Ogólne dyskusje

nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Ogólne dyskusje

Post autor: nemesisdestro »

Być może za wcześnie na nowy temat, ale jak wieść gminna niesie ( i co niektórzy userzy mwrc ;) ) Capcom planuje nowy film w technologii 3D z resztą zajrzyjcie do linka:

http://www.mwrc.pl/News/News.php?d1=201 ... &kom=Dodaj
Ostatnio zmieniony wt 09 paź, 2012 przez nemesisdestro, łącznie zmieniany 2 razy.
pinek
Posty: 537
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: co skad?

Post autor: pinek »

Dobrze, że to Capcom, źle, że Leon. :rad4:
Ciekawi mnie, czy dostaniemy kontynuacje z RE:D (ostatnia scena).
Skoro Leon to i Claire, no i ciekawe jak tam nurkowanie z Angelą.

Pierwszy film wypadł świetnie, więc z niecierpliwością czekam na drugi.
---->www.pajacyk.pl<----
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Jak najbardziej jestem za, na TGS zostanie cos zaprezentowane więc czekam z niecierpliwością gdyz Degeneracja na Blue ay mnie kupiła ;)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Podobnie jak koledzy cieszę się z faktu, że jest tworzona kolejna filmowa część Resident Evil (od Capcom'u), ponieważ Degeneration rządzi i jestem pewien, że Damnation nie zawiedzie fanów gry ;) .
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Czekałem na tą zapowiedź od baardzo dawna i w końcu się doczekałem!!
Dobrze, że to Capcom, źle, że Leon.
Świetnie, że on powraca, ale oby dali mu jeszcze kogoś znanego :smiech6:
Skoro Leon to i Claire
Nie byłbym tego taki pewien...
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

No i oto doczekaliśmy się pierwszego trailera!

http://g4tv.com/attackoftheshow/exclusi ... ation.html

mam ciarki jak przy pierwszym RE oby to było przynajmniej równie porządne co Degeneration to nie będę narzekał ;)
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

:szok9: Zapowiada się rewelacyjnie!!!!!! Strefa wojny w Europie... Toż tego jeszcze nie było. Leon, Lickery... Dodajmy wszech ogólny chaos, mrok, w miarę ostre sceny i bombowa zabawa dla fanów murowana :rad6:. Tearz tylko proszę mi to dać Capcom. Zastanawia mnie ta zabawa w wojnę, kto, czemu i gdzie... Ukryta postać, Chris?? Hmm ciut za szczupły, chyba :smiech7:.
Ostatnio zmieniony wt 02 lis, 2010 przez Leon. KennedY, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

Napiszę tak: To będzie genialne! To będzie HIT!!! Olewam już Leona (ile można narzekać na ten fryz) Damnation kupuje w ciemno dla Lickerów i klimatu który mam nadzieję się utrzyma z trailera i będzie lepszy niż w Degeneration (był dobry ale zostawiał niedosyt). No i przypomina to intro z RE3 gdzie policja walczyła z nadciągającymi zombie. Ja chce to mieć!
One man forced to seek REVENGE
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

To jest to !!! Trailer obejrzałem już z 20 razy i dalej go oglądam. Jestem pewien, że ten film będzie tak dobry jak Degeneration albo i lepszy. Myślę, że Damnation będzie wprowadzeniem do RE6 lub będzie nawiązywał po części do nowej gry z numerkiem. Jak na razie premiera w 2011 ja już nie mogę się doczekać i czekam na kolejny trailer lub wieści co do tej produkcji ;D.
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Takie podejście mogłoby być dość miłe.
Awatar użytkownika
Jedu Alomar
Posty: 192
Rejestracja: czw 01 sty, 2009
Lokalizacja: Toronto

Post autor: Jedu Alomar »

Hura... znowu Leon -_-" taa...
Szczerze mówiąc liczyłem na którąś z Pań (czyt. Jill, Ada, Sheva) albo Chrisa ;/
A co do samego trailera - Szczena opada ! Jest świetny ! No i oczywiście uwielbiane przez mua Lickery :D
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

Chris może wrócić. Ostatnie sekundy i tajemnicza postać z karabinem w rękach stojąca na gruzach. Fryz przypominał Chrisa.
One man forced to seek REVENGE
Awatar użytkownika
kotlet1986
Posty: 103
Rejestracja: pn 16 lip, 2007
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: kotlet1986 »

Zrobiłem stop w momencie pojawienia się tej nie znanej osoby.Na Chrisa to on mi raczej nie wygląda.Sugeruje się tylko ubiorem że nie pasuje on do Chrisa.Leon jest ubrany podobnie jak w Degeneration i Re 4 za sprawą kurtki a ta nie znana osoba ma zupełnie inny strój niż styl jaki nosi Chris.Ale to tylko moje przypuszczenia

[ Dodano: 02 Lis 2010 22:49 ]
No i 2 sprawa Chris z Leonem nigdy nie wystąpili razem w żadnym Residencie.Widze nawet podobieństwo i moge zaryzykować stwierdzeniem że to Billy Coen. Może damnation ma jakiś związek z przyszłym nowym Residentem na konsole
Ostatnio zmieniony wt 02 lis, 2010 przez kotlet1986, łącznie zmieniany 1 raz.
MrREVILPL
Posty: 280
Rejestracja: pt 02 lis, 2007

Post autor: MrREVILPL »

Ja natomiast twierdze, że to jest nowa postać, a nie żaden bohater RE.
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

Wow.... nie spodziewałem się wojennego klimatu w RE.
Sam trailer już mnie nakręcił na ten film! Szkoda tylko że Leon będzie znowu głównym bohaterem, liczyłem najbardziej właśnie na Chrisa, Jill bądź Claire albo Adę...

No nic, zapowiada się super, Lickery wyglądą IMO naprawdę fajnie i fajnie też wygląda animacja ich szybkiego chodu.

Niestety trzeba czekac na więcej scenek...
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Szkoda tylko że Leon będzie znowu głównym bohaterem, liczyłem najbardziej właśnie na Chrisa, Jill bądź Claire albo Adę...
Ktoś z nich mile widziany, ale obok Leona i bravo dla Capcomu za ponowny wybór tej postaci na głównego bohatera :smiech7:
Ja natomiast twierdze, że to jest nowa postać, a nie żaden bohater RE.
Możliwe, ale bardziej liczę na kogoś znanego, a nie nowego i niepotrzebnego.
Awatar użytkownika
StPaul
Posty: 493
Rejestracja: wt 18 wrz, 2007
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Post autor: StPaul »

Mnie nakręca najbardziej myśl, że jak zauważylem na trailerze, to walczą ludzie przeciwko ludziom. Armia przeciwko armii, a broń biologiczna w postaci Lickerów jest poprostu przez którąś ze stron użyta. I to mnie cieszy najbardziej. W końcu jest to co UMBRELA chciała osiągnać od początku. Użycie broni biologicznej do wojen. A tu tak wygląda. No bo przecież czołg strzela do innych ludzi z karabinami, a potem sam czołg dostaje rakietą. Mam cichą nadzieje, że to nie monstrum z bazuką (typu Nemesis), ale inna armia. Wtedy film może być czymś spektakularnym dla fanów. :)

A co do postaci, mi się wydaje, że to Chris. Fryz, itp. Ciuchy może inne, ale ludzie zmieniają ciuchy, nie są brudasami (no oprócz Leosia). Tak więc, ciekawi mnie jeszcze czy akcja dzieje sie po RE5 czy przed :)
Stay Punk
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

StPaul pisze:Ciuchy może inne, ale ludzie zmieniają ciuchy, nie są brudasami (no oprócz Leosia).
EPIC!!! :rad6:
Leon. KennedY pisze:bravo dla Capcomu za ponowny wybór tej postaci na głównego bohatera
Ile można trzepać jedno jajko?

Mam nadzieję że ta tajemnicza postać to Krauser. Czemu? Może skopałby parę tyłków jak to było w RE4
One man forced to seek REVENGE
Awatar użytkownika
kotlet1986
Posty: 103
Rejestracja: pn 16 lip, 2007
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: kotlet1986 »

J.Krauser pisze:[Mam nadzieję że ta tajemnicza postać to Krauser. Czemu? Może skopałby parę tyłków jak to było w RE4
On zupełnie nie wyglądał jak Krauser.Ani fryzura, ani ubiór a nawet budowa ciała nie pasuje ale z 2 strony lickery też wyglądały troche grubo:)
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Ile można trzepać jedno jajko?
Jill ma jeden kinowy film i epizod, zapowiada się jeszcze jeden, Claire dwa, Chris jeden ( każdemu chyba śmiało można dopisać po jeszcze jednym ), Carlos dwa, Leon zero i nie zapowiada się na zmianę tego dorobku... Więc Capcom osobiście mu pomaga i oby tak dalej, bo to moja ukochana postać i chodź by dla tego odpowiedź brzmi długo :smiech7:

Co do ubioru, to chyba w tym świecie pralki istnieją :smiech5:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Damnation”