Biohazard 4D Executer

Awatar użytkownika
StPaul
Posty: 493
Rejestracja: wt 18 wrz, 2007
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Biohazard 4D Executer

Post autor: StPaul »

Ok, szczerze się przyznam, że po raz pierwszy o tym słyszę. Opisze ktoś obeznany co to wogóle jest?
Ostatnio zmieniony śr 10 paź, 2012 przez StPaul, łącznie zmieniany 1 raz.
Stay Punk
FurryPiter
Posty: 860
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Internet :)

Post autor: FurryPiter »

Ten opis wszystko Ci wyjaśni :)
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

Ostatnio zmieniony pn 01 wrz, 2008 przez Barry, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Lugiamar
Posty: 103
Rejestracja: śr 12 gru, 2007
Lokalizacja: Z Podziemia ;)

Post autor: Lugiamar »

Fajne, miejscami obrzydliwe ale fajne :rate10:
,,Na jawie świat jest dla wszystkich jeden i ten sam ale we śnie każdy ucieka do własnego świata." - Heraklit z Efezu
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

Świetny film, co prawda ma tylko ok 20 min ale takiego RE:A czy RE:Ex zjada na śniadanie, co akurat chyba nikogo nie dziwi, jeśli ktoś nie widział tego filmu radzę szybko obejrzeć :)

sam film widziałem dość dawno ale dziś udało mi się dorwać z angielskimi napisami, więc w końcu skumam o co chodzi w fabule hehe :)
Ostatnio zmieniony pt 28 gru, 2007 przez nemesisdestro, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zombi
Posty: 132
Rejestracja: sob 27 paź, 2007
Lokalizacja: Tibioland

Post autor: Zombi »

A macie może adres do wersji spolszczonej?
Big Daddy jest zły...
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

To było coś, muszę to przyznać. Filmik trzymał w napięciu i był dość obrzydliwy. Ta cała doktorka fajnie namieszała :rad11:. Jednak wolałbym dostać filmik z kimś konkretnym ze świata RE. Ale na to przyjdzie mi jeszcze trochę poczekać...
Ostatnio zmieniony pt 28 gru, 2007 przez Leon. KennedY, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
StPaul
Posty: 493
Rejestracja: wt 18 wrz, 2007
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Post autor: StPaul »

Oglądnąłem i dzięki za wyjaśnienia. Film spoko, ale ten Klaus i tak by zginął bo go Ed przekuł swoim czymś tam więc dla niego nie było ratunku :)
Film fajny
Stay Punk
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Niegdyś w pismach branżowych, kiedy ten filmik się ukazał mówiło się, że to trailer nowej odsłony, nawet ja tak początkowo pomyślałem (pamiętam jak w PSX Extreme był o tym sporawy news) Alo to miał być bodajże pokaz możliwości nowych RE w tamtym czasie, aczkolwiek to całkiem długi i interesujący filmik.
Ostatnio zmieniony pt 28 gru, 2007 przez Nemesis US, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Szczerze mówiąc jakoś mi nie leży ten film... Fakt, o niebo lepszy od hollywoodzkich ekranizacji, ale jest zbyt... Obrzydliwy? Nie wiem. W sumie nie potrafię się sprecyzować. Po prostu nie pasuje mi do reszty.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

A czy ten "stworek potworek" z którym walczy UBCS z tego filmiku to przypadkiem nie jest Nyx ( dobrze napisałem? ) z RE:Outbreak 2 ? :rad11:

Barry: No i właśnie widać, że każdy może się pomylić. Dzięki AdaM555. :rad11:
Ostatnio zmieniony pt 28 gru, 2007 przez Barry, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
AdaM555
Posty: 708
Rejestracja: sob 25 sie, 2007
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: AdaM555 »

Barry pisze:A czy ten "stworek potworek" z którym walczy UBCF z tego filmiku to przypadkiem nie jest Nyx ( dobrze napisałem? ) z RE:Outbreak 2 ? :rad11:
Nie wiem nie grałem w RE:O2, Filmik znośny. I Barry mam nadzieje ze to literówka: U.B.C.S (Umbrella BioHazard Countermeasure Service) a nie U.B.C.F :rad11:
Przepraszam za swoje opowiadania. Młody byłem :)
Awatar użytkownika
StPaul
Posty: 493
Rejestracja: wt 18 wrz, 2007
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Post autor: StPaul »

Hmmm...każdy się skarży, że jest obżydliwy...ja obżydliwości w nim osobiście nie widziałem ;]
Stay Punk
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

A czy ten "stworek potworek" z którym walczy UBCS z tego filmiku to przypadkiem nie jest Nyx ( dobrze napisałem? ) z RE:Outbreak 2 ? :rad11:
Nie. Na bank nie. Nawet nie jest podobny :) Akcja Executera jest niezależna.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Linki
Posty: 328
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: ...

Post autor: Linki »

Misio podoba, koncówka wprawdzie jest ,,niesmaczna'' (troszeczke) ale ogólnie film jest ok :)
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Hmmm...każdy się skarży, że jest obżydliwy.
Gdzie każdy? Gdzie każdy? Mnie się to podobało :rad8:. W końcu dobry RE powinien być w pewnych scenach obrzydliwy :rad6:.

PS: St. Paul... Pisze się obrzydliwy.
Awatar użytkownika
StPaul
Posty: 493
Rejestracja: wt 18 wrz, 2007
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Post autor: StPaul »

Przepraszam :)

Ja tam nie widziałem nic obRZydliwego. W każdym razie nie dla osoby, która wtajmeniczona jest w codzienność Residenta.
Ostatnio zmieniony pt 28 gru, 2007 przez StPaul, łącznie zmieniany 1 raz.
Stay Punk
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

No cóż wiadomo, że dla tych którzy siedzą w tym na co dzień, może to być mało obrzydliwe ( dla mnie jest wystarczająco, co nie oznacza, że nie chciałbym czegoś bardziej dosadnego :rad12:), ale dla innych zapewne jest to dość mocno obrzydliwe... A nawet za mocno :smiech3:.
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

Ja tam nie wiem, nie powiem żebym był jakimś fanem gore, bo daleko mi do tego (klimat ponad wszystko ;) ) jednak filmik wydaje mi się normalny na "residentowe realia" i nie odczułem jakoś niczego obrzydliwego, widać niektórych ta produkcja dopiero poruszyła hehe :D . O wiele przyjemniej ogląda się to niż filmy fabularne bo jakoś klimat tego uniwersum mocniej się odczuwa. Jednym słowem kozak.
Ostatnio zmieniony ndz 20 sty, 2008 przez nemesisdestro, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Saladyn
Posty: 962
Rejestracja: pt 15 lut, 2008
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Post autor: Saladyn »

Filmik całkiem całkiem - zrobiony w stylu przerywników w Resident Evil 2. Krótki, ale ma klimat. Trochę bardziej GORE niż gry, według mnie. Zakończenie, po raz pierwszy w historii gier i filmów z serii, pesymistyczne. Gdyby to było na DVD, to dołączyłbym sobie do kolekcji ^_^
If there are any questions, direct them to that brick wall over there
ODPOWIEDZ

Wróć do „Biohazard 4D Executer”