Resident Evil The Movie - wersja George'a Romero

nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

Heh może się przemogę, najgorzej przełamać pierwsze lody, nie wiem.....(na razie muszę odrobić zaległości związane z serią Halloween :D ) choć powiem szczerze że nie lubię horroro-komedii - poza serią Evil Dead,
inna sprawa że w obecnych czasach powstaje same dnooooooo a'la Final Destination 3 czy Vacant....więc może to dobry pretekst by sięgnąć po coś "klasycznego" :smiech6:
Awatar użytkownika
eRyahXa0S
Posty: 158
Rejestracja: pn 12 mar, 2007
Lokalizacja: Silent Hill

Post autor: eRyahXa0S »

Ostatnio lecial Evil Dead (3 jesli dobrze poznalem) w tv i musze powiedziec, ze przy humorze z returna ED wypada blado. Wrecz zenujaco. Jak widziales 3 i 4 returna.. 3 jest nie taka zla, ale to juz zupelnie klimat niz 2 pierwsze czesci (z ktorych 1 jest ciekawsza, lepiej zrobiona, bardziej zabawna, a zarazem bardziej przejmujaca), natomiast 4 i 5 to raczej kompromitacja. Choc jak na film niskobudzetowy nie wyszlo az tak zle ;). W kazdym razie 1 i 2 returna to calkowicie inny, lepszy klimat.
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

Nie wiem 3kę returna widziałem jako pierwszą z serii a spodziewałem się raczej normalnego horroru potem widziałem "return bla bla bla" z podtytułem "necropolis" nie wiem konkretnie która to część ale nie podobała mi się pod żadnym względem, a tak widziałem ostatnio ED3, świetny film ;) i zobaczyłem zupełnie inną końcówkę niż tą którą widziałem kiedyś. Ale ogólnie byłem rozbawiony, za to go lubie, IMO poczucie humoru w tej serii jest masakrycznie ( dosłownie i w przenośni) genialne. Wracając do return...może będąc już przygotowany, inaczej podszedłbym do niego i faktycznie dobrze bym się przy nim bawił, ale uraz jest wciąż żywy, jak oparzenie się żelazkiem w wieku 5 lat ( metafora taka ;) ) ale póki co mnie do tego nie ciągnie
Ostatnio zmieniony wt 04 gru, 2007 przez nemesisdestro, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Scenariusz filmu Resident Evil napisany przez George'a Romero:
http://www.imsdb.com/scripts/Resident-Evil.html

Jak wiemy ten scenariusz został zastąpiony przez scenariusz Andersona i tak powstał film, który znamy.

Co można powiedzieć o scenariuszu Romero?
Bardzo podobny do gry Resident Evil. Czy to dobrze, czy źle się stało to każdy sam sobie odpowie po zapoznaniu się z tym niewykorzystanym scenariuszem.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Pragnę oznajmić iż w dniu wczorajszym zmarł George A. Romero. :pff2:
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Jak już wstanie z grobu, to niech się szwenda w spokoju.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”