doczekać wersji na Blu Ray.

http://www.gametrailers.com/player/43773.html
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Obejrzałem to wcześniej i muszę przyznać że solidna robota, dobrze dobrane ujęcia i muzyka

PS. Degeneration BR do załatwienia dzień przed premierą jakby co GG ewentualnie do kupienia 16 stycznia:

http://www.bluedvd.pl/go/_search/full_s ... &x=38&y=15
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
bodek
Posty: 907
Rejestracja: czw 15 maja, 2008
Lokalizacja: RC

Post autor: bodek »

Widze że dostaliśmy ładną okładkę :D

EDIT:

Limitowany Blu-Ray Box - <click click> <clik clik 2>

Ciekawe czy my też dostaniemy takie coś.
Ostatnio zmieniony śr 31 gru, 2008 przez bodek, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Box wygląda świetnie, choć zamiast Tyrant'a wolałbym jakiś oddział albo Zombiaki. oby tylko zawitał do Polski, zwykła wersja około 100zł więc tu liczyłbym na niewięcej jak 160zł
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Ciekawy ten box. Figurka Tyrant'a prezentuje się okazale, podoba mi się również oprawa tego box'a z wizerunkiem Leon'a. Dobrze byłoby, jeśli box dotarłby do kraju.
Ostatnio zmieniony śr 31 gru, 2008 przez Nemesis US, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Leon mi się nie podobał Zrobili z niego człowieka "bez twarzy". Zero jakiejkolwiek mimiki. Zauważyliście, że przez cały film jego wyraz twarzy się nie zmienia? Nawet gdy Angela zaprasza go na "nurkowanie" się nie uśmiechnął. W końcowej scenie jak szedł do śmigłowca, to robił to tak pewnym krokiem, że Claire musiała za nim dosłownie biegnąć Nawet nie patrzał na nią gdy z nią rozmawiał. Widział tylko śmigłowiec przed oczami.
Leon był świetny!! Przyleciał wykonać bardzo ważne i trudne zadanie, a nie uśmiechać się. To pełny profesjonalista, a jego misję... to całe jego życie. Widac wyraźnie że w RE:D Leon bardzo spoważniał...
Awatar użytkownika
AT
Posty: 744
Rejestracja: pt 31 sie, 2007
Lokalizacja: Blackbourn
Kontakt:

Post autor: AT »

Czekajcie... Czyli Degeneration będzie dostępny tylko w wersji Blu Ray? Nie będzie wersji DVD?
"In his house at R'lyeh dead Cthulhu waits dreaming."
H.P. Lovecraft
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Będzie. Równolegle z wersją BD
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
AT
Posty: 744
Rejestracja: pt 31 sie, 2007
Lokalizacja: Blackbourn
Kontakt:

Post autor: AT »

A jak z ceną? Zazwyczaj na DVD wszystko jest taniej...
"In his house at R'lyeh dead Cthulhu waits dreaming."
H.P. Lovecraft
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

Leon. KennedY pisze:Leon był świetny!! Przyleciał wykonać bardzo ważne i trudne zadanie, a nie uśmiechać się. To pełny profesjonalista, a jego misję... to całe jego życie. Widac wyraźnie że w RE:D Leon bardzo spoważniał...
O tototototo właśnie pisałem parę postów temu - zmęczony całym majdanem z zombie i Ganados (i co mu tam Capcom rzuci jeszcze do rozwalenia), stonowany agent rządowy, mający na celu wykonanie zadania. I to mi się podoba, a nie jakieś pseudoemocjonalne postacie pokroju "ładnie-uśmiecham-się-i-puszczam-oczka" Claire.
Obrazek
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

AT pisze:A jak z ceną? Zazwyczaj na DVD wszystko jest taniej...
Nie widziałem jeszcze nigdzie ceny DVD (BD koło 110), ale szacuję, że około 50zł. Tak oscylują nowości na DVD.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
Anne
Posty: 42
Rejestracja: śr 19 wrz, 2007
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Anne »

Bzdursky pisze:
Leon. KennedY pisze:Leon był świetny!! Przyleciał wykonać bardzo ważne i trudne zadanie, a nie uśmiechać się. To pełny profesjonalista, a jego misję... to całe jego życie. Widac wyraźnie że w RE:D Leon bardzo spoważniał...
O tototototo właśnie pisałem parę postów temu - zmęczony całym majdanem z zombie i Ganados (i co mu tam Capcom rzuci jeszcze do rozwalenia), stonowany agent rządowy, mający na celu wykonanie zadania. I to mi się podoba, a nie jakieś pseudoemocjonalne postacie pokroju "ładnie-uśmiecham-się-i-puszczam-oczka" Claire.
Ale jednak fajnie byłoby aby zrobili mu jakieś emocje na twarzy. Fakt, że może mieć dosyć wszystkiego itd ale jednak nie jest jakimś zmutowanym potworem czy czymś w tym stylu tylko człowiekiem a człowiek w naturze ma emocje nawet jeśli jest się twardym facetem. Oglądając film miałam czasami wrażenie, że zamiast kręgosłupa Leon ma jakiś kij ponieważ przez cały film jest sztywny jak robot.
You feel so lonely and ragged
You lay here broken and naked
My love is
Just waiting
To clothe you in crimson roses
Awatar użytkownika
Jedu Alomar
Posty: 192
Rejestracja: czw 01 sty, 2009
Lokalizacja: Toronto

Post autor: Jedu Alomar »

Co racja to racja. Mogli zrobić Motion Capture. A co do Claire to według mnie jest źle wytypowaną postacią. Jest jakaś taka nijaka ;/
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Ludzie, przecież RE Degeneration został opracowany na bazie motion capture, potem przeniesiony do animacji cyfrowej.
Sonja
Posty: 10
Rejestracja: pn 29 gru, 2008
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sonja »

Mi Leon bardziej podobał sie w re4 przynajmniej zmieniał czasami miny .. i nie zachowywał sie az tak hmmm sztywnie... zero emocij jakby normalnie był cyborgie :okulary4: m wole go w re4
Awatar użytkownika
Saladyn
Posty: 962
Rejestracja: pt 15 lut, 2008
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Post autor: Saladyn »

If there are any questions, direct them to that brick wall over there
Awatar użytkownika
Prisonbull
Posty: 77
Rejestracja: wt 26 cze, 2007
Lokalizacja: br

Post autor: Prisonbull »

Jest już polska wersja z lektorem. To mnie zdziwiło, bo myślałem że nie wyjdzie w Polsce i w dodatku z polską ścieżką dźwiękową :)
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Jak dobrze pójdzie jutro dorwe RE:D na BR 8)

Edit: po poszukiwaniach wkońcu zamówiłem ze sklepu, opłaciło się czekac i nie psuć sobie klimatu wcześniej :P, teraz wynagrodzi mi to obrazem HD i dźwiękiem 5.1 (BD Live i dodatki >:D) A oto jak sie prezentuje wersja BR (jakoś niestety słaba, światło :() :

http://img84.imageshack.us/my.php?image ... 388ec0.jpg - napisy na pudełku sa wybijane ;)

http://img405.imageshack.us/my.php?imag ... 387fk6.jpg

http://img218.imageshack.us/my.php?imag ... 389lo0.jpg


Dziś seans zaczynam o 21 ;)
Ostatnio zmieniony wt 20 sty, 2009 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

No właśnie, w sobotę przeszukaliśmy całą Galerię łódzką i Manufakturę w poszukiwaniu jakichkolwiek kopii (był przecież już dzień po premierze na Blu Ray w Polsce), lecz nie udało nam się dorwać choćby jednego egzemplarza. Gość w MediaMarkt wdzięcznie odpowiedział, że o premierze wiedział, ale film będzie dopiero po 20 stycznia. Dobrze, że ten sklep we Wrocławiu już miał RE Degeneration. Mimo wszystko byłem lekko zdziwiony, że w takich sieciach filmu jeszcze nie było. Ale ważne, że już jest ten upragniony egzemplarz.
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Wiesz, ten film nie jest nie wiadomo jaką produkcją. Mało kto spoza kręgu fanów RE o nim w ogóle wie. Ja w ogóle nie dziwię się temu, że nie można go było dostać (choć w Poznaniu jeszcze nie sprawdzałem). Dla nas to oczywiste, że film się ukazał. Tylko dla nas ;)
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Degeneration”