[Spoilery] Trofea / Osiągnięcia - lista, porady

Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Re: [Spoilery] Trofea / Osiągnięcia - lista, porady

Post autor: RON!N »

Nie wiem Panowie, czy rozmawiamy o tym samym bossie, w tej samej grze, na tych samych poziomach trudności.
Tak niesprawiedliwej walki z bossem w ŻADNEJ grze nie doświadczyłem. Souly mogą lizać pięty od tego co spłodził Capcom.
Gra robi wszystko aby Cię zgnoić. Nawet wykonanie perfect dodge może nie pomóc jak dokładnie ułamek po uniku dostajesz łapskiem w pysk. Kwas czy darcie papy przez Nemusa powoduje że nie widać jego ataków (+ dostajesz jakiś stun że uniki nie wchodzą), jesteś na hita (fasy można sobie darować) a najlepsza jest bateria najbliżej niego, 99% że Cię łapskiem dojedzie. A raz tak miałem, gdy już masz wszystkie baterie włożone i biegniesz do pukawki, potrafi Ci strzelić łapskiem zza pleców (nie widać nawet tego ataku!). Rozumiem że to najtrudniejszy poziom w grze, ale to jest najzwyklejsze pastwienie się nad graczem, żadne wyzwanie....
Wiem, że jest do przejścia, kwestia opanowania techniki itd... ale jak znaczyłem z nim walkę miałem 30h gry. Teraz (nadal nie ubity) 34h... Najprostszy Resident.... taa...
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Re: [Spoilery] Trofea / Osiągnięcia - lista, porady

Post autor: RVRE »

Co ty mówisz, GG EZ ;) w 5 minut można ogarnąć: https://www.youtube.com/watch?v=XZ3De8Nfykg

Podziwiam takich ludzi.
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Re: [Spoilery] Trofea / Osiągnięcia - lista, porady

Post autor: RON!N »

RVRE pisze: sob 11 kwie, 2020 Co ty mówisz, GG EZ ;) w 5 minut można ogarnąć: https://www.youtube.com/watch?v=XZ3De8Nfykg

Podziwiam takich ludzi.
Trance to akurat takie Inferno speedrunuje bez shop items w nieco ponad godzinę.
Masz rację, to już trzeba mieć talent aby tak ogrywać gierki.... Niedzielny gracz za to dostaje srogi wpiernicz :D

Dzięki bogu gra wpiera normalny system save'ów, więc to wszystko tak nie boli :)
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Borek25
Posty: 187
Rejestracja: sob 26 sty, 2019

Re: [Spoilery] Trofea / Osiągnięcia - lista, porady

Post autor: Borek25 »

RON!N pisze: sob 11 kwie, 2020 Nie wiem Panowie, czy rozmawiamy o tym samym bossie, w tej samej grze, na tych samych poziomach trudności.
Tak niesprawiedliwej walki z bossem w ŻADNEJ grze nie doświadczyłem. Souly mogą lizać pięty od tego co spłodził Capcom.
Gra robi wszystko aby Cię zgnoić. Nawet wykonanie perfect dodge może nie pomóc jak dokładnie ułamek po uniku dostajesz łapskiem w pysk. Kwas czy darcie papy przez Nemusa powoduje że nie widać jego ataków (+ dostajesz jakiś stun że uniki nie wchodzą), jesteś na hita (fasy można sobie darować) a najlepsza jest bateria najbliżej niego, 99% że Cię łapskiem dojedzie. A raz tak miałem, gdy już masz wszystkie baterie włożone i biegniesz do pukawki, potrafi Ci strzelić łapskiem zza pleców (nie widać nawet tego ataku!). Rozumiem że to najtrudniejszy poziom w grze, ale to jest najzwyklejsze pastwienie się nad graczem, żadne wyzwanie....
Wiem, że jest do przejścia, kwestia opanowania techniki itd... ale jak znaczyłem z nim walkę miałem 30h gry. Teraz (nadal nie ubity) 34h... Najprostszy Resident.... taa...
Dwa pytania czy miałeś podręcznik do uników i medaliony pod obronę?

Dobra i trzecie ;) na jakim poziomie trudności?
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Re: [Spoilery] Trofea / Osiągnięcia - lista, porady

Post autor: RON!N »

Borek25 pisze: sob 11 kwie, 2020 Dwa pytania czy miałeś podręcznik do uników i medaliony pod obronę?

Dobra i trzecie ;) na jakim poziomie trudności?
Poziom Inferno.
RL, Podręcznik Chrisa, 2x moneta życia, 2x moneta demage.
Monety obrony nie próbowałem.... Opis wskazywał że to pomaga "uwolnić się" z łap zombiaków (mashowanie buziora) ;)

UDAŁO SIĘ!
Podwójne monety obrony faktycznie lekko ułatwiają tą walkę!
I udało mi się dwukrotnie godzinę utłuc! Tylko że za pierwszym razem w filmikach końcowych dostałem freeze konsoli i wszystko poszło się czochrać....

No i 100% achiv ;) SCREEN
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Borek25
Posty: 187
Rejestracja: sob 26 sty, 2019

Re: [Spoilery] Trofea / Osiągnięcia - lista, porady

Post autor: Borek25 »

Cóż gratuluję :)

A medaliony obrony dają nie tylko łatwiejsze wyzwolenie od zombiaka, ale też lepszą wytrzymałość, dlatego Nemek wtedy nie zabija na hita ;)
Salvin
Posty: 1585
Rejestracja: czw 18 wrz, 2008

Re: [Spoilery] Trofea / Osiągnięcia - lista, porady

Post autor: Salvin »

Możesz mnie wpisać gdzieś na szarym końcu :)

https://prnt.sc/s1iuul
Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Re: [Spoilery] Trofea / Osiągnięcia - lista, porady

Post autor: B@rt »

Platyna zrobiona w Resident Evil 3 Remake na PS4. Dziś wpadła po ukończeniu Inferno. :)

https://bit.ly/2xdg9wM
Borek25
Posty: 187
Rejestracja: sob 26 sty, 2019

Re: [Spoilery] Trofea / Osiągnięcia - lista, porady

Post autor: Borek25 »

Platynka w RE3 nie jest jakaś trudna, ale jednak wymaga znajomości i jakiegoś skilla, także GZ dla wszystkich którzy wymasterowali trójeczkę ;)
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Re: [Spoilery] Trofea / Osiągnięcia - lista, porady

Post autor: RVRE »

Z RL to idzie szybko. :P
euroo
Posty: 154
Rejestracja: ndz 10 sty, 2010
Lokalizacja: GdańsK

Re: [Spoilery] Trofea / Osiągnięcia - lista, porady

Post autor: euroo »

Udało mi się dziś. Można dopisać

PSN hans892407
Borek25
Posty: 187
Rejestracja: sob 26 sty, 2019

Re: [Spoilery] Trofea / Osiągnięcia - lista, porady

Post autor: Borek25 »

Gratulacje :)
Awatar użytkownika
D4rk_Roxas
Posty: 136
Rejestracja: śr 06 lut, 2013
Lokalizacja: Z Polski

Re: [Spoilery] Trofea / Osiągnięcia - lista, porady

Post autor: D4rk_Roxas »

I tutaj zrobiłem platynę (dodatkowko wszystkie Records z gry), zostało tylko Revelations 1 na PS4.

Zamieszczam link: https://psnprofiles.com/D4rk_Roxas96
Obrazek
Awatar użytkownika
MiGoo
Zarząd
Posty: 905
Rejestracja: pn 05 lut, 2007
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: [Spoilery] Trofea / Osiągnięcia - lista, porady

Post autor: MiGoo »

I mi również udało się zrobić 100% :rad12:

Jest to moja pierwsza taka akcja (RE2 Remake dał mi w kość i jeszcze nie machnąłem do końca :smiech6: ), wcześniej nie miałem do czynienia z osiągnięciami (nie licząc ogrywania RE5 na PC w 2010 roku).

Na dowód garść screenów:
Osiągnięcie 01
Osiągnięcie 02
Wyniki


PS. Oczywiście, że korzystałem z poradnika uników Chrisa, wszystkich monet i Grenade Launchera (nie jestem masochistą :rad10: ).
Salvin
Posty: 1585
Rejestracja: czw 18 wrz, 2008

Re: [Spoilery] Trofea / Osiągnięcia - lista, porady

Post autor: Salvin »

Gratulacje, platyna w RE3 jest względnie fajna(nie licząc ostatniego bossa na Inferno :D) Ponad 58h na liczniku. Myślałem, że tylko ja się tak ociągałem :P
Awatar użytkownika
MiGoo
Zarząd
Posty: 905
Rejestracja: pn 05 lut, 2007
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: [Spoilery] Trofea / Osiągnięcia - lista, porady

Post autor: MiGoo »

Salvin pisze: ndz 21 mar, 2021 Gratulacje, platyna w RE3 jest względnie fajna(nie licząc ostatniego bossa na Inferno :D) Ponad 58h na liczniku. Myślałem, że tylko ja się tak ociągałem :P
Dziękuję ;)

A z czasem spędzonym w grze - lubię się delektować Residentami, a nie wszystko robić na hurra na wczoraj. Z resztą na takie akcje trzeba mieć czas, a ja rzadko gram w tygodniu, jak już w weekendy, jeśli w ogóle jest mi dane. Z tego względu też całkowity czas gry jest jaki jest, bo sporo za każdym razem sobie trzeba przypomnieć (albo wpisać do notatek / odczytać co treba). Fakt faktem dla mnie to nigdy nie są wyścigi, najważniejszy jest fun :rad12:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 3 (2020)”