[Ogólny] Dyskusje przedpremierowe

Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

[Ogólny] Dyskusje przedpremierowe

Post autor: Recoil »

Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
FurryPiter
Posty: 860
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Internet :)

Re: Resident Evil 3: Nemesis Remake [NEWSY]

Post autor: FurryPiter »

Jill wygląda pięknie, ale na pewno będę tęsknił za jej oryginałem, i tym strojem... :rad8: Mam nadzieję, że strój z RE3 pojawi się chociaż jako część edycji Deluxe (czy tej Z Version). Bo w tym wygląda jak Lara Croft z najnowszych Tomb Raiderów.

Carlos za to... najpierw widziałem ten obrazek:
Spoiler!
i byłem pewny, że ktoś sobie jaja robi, albo ktoś ma życzenie że te postacie są z jakiegoś filmu/serialu i pasowałyby do RE3, a to jednak prawdziwy rimejkowy Carlos :smiech5: Duża przemiana, ale jeszcze nie wiem czy na lepsze, czy może na gorsze. W ruchu trzeba będzie go zobaczyć :)

No i Nemek... na głównej ikonie wygląda spoko, tylko ta macka bardziej wygląda jak jakaś rura, i nie robi takiego wrażenia jak oryginał. Mnie nie wystraszył, a oryginału po dzień dzisiejszy się boję ;) Na ikonie z "Z Version" wygląda już potworniej i wzbudza we mnie niepokój.

Ogólnie, jaram się jak wszyscy :rad12: Moja ulubiona części, jako remake, coś pięknego.
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Re: Resident Evil 3: Nemesis Remake [NEWSY]

Post autor: Recoil »

FurryPiter pisze: wt 03 gru, 2019 Mam nadzieję, że strój z RE3 pojawi się chociaż jako część edycji Deluxe
Nie ma takiej potrzeby. W RE2 (2019) pojawiły się przecież oryginalne, "zrimejkowane" stroje jako content do odblokowania. Tu zapewne będzie podobnie.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Re: Resident Evil 3: Nemesis Remake [NEWSY]

Post autor: Szakal »

Ciekawe czy to wyjdzie jako osobna gra, czy jako DLC do Remake 2? Pytanie może głupie, patrząc przez pryzmat oryginałów, ale ostatnio ktoś wspominał, że pojawiło się nowe osiągnięcie do odświeżonej dwójki. Czyżby miało to coś wspólnego?
A nowy wygląd bohaterów nie podoba mi się. Szczerze, wygląda to jak podróbka. Szczególnie Carlos kompletnie niepodobny do siebie. Z drugiej strony nowy wygląd Leona i Claire też mi się z początku nie podobał.
Złe oko moderacji czuwa.
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Re: Resident Evil 3: Nemesis Remake [NEWSY]

Post autor: RVRE »

Jeśli to jest oficjalne, to ja już rzucam pieniędzmi w Capcom.
Borek25
Posty: 187
Rejestracja: sob 26 sty, 2019

Re: Resident Evil 3: Nemesis Remake [NEWSY]

Post autor: Borek25 »

Jill wygląda po prostu <cut> dobrze, Nemesis wygląda inaczej ale też jest spoko ( i tak jego głos będzie najważniejszy, bo był dobry tylko w oryginalnym re3, inne jego głosy z różnych gier były żałosne ) więc głosu jak nie spieprzą to będzie bomba!
Najgorzej wypada Carlos, tzn byłby ok, tylko te jego włosy... to dobrze nie wygląda, gdyby był krótko obcięty, wtedy byłoby znacznie lepiej :)

Recoil: Nie przeklinaj na forum...
FurryPiter
Posty: 860
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Internet :)

Re: Resident Evil 3: Nemesis Remake [NEWSY]

Post autor: FurryPiter »

Recoil pisze: wt 03 gru, 2019
FurryPiter pisze: wt 03 gru, 2019 Mam nadzieję, że strój z RE3 pojawi się chociaż jako część edycji Deluxe
Nie ma takiej potrzeby. W RE2 (2019) pojawiły się przecież oryginalne, "zrimejkowane" stroje jako content do odblokowania. Tu zapewne będzie podobnie.
O rzeczywiście, zupełnie mi to z głowy wyleciało :rad6:

Gdyby ktoś chciał sobie grafikę na tapetę wrzucić, ukradzione z reddita :)
https://i.redd.it/dewyeh1aul241.png
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Re: Resident Evil 3: Nemesis Remake [NEWSY]

Post autor: Leon. KennedY »

Jill świetnie wygląda :szok9: Nemesis tylko na tym z profilu ten nos jakiś taki dziwny. Carlos był tylko w trójce i szczerze nie lubię go jakoś mocno... Więc jego zmiana mi lata, ale ogólnie jest ok. Trzymam kciuki za gameplay w tym roku.
Awatar użytkownika
Chrris_BSAA
Posty: 15
Rejestracja: wt 21 mar, 2017
Lokalizacja: Lublin

Re: Resident Evil 3: Nemesis Remake [NEWSY]

Post autor: Chrris_BSAA »

Hmmm, mam jednak nadzieję, że to tylko fan-arty. Bo jeśli te ''wycieki' 'się potwierdzą, to moim zdaniem paru character designerów z Capcomu powinno po prostu rozejrzeć się za inną pracą ...
O ile Carlos wyszedł nawet spoko (choć troszkę za długie baty jak na najemnika, inspiracja Rambo?) to Jill i Nemek w ogóle mnie nie przekonują. Na plakacie/okładce Valentine przypomina nieco starszą wersję Claire z Remake -druga ''pyza'' z rzędu, mimo ze w oryginale Jill miała bardziej pociągłą, szczupłą twarz, zupełnie inne rysy (pomijam tu oczywiście możliwości graficzne w roku 1999). Fakt ten może przemawiać za fanowską przeróbką opartą na modelu postaci z RE2.
Zaś projekt Nemesis'a sprzed 20 lat jest tak dobry, że nie trzeba go na siłę poprawiać i udziwniać, dodając połamany nos i królicze zęby. Wystarczy przepuścić go przez obecne ''zdobycze techniki'' i mamy to, na co liczy wielu zagorzałych fanów :)
Naturalnie trzymam kciuki za sam R3make i nie mogę się doczekać finalnej wersji.
I can't keep running away. I have to face the truth, accept responsibility. That's the only way I'll ever remember. The only way I'll get my life back.
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Re: Resident Evil 3: Nemesis Remake [NEWSY]

Post autor: Bzduras »

Ktoś zrobił research w temacie ewentualnej modelki, która użycza swojej twarzy Jill i chyba mamy jackpot.
Spoiler!
Obrazek
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Re: Resident Evil 3: Nemesis Remake [NEWSY]

Post autor: Szakal »

Niepodobna. W ogóle Jill ma twarz pod nieco innym kątem niż kobieta na zdjęciu więc porównanie może być nieco zafałszowane.
Złe oko moderacji czuwa.
Borek25
Posty: 187
Rejestracja: sob 26 sty, 2019

Re: Resident Evil 3: Nemesis Remake [NEWSY]

Post autor: Borek25 »

Co za różnica kto podkłada twarz pod Jill?
To nie istotne, istotne jest to że jest ładna :)

Teraz mnie ciekawią dwie sprawy, głos nemka i czy będzie on "zabijalny" tak jak w oryginale.
Bo jeśli będzie takim cyborgiem jak mr.x co będzie chodził ( nie biegał ) po mieście a my tylko chować będziemy się musieli to straci to trochę uroku oryginału ( no i walizki z nemka )
Z drugiej strony jeśli będzie zabijany to jak to będzie wyglądać? pokonamy nemka, ten padnie, i będzie tak leżał?, odejdziemy i nagle wstanie i ucieknie? bo chyba nie zniknie, pamiętajmy że ciała w RE2 remake nie znikały, także nie wiem jak oni to zrobią, boje się że będzie to taki mr.x tylko będzie łaził po mieście zamiast posterunku.
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Re: Resident Evil 3: Nemesis Remake [NEWSY]

Post autor: Bzduras »

Szakal pisze: czw 05 gru, 2019 Niepodobna. W ogóle Jill ma twarz pod nieco innym kontem niż kobieta na zdjęciu więc porównanie może być nieco zafałszowane.
Obrazek

Jak dla mnie wygląda legitnie. Zobaczymy, czy gość dobrze rozgryzł, bo na chwilę obecną wszystko pozostaje w sferze domysłów i spekulacji. Bardziej ciekawi mnie kiedy w końcu Capcom wyjdzie całe na biało i powie "and now let's see the trailer" :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Re: Resident Evil 3: Nemesis Remake [NEWSY]

Post autor: Szakal »

Odczep się. Pisałem na szybko w pracy na telefonie... :P
istotne jest to że jest ładna
Hmm, kwestia gustu.
Złe oko moderacji czuwa.
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Re: Resident Evil 3: Nemesis Remake [NEWSY]

Post autor: RVRE »

Bzduras pisze: pt 06 gru, 2019 10.12 odbędzie się wydarzenie Sony State of Play. Jeśli wierzyć wcześniejszym przeciekom to najprawdopodobniej tam dowiemy się o oficjalnej zapowiedzi RE3.

https://twitter.com/PlayStation/status/ ... 04096?s=09
Ta, jednego dnia będzie zapowiedź na SoP, drugiego dnia już nie. Wczoraj lub w środę główny prezenter tej imprezy dementował wszystkie plotki na temat prezentacji. Capcom mógłby już darować sobie granie w ciuciubabkę i powiedzieć że RE3 pojawi się w styczniu 2020.
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Re: Resident Evil 3: Nemesis Remake [NEWSY]

Post autor: Bzduras »

RVRE pisze: pt 06 gru, 2019 Ta, jednego dnia będzie zapowiedź na SoP, drugiego dnia już nie. Wczoraj lub w środę główny prezenter tej imprezy dementował wszystkie plotki na temat prezentacji.
Mylisz State of Play z The Video Games Awards.
Obrazek
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Re: Resident Evil 3: Nemesis Remake [NEWSY]

Post autor: RVRE »

Hmm.. faktycznie.
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Re: Resident Evil 3: Nemesis Remake [NEWSY]

Post autor: Bzduras »

Łącząc dzisiejsze ogłoszenie wraz z poprzednim tweetem ( https://twitter.com/ZhugeEX/status/1201 ... 04256?s=20 ) szanse na zapowiedź są całkiem duże. Chociaż co do jednego nie mógłbym być bardziej zgodny - przy tej skali wycieku i przy takiej burzy oczekiwań jaką on rozpętał Capcom powinno ogłosić grę wcześniej. Z drugiej strony mogą być zobowiązani umowami marketingowymi z Sony i mieć związane ręce.
Obrazek
Awatar użytkownika
papa50
Posty: 186
Rejestracja: sob 10 mar, 2007
Lokalizacja: Swarzędz

Re: Resident Evil 3: Nemesis Remake [NEWSY]

Post autor: papa50 »

Brytyjski sklep internetowy Base.Com wypuścił dzisiaj do swojej oferty zamowienia przedpremierowe na Resident Evil 3 Remake z datą premiery ustawioną na 31 Marca 2020. Oby to była informacja nieprawdziwa bo w tym okresie wychodzi już za dużo hitów...
https://www.base.com/buy/product/reside ... 2rmps4.htm
Welcome to Survival horror
Borek25
Posty: 187
Rejestracja: sob 26 sty, 2019

Re: Resident Evil 3: Nemesis Remake [NEWSY]

Post autor: Borek25 »

31 Marca?
No proszę, to bardzo szybko, w sumie dobrze, szybciej gra stanieje :P
Choć i tak kupię w dniu premiery, podobnie jak RE2 remake i nie żałowałem.

Ciekawe jaki będzie Nicholai, oby dalej był takim badassem.
Zablokowany

Wróć do „Resident Evil 3 (2020)”