Project S.E.R.A.

Awatar użytkownika
Jedu Alomar
Posty: 192
Rejestracja: czw 01 sty, 2009
Lokalizacja: Toronto

Project S.E.R.A.

Post autor: Jedu Alomar »

http://www.imdb.com/title/tt2083304/

O co kaman ?? Fakt ten zainteresował mnie szczególnie, że rolę Jill ma zagrać Julia Voth, czyla aktorka, która użyczyła twarzy Jill w grze. Wie ktoś coś o tym projekcie ?

[ Dodano: 15 Lut 2012 22:02 ]
Już jest !! I jest GENIALNE !!!

http://www.youtube.com/watch?v=AYVAf37JYvE

Tak od początku powinien wyglądać Resident Evil ! Julia Voth jako Jill (szczególnie w tej czapce z daszkiem :D ) jest taka jaka Jill być powinna. Na początku lekko przestraszona, z czasem stającą się twardą babką, a nie palącą fajki i klnącą co drugie zdanie maszyną do zabijania...

Fajnie by było, jakby ten film stanowił swojego rodzaju prequel do nowego filmu bazującego na serii. Jak myślicie ? Jak będzie ?

Co myślicie na temat filmu i Juli w roli Jill ?? Odebrali nam ją w grze, to morze dostaniemy ją w filmie ? :D
Ostatnio zmieniony czw 18 paź, 2012 przez Jedu Alomar, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
SyLaR
Posty: 79
Rejestracja: sob 07 lip, 2012
Lokalizacja: TESCO

Post autor: SyLaR »

Oglądałem to już jakiś dawny czas temu no i stwierdziłęm BOMBA!:) Moja ulubiona Julia wreszcie jako Jill...
No coś była mowa o długometrażowym filmie tego samego reżysera
Jill Sandwich:)
Awatar użytkownika
Dreddenoth
Posty: 155
Rejestracja: ndz 28 sie, 2011
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dreddenoth »

Świetny ! ta aktorka jest nawet ładna czym zwróciła moja uwagę, no cóż jest zombie ( prawdziwy zombie, a nie jakieś modyfikacje) jest akcja, czego tu chcieć więcej i nie niszczy to całej ziemi. Anderson że swoja serią filmów mógł by się wiele nauczyć
3ds 4725-8772-8224
Grałem:
Resident Evil 1/2/3/4/5/6 Directors Cut/ Zero/ Gun Survivor 1/2/ Operation Racoon city/ Merceneries 3D/ Revelations/Gaiden/Darkside Chronicles/ Umbrela Chronicles/RE:Code veronica/ Dead aim/Outbrek 1
Chce zagrać
Outbreak 2
Awatar użytkownika
Oscark
Posty: 439
Rejestracja: śr 18 sie, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Oscark »

Filmy Re z Jovovitch poszły niestety z kierunku horror na kierunek akcji, dlatego są jakie są. Jedynie filmy Capcomu są dobre, ale to też do czasu - powoli zaczyna się odchodzić od bohaterów walczących o życie w kierunku maszyn do zabijania niewinnych i bezbronnych zombie. Potrzebujemy czegoś kompletnie nowego, czegoś właśnie jak ten film - prosty, brutalny i trzymający w napięciu. Szkoda że nie wykorzystuje się wszystkich aktorów będących pierwowzorami w grze, miło byłoby zobaczyć znajome twarze w akcji.
Steam: osssqr
Skype: osssqr
Z chęcią zagram we wszystkie tryby RE6.
Szczecin pozdrawia :)
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

Wow! Jestem pod wrażeniem. Świetna produkcja. Już sam cudowny początek (jak oni zrobili to ujęcie z zatrzymaniem czasu :zmiesz8: fantastyczne! ) zachęca do obejrzenia całości.
Co tu dużo pisać, pani Julia świetnie pasuje do zbuntowanej wojowniczki która chce udaremnić działania "złych ludzi". Fabuła wydaje się być ciekawa, i wydaje się że będzie jakaś kontynuacja, bo dużo tośmy się nie dowiedzieli z tych kilkunastu minut. Bohaterka odrazu budzi sympatię (ale nie tylko przez swoją urodę), szkoda jej i jej ojca, ale musi wziąć się w garść i walczyć o swoje.
Tak się zastanawiam, dlaczego oni kurcze nie wzięli tej pani do roli Jill w tym prawdziwym filmowym RE :szok7:

PS- Jedu, nie powinieneś czasem zmienić tytuł tematu na "Project: S.E.R.A."? :P
Ostatnio zmieniony ndz 08 lip, 2012 przez Slayer, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje Umbrellowe oko na ciebie patrzy (O_O)
Awatar użytkownika
SyLaR
Posty: 79
Rejestracja: sob 07 lip, 2012
Lokalizacja: TESCO

Post autor: SyLaR »

PATRZCIE CO DLA WAS ZAŁATWIŁEM!:) http://www.youtube.com/watch?v=TNi0xuy4M3M
Od jakiegoś czasu mam w znajomych na Facebooku Julie Voth(te prawdziwe konto) no i napisałem do niej zapytanie czy wcieli się jeszcze kiedyś w Jill a w odpowiedzi dostałem link z góry;) Wideo nie jest publiczne więc czujcie się wyróżnieni.... W dodatku z twittera Juli też można dowiedzieć się ciekawych rzeczy...np. że w ciągu ostatnich paru miesięcy straciła dziewictwo xD
Jill Sandwich:)
Awatar użytkownika
Dreddenoth
Posty: 155
Rejestracja: ndz 28 sie, 2011
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dreddenoth »

Świetnie ale co można wywnioskować z tego filmiku bo ja chyba nic nie zrozumiałem
3ds 4725-8772-8224
Grałem:
Resident Evil 1/2/3/4/5/6 Directors Cut/ Zero/ Gun Survivor 1/2/ Operation Racoon city/ Merceneries 3D/ Revelations/Gaiden/Darkside Chronicles/ Umbrela Chronicles/RE:Code veronica/ Dead aim/Outbrek 1
Chce zagrać
Outbreak 2
Awatar użytkownika
SyLaR
Posty: 79
Rejestracja: sob 07 lip, 2012
Lokalizacja: TESCO

Post autor: SyLaR »

Dreddenoth pisze:Świetnie ale co można wywnioskować z tego filmiku bo ja chyba nic nie zrozumiałem
Że będzie kontynuacja panie Dreddenoth, kontynuacja;)
Jill Sandwich:)
Awatar użytkownika
Jedu Alomar
Posty: 192
Rejestracja: czw 01 sty, 2009
Lokalizacja: Toronto

Post autor: Jedu Alomar »

Slayer pisze:PS- Jedu, nie powinieneś czasem zmienić tytuł tematu na "Project: S.E.R.A."? :P
Zmienione ;)
Slayer pisze:PATRZCIE CO DLA WAS ZAŁATWIŁEM!:) http://www.youtube.com/watch?v=TNi0xuy4M3M


Fajnie, ale bardziej bym się cieszył gdyby można było to obejrzeć -.-

Powstaje kolejna część, lecz mam rozkminę, czy będzie to pełny metraż czy znowu 10-cio minutowy filmik. Niestety raczej to drugie... Polecam śledzić Twitter'a Panny Voth, gdyż zamieszcza tam bardzo dużo fotek z planu. Reżyser tego oto obrazu, pracuje przy kinowych filmach RE, lecz jak widać bardziej czuje wizje, i wie czego oczekują Fani. Bardzo bym chciał by ten projekt przemienił się w pełny metraż. Ale kto wie ?
Awatar użytkownika
SyLaR
Posty: 79
Rejestracja: sob 07 lip, 2012
Lokalizacja: TESCO

Post autor: SyLaR »

Podobno ma być teraz zwać się to "Project S.E.R.A." znów...więc raczej pełno metrażowy.
Jill Sandwich:)
Awatar użytkownika
Jedu Alomar
Posty: 192
Rejestracja: czw 01 sty, 2009
Lokalizacja: Toronto

Post autor: Jedu Alomar »

No to baja. Zawszę mi się marzyło zobaczyć Julie w roli Jill, gdyby jeszcze miała jakiś strój z gry to była by totalna bajunia, np. BSAA z RE5, ale jest to wątpliwe...
Polecam film Bitch Slap z panną Voth, w którym zagrała średnio, ale było co podziwiać;D
Awatar użytkownika
SyLaR
Posty: 79
Rejestracja: sob 07 lip, 2012
Lokalizacja: TESCO

Post autor: SyLaR »

No, Bitch Slap mam na dvd oryginalny;]
Stroju z gry nie będzie mieć ale mnie tam starczy to że zagra to co powinna;)

EDIT!
Jednak nie będzie to film a serial youtubowy. Im więcej Juli tym lepiej;)
Niestety postać Jill ma na nazwisko Eames a nie Valentine.
Ostatnio zmieniony pt 26 paź, 2012 przez SyLaR, łącznie zmieniany 1 raz.
Jill Sandwich:)
Awatar użytkownika
Jedu Alomar
Posty: 192
Rejestracja: czw 01 sty, 2009
Lokalizacja: Toronto

Post autor: Jedu Alomar »

SyLaR pisze:Jednak nie będzie to film a serial youtubowy. Im więcej Juli tym lepiej;)
Niestety postać Jill ma na nazwisko Eames a nie Valentine.
Ale zbicie ! Już liczyłem że będziemy mieli full movie a tu lipa... w dodatku to nie Valentine. Ale może prawa na to nie pozwoliły. Tak samo jaktytuł i nazwisko postaci. Za to by trzeba było zabulić kupe kasy...

P.S. Zazdroszcze BS na dvd ;p
Awatar użytkownika
SyLaR
Posty: 79
Rejestracja: sob 07 lip, 2012
Lokalizacja: TESCO

Post autor: SyLaR »

Jedu Alomar pisze:Zazdroszcze BS na dvd ;p
Od czegoś jest All e gro;P

[ Dodano: 11 Lis 2012 22:25 ]
Dobra ja już nie wiem, na twitterze Juli przeczytałem że podobno premiera "całego" filmu Projekt SERA w styczniu 25. Jeżeli tak to chwała Panu! Im więcej i dłużej Juli tym lepiej!
Jill Sandwich:)
Awatar użytkownika
Jedu Alomar
Posty: 192
Rejestracja: czw 01 sty, 2009
Lokalizacja: Toronto

Post autor: Jedu Alomar »

Będę wyczekiwał !!! Było by super gdyby zrobili z tego pełny metraż <3 zbija tylko to że Jill to nie Valentine... :(
Awatar użytkownika
SyLaR
Posty: 79
Rejestracja: sob 07 lip, 2012
Lokalizacja: TESCO

Post autor: SyLaR »

Już są trzy odcinki. Po 9min każdy.
Jill Sandwich:)
Awatar użytkownika
Dreddenoth
Posty: 155
Rejestracja: ndz 28 sie, 2011
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dreddenoth »

Całkiem dobrze to wychodzi ciekawe i wciagające
3ds 4725-8772-8224
Grałem:
Resident Evil 1/2/3/4/5/6 Directors Cut/ Zero/ Gun Survivor 1/2/ Operation Racoon city/ Merceneries 3D/ Revelations/Gaiden/Darkside Chronicles/ Umbrela Chronicles/RE:Code veronica/ Dead aim/Outbrek 1
Chce zagrać
Outbreak 2
Awatar użytkownika
SyLaR
Posty: 79
Rejestracja: sob 07 lip, 2012
Lokalizacja: TESCO

Post autor: SyLaR »

Czwarty odcinek za nami;]
Jill Sandwich:)
Awatar użytkownika
Dreddenoth
Posty: 155
Rejestracja: ndz 28 sie, 2011
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dreddenoth »

Już jest 5 odcinek, to straszne ze został już tylko jeden
3ds 4725-8772-8224
Grałem:
Resident Evil 1/2/3/4/5/6 Directors Cut/ Zero/ Gun Survivor 1/2/ Operation Racoon city/ Merceneries 3D/ Revelations/Gaiden/Darkside Chronicles/ Umbrela Chronicles/RE:Code veronica/ Dead aim/Outbrek 1
Chce zagrać
Outbreak 2
Awatar użytkownika
SyLaR
Posty: 79
Rejestracja: sob 07 lip, 2012
Lokalizacja: TESCO

Post autor: SyLaR »

Może będzie trwał dłużej...
Jill Sandwich:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”