[Porady] Trofea / Osiągnięcia - Poradnik by WDL

Poziom trudności

Łatwa
2
13%
Średnia
4
27%
Trudna
8
53%
Hardcore
1
7%
 
Liczba głosów: 15

Awatar użytkownika
Patriota_1988
Posty: 143
Rejestracja: czw 08 lis, 2012
Lokalizacja: Nowa Ruda

Re: [Porady] Trofea / Osiągnięcia - Poradnik by WDL

Post autor: Patriota_1988 »

To wszystko mam , pisze , że mam już 57 , gram na przemian w scenariusze 1 st i 2 nd u obu postaci ale nic to nie daje , bo nie mogę tego dziadostwa odnaleźć :(
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Re: [Porady] Trofea / Osiągnięcia - Poradnik by WDL

Post autor: WESKER-DL »

Sprawdź jeszcze raz w sierocińcu ale grając Sherry, ja tam miałem jeden pominięty zaraz po wyjściu z pokoju w korytarzu na stoliku.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Patriota_1988
Posty: 143
Rejestracja: czw 08 lis, 2012
Lokalizacja: Nowa Ruda

Re: [Porady] Trofea / Osiągnięcia - Poradnik by WDL

Post autor: Patriota_1988 »

WESKER-DL pisze: wt 21 maja, 2019 Sprawdź jeszcze raz w sierocińcu ale grając Sherry, ja tam miałem jeden pominięty zaraz po wyjściu z pokoju w korytarzu na stoliku.

Te notki też mam , ale jestem sfrustrowany bo wykasowałem savy i przeszedłem o nowa , a i tak nic mi to nie pomogło bo brakuje mi 1 jakiegoś dokumentu do platyny :( .
Nie wiem jak już działać , pomocy :(
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Re: [Porady] Trofea / Osiągnięcia - Poradnik by WDL

Post autor: Recoil »

No to pozostaje Ci śledzić każdą znajdźkę po kolei, najlepiej według jakiegoś wideoporadnika, i na bieżąco sprawdzać każdą lokalizację. Na przykład według tego: https://youtu.be/CmAbXqJwF84

Edit: teraz tak oglądam ten film i widzę, że grając Leonem (może Claire też jeśli nią gramy jako pierwszą) mamy już w inwentarzu jedną notkę. Może trzeba ją przeczytać żeby ją zaliczyło? Podobnie było w The Last of Us.

Edit 2: ok, widzę, że u Claire tego nie ma. Ta notka jest ekskluzywna dla Leona.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
Patriota_1988
Posty: 143
Rejestracja: czw 08 lis, 2012
Lokalizacja: Nowa Ruda

Re: [Porady] Trofea / Osiągnięcia - Poradnik by WDL

Post autor: Patriota_1988 »

Dzięki , sprawdzę i powirem jak było :)
Awatar użytkownika
Patriota_1988
Posty: 143
Rejestracja: czw 08 lis, 2012
Lokalizacja: Nowa Ruda

Re: [Porady] Trofea / Osiągnięcia - Poradnik by WDL

Post autor: Patriota_1988 »

A figa z makiem , nie pomogło :(
Awatar użytkownika
MiGoo
Zarząd
Posty: 905
Rejestracja: pn 05 lut, 2007
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: [Porady] Trofea / Osiągnięcia - Poradnik by WDL

Post autor: MiGoo »

Toć WDL przygotował dokładny poradnik gdzie jaki dokument się znajduje.
Przejrzyj go, sprawdź w swoich końcowych save'ach co masz, a czego nie i będzie wszystko jasne ;)
Awatar użytkownika
Patriota_1988
Posty: 143
Rejestracja: czw 08 lis, 2012
Lokalizacja: Nowa Ruda

Re: [Porady] Trofea / Osiągnięcia - Poradnik by WDL

Post autor: Patriota_1988 »

Dobra gram według wskazówek Weskera DL , czytając i licząc każdą notkę itp , ale jak mi się nie uda to chyba się załamię :(
Borek25
Posty: 187
Rejestracja: sob 26 sty, 2019

Re: [Porady] Trofea / Osiągnięcia - Poradnik by WDL

Post autor: Borek25 »

Właśnie też mam problem z notatkami, dałbym se rękę urwać że znalazłem każda a brakuje mi 2.
najgorsze jest to że nie wiadomo których, bo te w sierocińcu na pewno mam przeczytaną, bo chodziłem jak w doomie, przyklejony do ścian i patrzyłem wszędzie, także nie wiem, gdzie to jest i pewnie już się nie dowiem...
Awatar użytkownika
Patriota_1988
Posty: 143
Rejestracja: czw 08 lis, 2012
Lokalizacja: Nowa Ruda

Re: [Porady] Trofea / Osiągnięcia - Poradnik by WDL

Post autor: Patriota_1988 »

Borek25 pisze: śr 05 cze, 2019 Właśnie też mam problem z notatkami, dałbym se rękę urwać że znalazłem każda a brakuje mi 2.
najgorsze jest to że nie wiadomo których, bo te w sierocińcu na pewno mam przeczytaną, bo chodziłem jak w doomie, przyklejony do ścian i patrzyłem wszędzie, także nie wiem, gdzie to jest i pewnie już się nie dowiem...
Mi brakuje tylko jednej 58 , a nie wiem która to :zmiesz2: :(

EDIT:
I nic to nie zmieniło , że robiłem to według wskazówek Weskera :(


EDIT 2:
Udało się z tymi notkami , Wesker zapomniał dodać ID Wrist Bands w recepcji NEST na początku , w pomieszczeniu ze skrzynią na przedmioty zaraz po lewej stronie na ścianie :)

Recoil: Fajnie. Gratuluję. Ale to trzeci post pod postem - używaj opcji edycji!
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Re: [Porady] Trofea / Osiągnięcia - Poradnik by WDL

Post autor: Recoil »

Nigdy nie lubiłem dodatkowych trybów w postaci Mercenaries, Extreme Battle czy właśnie 4th Survivor. W RE2 (1998) wymęczyłem (końcówkę miałem iście dramatyczną), to i tu powinienem. Wszystkie inne trofea zdobyłem już dawno, ale Grimm Reaper jakoś odkładałem po kilku porażkach. Po splatynowaniu Days Gone (swoją drogą jedna z prostszych platyn) powróciłem do Hunka i... poległem. Dziś zasiadłem do niego znów od niechcenia niemal, i pyknęło bez większych problemów (poza ostatnią prostą - jak zombiaki złapały mnie hurtowo to nawet nie wiedziałem, w którą stronę się odwrócić). No ale Platyna wpadła, więc gra została odpowiednio uczczona. Najtrudniejszy w moim odczuciu był właśnie Grimm Reaper. Hardcore na S też nie był łatwy, ale to esencja Residenta, więc wbijanie tego to sama przyjemność. Na S+ jestem za cienki, zadowolę się więc jedynie bonusowym nożem i pistoletem ;)
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Re: [Porady] Trofea / Osiągnięcia - Poradnik by WDL

Post autor: RVRE »

Zgodzę się, Grim Reaper to przesada. Zwłaszcza ta końcówka jest przesadzona gdzie napchali tego chyba bez sprawdzania jak to wypada w gameplayu. Zrobienie S+ wydaje mi się łatwiejsze niż sam Grim Reaper.
Borek25
Posty: 187
Rejestracja: sob 26 sty, 2019

Re: [Porady] Trofea / Osiągnięcia - Poradnik by WDL

Post autor: Borek25 »

W końcu chievment to znaczy OSIĄGNIECIE, a czy osiągnięcia powinny być proste? nie nie powinny, także dobrze że jest coś trudnego.
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Re: [Porady] Trofea / Osiągnięcia - Poradnik by WDL

Post autor: Recoil »

Pewnie, że fajnie jak jest wyzwanie. Po prostu nie leżą mi tego typu tryby. A w samej grze wyzwania jak najbardziej na tak. Dlatego tylko nie mam platyny w Last of Us, bo wymagane są tryby sieciowe, które omijam szerokim łukiem.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Re: [Porady] Trofea / Osiągnięcia - Poradnik by WDL

Post autor: RVRE »

Ale trzeba przyznać ze multi w Ostatnim Z Nas było naprawdę dobrze zaprojektowane, najlepszy multi jaki grałem. I w sumie najbardziej zabawny gdzie po zdobyciu odpowiednich perków wszyscy kucali aby nie być widocznym na mapie.
Awatar użytkownika
Patriota_1988
Posty: 143
Rejestracja: czw 08 lis, 2012
Lokalizacja: Nowa Ruda

Re: [Porady] Trofea / Osiągnięcia - Poradnik by WDL

Post autor: Patriota_1988 »

Witam teraz ogrywam re2 na xbox series s,a moje pytanie to czy idzie zrobić platynę, uprzejmie proszę o odpowiedź bo pierwszy raz gram na Xbox?
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Re: [Porady] Trofea / Osiągnięcia - Poradnik by WDL

Post autor: Bzduras »

Na Xboxie masz osiągnięcia i robisz calaka, a nie platynę.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 2 (2019)”