[Pomoc] Porady dla początkujących

Również o Resident Evil: Outbreak File #2
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

That is the Infinity Mode, where ammunition and weapons useage will not be
depleted. It is unlocked by obtaining 100% on all events.
http://www.gamefaqs.com/ps2/554411-resi ... faqs/27674
Ostatnio zmieniony pn 20 maja, 2013 przez Deus Ex, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sleep
Posty: 2
Rejestracja: wt 25 mar, 2014
Lokalizacja: Lubelskie

Post autor: Sleep »

Mam trzy pytania odnośnie RE:O

1. Co zrobić żeby moi kompani za mną chodzili? Wołam ich ogólnie analogiem i po imieniu z L2 ale i tak już po kilki lokacjach gubią się, latają we wszystkie strony i na koniec poziomu albo zostaję sam albo z tylko jedną osobą.
W sumie mi to nie przeszkadza bo wolę grać sam ale zawsze to mogę od nich brać jakieś rzeczy, czy tam pomogą w walce.

2. Jak dokładnie otwierać zamki Alyssą? Do tej pory nią nie grałem, teraz przechodzę od początku grę i nie za bardzo wiem o co biega. Są 4 wytrychy, który do czego? Wybieram jakiś, klikam akcję i nic.

3. Czy są jakieś kody do RE:O?
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Sleep pisze:Mam trzy pytania odnośnie RE:O

1. Co zrobić żeby moi kompani za mną chodzili? Wołam ich ogólnie analogiem i po imieniu z L2 ale i tak już po kilki lokacjach gubią się, latają we wszystkie strony i na koniec poziomu albo zostaję sam albo z tylko jedną osobą.
W sumie mi to nie przeszkadza bo wolę grać sam ale zawsze to mogę od nich brać jakieś rzeczy, czy tam pomogą w walce.

2. Jak dokładnie otwierać zamki Alyssą? Do tej pory nią nie grałem, teraz przechodzę od początku grę i nie za bardzo wiem o co biega. Są 4 wytrychy, który do czego? Wybieram jakiś, klikam akcję i nic.

3. Czy są jakieś kody do RE:O?
Ad.1 niestety ale kompani w Outbreakach żyją czasami własnym życiem co jest irytujące dlatego tylko w tą grę doceniało się grać po sieci (pozdrawiam osoby, które ze mną ogrywały poziom nightmare). Pamiętaj o fakcie, że postacie potrafią też zakorbić np klucz ważny w misji.

Ad.3 kody można odkrywać za zasługi w grze, podobnie zresztą jak w poprzednich Residentach
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Sleep
Posty: 2
Rejestracja: wt 25 mar, 2014
Lokalizacja: Lubelskie

Post autor: Sleep »

Dzięki, i jesze jedno pytanie;
Biorąc za przykład pierwszą misję w barze, gdy zdobywamy na początku klucz, otwieramy drzwi na piętro, wchodzimy, to można drzwi za nami zamknąć na ten klucz? Jeżeli nie, to trochę to głupie.
Mógłbym to sprawdzić sam ale nie mam chwilowo dostępu do mojego ps2, wiadomo - u rodziny na święta.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Na klucz się nie da ;) ano głupie no ale w serii takich "motywów" jest multum jak i w innych grach, po prostu... :rad10:
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Re: [Pomoc] Porady dla początkujących

Post autor: PSKING »

Wkręciłem się w serię Re pierwszy raz po kilku latach, trochę znowu miałem przerwę, ale to przez brak możliwości ogrania pierwszego Outbreak mimo że go posiadam. Teraz się to zmieni i chciałbym zapytać czy ktoś ma jakieś porady co do pierwszej części? A może jakieś ciekawostki?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Outbreak”