Zlot fanów serii RE - Zima 2019 | Wrażenia uczestników

Moderator: RON!N

Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Zlot fanów serii RE - Zima 2019 | Wrażenia uczestników

Post autor: RON!N »

Zimowy zlot z 2019 roku za nami. Okazało się, że ten rok był specyficzny. Na plus ;)

Głównie wyklarował się nowy charakter zlotu. Spotkała się grupa znajomych, która ma już średnio trzydziestkę na karku i młodzieńcze lata raczej za sobą.
Dwuletnia przerwa w organizacji zlotów spowodowała wzmożone zainteresowanie tematem. Niestety, wraz z wiekiem, spora ilość zlotowiczy opuściła nas już w sobotę, albo i wcześniej. To efekt tego, że teraz na 15 osób przypadło 10 samochodów. Kiedyś było to mocno nie do pomyślenia ;) Każdy chce jeszcze mieć niedziele do dyspozycji, bo praca, rodzina itd. Nie jest to nic złego, ale takie zjawisko pojawiło się pierwszy raz w tym roku.
Wszystkie te spostrzeżenia dają dobre materiały do analizy w kolejnych zlotach, które mam nadzieje że jeszcze się odbędą.

A sam zlot? Bardzo miło się bawiłem! Nie zawiódł sprzęt a było praktycznie wszystko od retro konsol po najnowsze cuda techniki.
Braliśmy w planszówki nawiązujące do serii Resident Evil a w szczególności RE2. Tutaj wielkie podziękowania dla Shina za cierpliwość i chęci prowadzenia tego eventu, choć pod koniec drugiego dnia już zapał mocno z każdego uciekł.
Ja mam jeden wyznacznik fajności zlotów. Jak wracam do domu i najdzie mnie taki wewnętrzny smutek, że to już koniec, oznacza że zlot był mega.
A ten był bardzo mega. Powrócili starzy znajomi których nie widziałem od lat jak Firu, Mikhail, Singiel czy Shin*. Dla takich spotkań warto poświęcić czas aby zorganizować spotkania.

Dzięki ;)

*) Z Shinem widziałem się 2 lata temu w Pile ale na zlocie to z 10 lat temu :)
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Re: Zlot fanów serii RE - Zima 2019 | Wrażenia uczestników

Post autor: Deus Ex »

Dzięki, że znów się tego tematu podjąłeś, mimo że z każdym rokiem jest coraz trudniej. Szanuję. Wrażeń nie opisuję bo to bez sensu a zresztą i tak mi się nie chce. Kto był to widział i żadne słowa zlotowego klimatu w dobrze znanej miejscówce nie oddadzą. Jest za to znowu materiał do przemyśleń i refleksji. Kilkanaście zlotów to ogromny bagaż doświadczeń, masa wspomnień, tego jak zmieniają się zlotowe realia, tego jak zmieniamy się my nie tylko z wyglądu. Dzięki za te lata. Dla mnie jesteś gość :)
PSKING
Posty: 1281
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Re: Zlot fanów serii RE - Zima 2019 | Wrażenia uczestników

Post autor: PSKING »

Nie chcę robić spamu, ale widziałeś się z Shinem w Pile...mieszkam 20km od Piły więc ciekawi mnie zaplecze czy to przejazdem czy inaczej.
Awatar użytkownika
Devlock
Posty: 70
Rejestracja: śr 28 mar, 2007
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Zlot fanów serii RE - Zima 2019 | Wrażenia uczestników

Post autor: Devlock »

Moje wrażenia jak najbardziej pozytywne i raczej piszę bardziej po to, żeby podziękować każdemu, kto przyłożył rękę do organizacji. To naprawdę fajne mieć możliwość takiego wypadu i spotkać się w niezbyt licznym, ale ewidentnie zżytym ze sobą gronie, gdzie zawsze można z kimś pograć, przejść się na hamburgera, porozmawiać na tematy wszelakie i zwyczajnie leniuchować, rozpracowując przy okazji jakiś trunek ;)

Zlot miał być bardziej pod znakiem remake'a RE2, ale mnie akurat bardziej porwał VR. Co prawda musiałem wytrzymać objawy pierwszego kontaktu z tym, ale ogólnie wrażenia miałem chyba dość podobne jak po przejściu z NESa na PlayStation wiele lat temu. Nie brałem udziału w grze planszowej, ale tak patrząc z boku wydawała się bardzo ciekawa, choć czasożerna ewidentnie. :D Może następnym razem.

Jestem też zadowolony, że jednak w okolicach da się zjeść coś dobrego - foodtruckowi z hamburgerami naprawdę niewiele brakuje do perfekcji, zaś w Słonecznej Polanie można bez obaw odpocząć od fast foodów i zjeść coś normalnego. :) Widać nawet było, że samo Dresso przeszło modernizację, tylko trzeba się przyjrzeć żeby to zobaczyć hehe... ;)

Podziękowania należą się też Kamilowi, który bardzo się starał, żebyśmy mogli porywalizować. Wydaje mi się, że nie spał po nocach, by stworzyć perfekcyjną listę utworów do zgadywania, będąc ciągle niezadowolonym z efektów, ale moim zdaniem było to na tyle wyważone, że nie było ani trudno ani zbyt łatwo, więc gratulacje. :)

Co tu jeszcze więcej pisać, nie żałuję ani trochę, że byłem tam z Wami; mam nadzieję, że kolejny zlot się odbędzie i będę miał przyjemność na nim gościć. :)

Trzymajcie się mordki, pozdrawiam! :)
Awatar użytkownika
MiGoo
Zarząd
Posty: 905
Rejestracja: pn 05 lut, 2007
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Zlot fanów serii RE - Zima 2019 | Wrażenia uczestników

Post autor: MiGoo »

Oj tak, zlot bardzo mi się podobał, czas uciekał niesamowicie szybko, zero nudy, wszystkiego aż za dużo, po prostu rewelacja :rad12:

Fajnie było spotkać starych znajomych (nowych poznać również), pogadać, pograć, kapkę wypić, powspominać stare czasy, pozachwycać się Resident Evil 2, zobaczyć retro konsole, podroczyć się w zlotowym stylu, itp. itd...

Już chcę kolejny zlot!


PS. Zły byłem jak Barry wlazł mi na konsolę i odblokował masę rzeczy w RE2, ale ostateczne dziś udało mi się usunąć stan gry z konsoli a z backupu w sieci pobrał mi się ten zapisany na dzień przed zlotem :rad12: Czas wrócić zatem do gry :rad4:
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Re: Zlot fanów serii RE - Zima 2019 | Wrażenia uczestników

Post autor: RON!N »

MiGoo pisze: sob 06 kwie, 2019 Oj tak, zlot bardzo mi się podobał, czas uciekał niesamowicie szybko, zero nudy, wszystkiego aż za dużo, po prostu rewelacja :rad12:

Fajnie było spotkać starych znajomych (nowych poznać również), pogadać, pograć, kapkę wypić, powspominać stare czasy, pozachwycać się Resident Evil 2, zobaczyć retro konsole, podroczyć się w zlotowym stylu, itp. itd...

Już chcę kolejny zlot!


PS. Zły byłem jak Barry wlazł mi na konsolę i odblokował masę rzeczy w RE2, ale ostateczne dziś udało mi się usunąć stan gry z konsoli a z backupu w sieci pobrał mi się ten zapisany na dzień przed zlotem :rad12: Czas wrócić zatem do gry :rad4:
Na zlot tworzy się profil zlotowy na którym można grać w co się chce i jak się chce :P
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
MiGoo
Zarząd
Posty: 905
Rejestracja: pn 05 lut, 2007
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Zlot fanów serii RE - Zima 2019 | Wrażenia uczestników

Post autor: MiGoo »

RON!N pisze: ndz 07 kwie, 2019
MiGoo pisze: sob 06 kwie, 2019 Oj tak, zlot bardzo mi się podobał, czas uciekał niesamowicie szybko, zero nudy, wszystkiego aż za dużo, po prostu rewelacja :rad12:

Fajnie było spotkać starych znajomych (nowych poznać również), pogadać, pograć, kapkę wypić, powspominać stare czasy, pozachwycać się Resident Evil 2, zobaczyć retro konsole, podroczyć się w zlotowym stylu, itp. itd...

Już chcę kolejny zlot!


PS. Zły byłem jak Barry wlazł mi na konsolę i odblokował masę rzeczy w RE2, ale ostateczne dziś udało mi się usunąć stan gry z konsoli a z backupu w sieci pobrał mi się ten zapisany na dzień przed zlotem :rad12: Czas wrócić zatem do gry :rad4:
Na zlot tworzy się profil zlotowy na którym można grać w co się chce i jak się chce :P
Chciałem to zrobić, ale nie zdarzyłem jak się okazało :zmiesz7:
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Re: Zlot fanów serii RE - Zima 2019 | Wrażenia uczestników

Post autor: RON!N »

MiGoo pisze: ndz 07 kwie, 2019
RON!N pisze: ndz 07 kwie, 2019
MiGoo pisze: sob 06 kwie, 2019 Oj tak, zlot bardzo mi się podobał, czas uciekał niesamowicie szybko, zero nudy, wszystkiego aż za dużo, po prostu rewelacja :rad12:

Fajnie było spotkać starych znajomych (nowych poznać również), pogadać, pograć, kapkę wypić, powspominać stare czasy, pozachwycać się Resident Evil 2, zobaczyć retro konsole, podroczyć się w zlotowym stylu, itp. itd...

Już chcę kolejny zlot!


PS. Zły byłem jak Barry wlazł mi na konsolę i odblokował masę rzeczy w RE2, ale ostateczne dziś udało mi się usunąć stan gry z konsoli a z backupu w sieci pobrał mi się ten zapisany na dzień przed zlotem :rad12: Czas wrócić zatem do gry :rad4:
Na zlot tworzy się profil zlotowy na którym można grać w co się chce i jak się chce :P
Chciałem to zrobić, ale nie zdarzyłem jak się okazało :zmiesz7:
Na następny już bądź ready :)
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Zablokowany

Wróć do „Zlot Fanów RE: Zima 2019”