Ustawki online

Awatar użytkownika
Angela
Posty: 189
Rejestracja: sob 31 maja, 2008
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Angela »

Moje PSN ID to AngieShadow
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

Wróciłem,nie jestem zajęty,brak problemów z netem,można pograć.
Morricorne
Posty: 19
Rejestracja: śr 17 kwie, 2019
Lokalizacja: Łódź

Re: Ustawki online

Post autor: Morricorne »

Gra ktoś jeszcze w tą część online na starym Nintendo 3ds?
Bo szukam osób do Raid Mode. Jako że okazyjnie nabyłem 2dsa z tą grą właśnie. Jakby ktoś był zainteresowany wspólną grą.
To mój friend Code : 4829-0715-6593
A nick to Morricorne
Gram w Revelations oraz Mercenaries 3d
Więc można śmiało do znajomych dodawać.
Awatar użytkownika
Arc
Posty: 275
Rejestracja: wt 14 lut, 2017
Lokalizacja: z szafy

Re: Ustawki online

Post autor: Arc »

Jak ktoś nie ma pucharków na PS3 w Trybie Szturmu to mogę pomóc. Więcej możemy uzgodnić na pm lub tutaj jakby ktoś też chciał się dołączyć, niestety limit dwóch postaci jest w grze.


W Singlu i Szturmie natomiast ja potrzebuję np. :


Badania Ukończone
【KAMPANIA】Przeskanuj wszystkich wrogów.


Dynamiczny Duet
【TRYB SZTURMU】Traf przeciwnika atakiem fizycznym z pełną siłą w tym samym momencie, co twój partner.
Zdobyte


Przedsionek Piekła
【KAMPANIA】Ukończ grę na poziomie Inferno.


A Imię Ich Legion
【TRYB SZTURMU】Pokonaj 10 000 wrogów.
Zdobyte




Więcej szczegółów i niekompletny spis trofeów jakie mogę pomóc zdobyć na forum jest tutaj viewtopic.php?f=37&t=4050&p=103295#p103295

Zapomniałem o jednym ale mając odpowiednio growej waluty można bardzo łatwo w trybie szturmu w opcji "solo" zdobyć jeden łatwy trofik:

Trofeum:

Będzie Blizna
Zadaj przeciwnikowi 100 000 obrażeń jednym trafieniem.


Wystarczy uzbierać 60,000 BP bo tyle kosztuje RL i w pierwszej mapie, która zaczyna się podobnie jak gra na statku należy zabić tą wyrzutnią rakiet pierwszego stwora jakiego napotkamy a jest nim Ooze za bodaj pierwszymi drzwiami. Stoi na wprost. Więc strzelamy. Mi zrobiło "ding" w głośnikach za pierwszym podejściem :)
Ostatnio zmieniony sob 15 maja, 2021 przez Arc, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
D4rk_Roxas
Posty: 136
Rejestracja: śr 06 lut, 2013
Lokalizacja: Z Polski

Re: Ustawki online

Post autor: D4rk_Roxas »

Gra ktoś w REVelations na PS4? Jeśli tak to bym szukał kogoś do szturmu bo chcę splatynować tę część, Moje PSN ID to D4rk_Roxas96.
Obrazek
Morricorne
Posty: 19
Rejestracja: śr 17 kwie, 2019
Lokalizacja: Łódź

Re: Ustawki online

Post autor: Morricorne »

Aktualizacja mojego FC z 3dsa
2896-3889-2104
Awatar użytkownika
Arc
Posty: 275
Rejestracja: wt 14 lut, 2017
Lokalizacja: z szafy

Re: Ustawki online

Post autor: Arc »

D4rk_Roxas pisze: pt 24 lip, 2020 Gra ktoś w REVelations na PS4? Jeśli tak to bym szukał kogoś do szturmu bo chcę splatynować tę część, Moje PSN ID to D4rk_Roxas96.
Dużo ludzi można znaleźć do pogrania online na PS4? Sam nie sprawdzę bo wybrałem XOne (i dobrze zrobiłem w obliczu ostatniej afery z Sony i baterią CMOS w PS4, fatalna sprawa) ale jeśli mi odpowiesz będę mógł sobie wyobrazić mniej więcej jak kondycja trybu szturmu na 8 generacji.
Obrazek
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Re: Ustawki online

Post autor: PSKING »

Nie wiem jak teraz, ale stan na grudzień, styczeń, wedle statystyk z Re. Net to setki osób.
Awatar użytkownika
D4rk_Roxas
Posty: 136
Rejestracja: śr 06 lut, 2013
Lokalizacja: Z Polski

Re: Ustawki online

Post autor: D4rk_Roxas »

Arc pisze: czw 15 kwie, 2021
D4rk_Roxas pisze: pt 24 lip, 2020 Gra ktoś w REVelations na PS4? Jeśli tak to bym szukał kogoś do szturmu bo chcę splatynować tę część, Moje PSN ID to D4rk_Roxas96.
Dużo ludzi można znaleźć do pogrania online na PS4? Sam nie sprawdzę bo wybrałem XOne (i dobrze zrobiłem w obliczu ostatniej afery z Sony i baterią CMOS w PS4, fatalna sprawa) ale jeśli mi odpowiesz będę mógł sobie wyobrazić mniej więcej jak kondycja trybu szturmu na 8 generacji.
Jest nienajgorzej, z tego co kojarzę to ze wszystkich platform, na PS4 gra właśnie najwięcej ludzi w Revelations. Byłem kiedyś na takiej grupie na facebooku to zazwyczaj ktoś szukał kogoś do wersji na PS4.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Revelations”