Ogólne dyskusje

Awatar użytkownika
Nakami
Posty: 42
Rejestracja: czw 06 sie, 2009
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Nakami »

Film tylko dla fanów którzy znają na pamięć re2 i trochę re4 :) .
A według mnie film jest super oglądałam na youtube'ie i po prostu niesamowite :D
najfajniesza jest scena gdy Claire odbiera pistolet rzucony przez Leona a potem załatwia tak 3 zombiaków :)
Awatar użytkownika
Saladyn
Posty: 962
Rejestracja: pt 15 lut, 2008
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Post autor: Saladyn »

Ja się nią nie cieszyłem. Myślałem czemu nie dał jej klamki od razu tylko czekał na sytuację podbramkową :/
If there are any questions, direct them to that brick wall over there
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

Tak jak mówiłem kiedyś - restrykcje nakładane przez rząd to jedyne sensowne wytłumaczenie i z perspektywy czasu coraz bardziej przekonuje mnie właśnie ta wersja. Co z tego, że znał Klaryśkę, że wiedział o jej możliwościach w likwidacji zombiaków kiedy każde nieposłuszeństwo i niewykonanie rozkazu nadanego przez rząd mogło skończyć się dla niego ogromnymi sankcjami? Przemawia to do mnie bardziej niż scena w stylu:

L: Weź moją broń. Nie powinienem Ci jej dawać, ale jesteś mój ziom, joł!
C: Dzięks, ale nie będziesz miał przez to problemów z wielkimi bossami?
L: Tak, ale Aj Fink Aj Low Ju i bierz gnata, bejbe.
Obrazek
Awatar użytkownika
Saladyn
Posty: 962
Rejestracja: pt 15 lut, 2008
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Post autor: Saladyn »

Leon chyba powinien po przygodach z RE2 i RE4 wiedziec, gdzie można sobie wsadzic restrykcje gdy atakuje cię 12k4 zombie...
If there are any questions, direct them to that brick wall over there
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

Leon tak, ale dla rządu to po prostu podręcznikowa sytuacja i w takowych należy postępować według podręcznika "jak się zachować w przypadku ataku 12k4 zombie". Nie wiesz, jak to w urzędach i rządach bywa? ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Saladyn
Posty: 962
Rejestracja: pt 15 lut, 2008
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Post autor: Saladyn »

:D Ale mogłoby byc więcej zombie w filmach. Tak od połowy nie ma chyba żadnego.
If there are any questions, direct them to that brick wall over there
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

To fakt, film zbyt duży nacisk położył na fabułę (a jak wiemy ta jest raczej residentowa - naciągana i niespecjalnie ambitna).
Obrazek
Awatar użytkownika
bodek
Posty: 907
Rejestracja: czw 15 maja, 2008
Lokalizacja: RC

Post autor: bodek »

Nakami pisze:A według mnie film jest super oglądałam na youtube'ie i po prostu niesamowite
Prawda że animacja jest prześliczna? A dzwięk to już w ogóle :smiech3:
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Szczególnie na Youtube :smiech3: A tak na serio najlepiej luknąć wersję na porządnym HD z dobrym nagłośnieniem
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

Tu nie ma co się oszukiwać,przy tym co powiedział Wesker film dopiero wtedy staje się świetny.Ale nie ma co jest to najlepsza odsłona filmowa serii więc jak by się nie oglądało i tak twierdzi się że jest to film na wysokim poziomie.
Ps3Centerbloog.pl
Awatar użytkownika
AT
Posty: 744
Rejestracja: pt 31 sie, 2007
Lokalizacja: Blackbourn
Kontakt:

Post autor: AT »

Arek pisze:Tu nie ma co się oszukiwać,przy tym co powiedział Wesker film dopiero wtedy staje się świetny
Owszem, ale ja oglądałem go na moim laptopie, który HD nie posiada i, i tak bawiłem się świetnie. Zresztą noszę okulary, więc bądź co bądź jakość HD to mam jak nos przyłożę do ekranu, bo z daleka się lekko rozmywa. A nie lubię trzymać nosa przy ekranie, więc ;)

A właśnie... Akurat jakość na youtubie jest całkiem niezła. Dźwięk też. Nie wiem, po co ta ironia? Jak dziewczyna nie mogła kupić (nie każdy szasta kasą na lewo i prawo), to mogła obejrzeć na serwisie.
Ostatnio zmieniony śr 21 paź, 2009 przez AT, łącznie zmieniany 1 raz.
"In his house at R'lyeh dead Cthulhu waits dreaming."
H.P. Lovecraft
Awatar użytkownika
Dinool
Posty: 90
Rejestracja: ndz 11 paź, 2009
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Dinool »

AT popieram Twoje stwierdzenie w całej rozciągłości i dodam od siebie, że jest to sposób oglądania godny pochwały a nie jak niektórzy ściągnąć sobie pirata.
A co do samego filmu cod, miód i malina choć troszkę mnie zraził ten drugi gnat Leona (chyba glock18) i to, że nie dał go Clarie oraz to, że jakoś specjalnie nie zauważyłem miejsca na niego w okolicy gdzie go wyciągał.
PS. "Podstawowy" gnat Leona to chyba Colt 1911 albo USP jak dobrze widzę? :pyt1:
Let's split up.
Leon95
Posty: 19
Rejestracja: czw 26 lis, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Leon95 »

Według mnie ten film był genialny oceniam go 10/10. Najbardziej podobał mi się tekst "Jeśli nie spróbujesz ocalić jednego życia nie ocalisz żadnego!".Plusem jest także doskonała fabuła.Oglądałem ten film ok. 10 razy i jeszcze mi się nie znudził. :rad10:
Ostatnio zmieniony ndz 29 lis, 2009 przez Leon95, łącznie zmieniany 1 raz.
Hey, it's up to us to take out Umbrella.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Jeżeli chodzi o ten cytat to również wrył mi się najbardzie w pamięć z całego filmu, a czy zasługuje na dychę? Oto Moja kolejna recenzja filmu i kolejne wspomnienie o produkcji: http://konsolowisko.pl/index.php?t=item&pl=all&id=877 :smiech6:
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

To jest TO!!!!! Mogę smiało powiedzieć, że jest to "pierwsza" porządna produkcja naszej ukochanej serii.W filmie bardzo podobała mi się animacja postaci i sama fabuła w której były takie smaczki jak flashbacki z RE2 i postać Ingrid Hunnigan z RE4.Szczerze polecam tą produkcje i oceniam ją 10/10.
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

O jezu, a czu to jest az tak istoTne czemu jej tej broni nie dal od razu, skoro filmik kladzie na kolana wszystkie filmowe czesci RE juz po 5 minutach ogladania... :smiech3:
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

RE: Degeneration nie jest filmem doskonałym, ma swoje słabostki, niektóre bardziej uwypuklone niektóre mniej, niektóre rzeczy mogą się pewnym osobom bardziej narzucać w wyniku podejścia do tego filmu jako stricte residentowego ( pierwszy raz od bodajże 2002 roku?) i wiadomo dziwić może to i owo, w sytuacji kiedy znamy materiał źródłowy jesteśmy wyczuleni na pewne rzeczy i chcemy aby wszystko było dopięte na ostatni guzik ( inna sprawa że pewne niedociągnięcia wynikają z logiki ;) ). Czy tak jest? nie. Czy jest tragicznie z tego powodu? nie. Film jest spoko, w końcu można się poczuć że ogląda się produkcję specjalnie dla fanów, jak zwykle mogło być lepiej ale według mnie jest to próba udana i pierwszy film spod znaku RE od tych 7 lat, który da się obejrzeć bez krzywienia.
Awatar użytkownika
Billy
Posty: 12
Rejestracja: pn 01 cze, 2009
Lokalizacja: Village City

Post autor: Billy »

W takim stylu w jakim jest Degeneration powinny być filmy aktorskie.
Grafika komputerowa będzie zawsze miała jakieś wady, które nawet źle wygląda w filmach aktorskich, dlatego nie mam aż takich zastrzeżeń do Degeneration.

9/10
RE 0, 1, 2, 3, 4, CV, DS
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

Zastanawia mnie jedna rzecz odnośnie RED, mam nadzieję że nie była wspomniana wcześniej , chodzi mi o ten teaser: http://www.youtube.com/watch?v=IPSR8pjyciY&hd=1

Tutaj "grafika" wygląda duuużo lepiej niż w finalnej wersji. Cienie, gra świateł, Claire, Leon, samolot, i uciekający ludzie w tej wersji wyglądają dużo miodniej i realistyczniej niż w wersji finalnej, gdzie wyglądają trochę sztucznie.

Czyż RED nie byłoby dużo lepsze gdyby całość wyglądała właśnie w takim stylu jak w tym teaserze?
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

Może i ładniej wygląda ale to jest pierwsza zasada marketingu. Musi dobrze wyglądać na zwiastunie by choć troche ludzi to kupiło. Tak samo jest ze screenami z gier. Firmy je polepszają w programach graficznych by mieć lepsze wzięcie.
One man forced to seek REVENGE
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Degeneration”