[Ogólny] Dyskusje przedpremierowe

Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

[Ogólny] Dyskusje przedpremierowe

Post autor: RON!N »

Temat do dyskusji.

Prośba moderacji o stworzenie stosownego działu.

Dziękuję :)
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
Farrell
Posty: 71
Rejestracja: śr 15 paź, 2008
Lokalizacja: Bielsko Biala/UK

[Ogólny] Dyskusje przedpremierowe

Post autor: Farrell »

Ciekawi mnie lokacja, czy ma cos wspolnego z re4 czy re7, moze kompletnie nowa.
Chris jako badboy, czy tylko tak przedstawiony w zapowiedziach ?
Chyba, ze juz ma dosyc bycia po dobrej stronie, i ciaglej walki z Umbrella haha, wiec postanawia sie dolaczyc :D
6 lat.
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Re: [Ogólny] Dyskusje przedpremierowe

Post autor: PSKING »

Pisałem jakiś czas temu o pytaniach jakie mam do ReVII. Największe brzmiało...czy niektóre wątki zostały pozostawione dla sequela czy czy są po prostu niedopowiedziane? Po tym zwiastunie(jakby ktoś nie wiedział, miał dziś premierę) sądzę że możemy dostać odpowiedzi na wszystkie. Może po kolei, co o nim sądzę.
Jest mowa o dziewczynce, jestem pewien że chodzi o Eveline z ReVII(będę spoilerował ReVII, przez to że po raz pierwszy mamy do czynienia z bezpośrednią kontynuacją), o której tak naprawdę nic nie było wiadomo. Pochodzi ona zapewne z tytułowej wioski, w której dane będzie nam poznać jej historie. Na poparcie tej tezy dodam że piosenka z pierwszego trailera(która została motywem przewodnim) również mówiła o niej.
W pewnym momencie widać znak Umbrelli, i tutaj mam dwie proste teorie. Albo jest to jakiś dawny poboczny projekt korporacji, albo nowa Umbrella, która jednak coś knuje. Pamięta ktoś jeszcze o Neo Umbelii z Re6? Może też i oni działają we własnym zakresie.
Jakiś czas temu, jeszcze przed ograniem przeze mnie ReVII dowiedziałem się że Ethan może zostać bossem w ReVIII ściganym przez Chrisa. Po przejściu gry zastanawiałem się tylko. Ale jak to? Przecież opowieść Ethana nie dała nam specjalnych furtek na przyszłość? Dziwi mnie sam fakt jego obecności...ale czy w pewnej scenie nie oberwał on z dwururki, nic sobie z tego nie robiąc? Jak ktoś nie wie, to w ReVII mógł stracić kończynę i po chwili ją przykleić spowrotem, po polaniu lekarstwem, co nawet jego bardzo dziwiło. Sądzę że historia Ethana ma w sobie nadal wiele tajemnic i będą one tu ujawnione. Jeśli Ethan nie jest zwyczajnym człowiekiem, to tłumaczyło by to dlaczego mógł na spokojnie przetrwać, nie dając się ,,opętać" Eveline, co było w mojej opinii najbardziej niejasnym wątkiem.
Na samym początku trailera widzimy napis głoszący iż opowieść dąży ku końcowi. Nie traktował bym tego jako zwiastunu zakończenia serii(prawda?), ale jako znak, że to będzie dopięcie wątków ReVII, i w Re9 już zajmiemy się czymś innym.
Wilkołaki mnie nie rażą, design jest dobry, nie przesadzony, traktuje to jak kolejną mutacje, przy czym potwory wydają się przypominać bardziej to co było choćby w Re5, co bardzo mnie cieszy.
Słyszałem opinie jakoby kobieta przewijająca się w zwiastunie to była Claire. Cóż. Nie pomyślałem o tym, ale nawet wygląda jak Claire z Re2 Remake, tylko że 23 lata starsza.
No i ostatnia kwestia. Końcowa scena. Brutalny Chris chcący zabić Ethana. Kim była kobieta którą zastrzelił? Mia? Czy chciał zabić Ethana bo jest częściowym mutantem? Czy może praca dla Blue Umbrelii bardzo mu zaszkodziła? Jeśli nie gra do końca według zasad, tłumaczyło by to powrót Claire(jak bardzo bym chciał aby to była ona, jej postać w ReV2 została tak zniszczona). Zachowanie Chrisa mogłoby też sugerować ze to właśnie Blue Umbrella jest tą złą.
Dość już tego teoretyzowania, bo chyba nigdy nie robiłem tego w takim stopniu. ReVII stał się jednym z moich ulubionych, dlatego też czekam bardzo i cholera... Jestem podekscytowany pierwszy raz od czasu Re6.

Na koniec, setting i parę moich słów. Podobno gra ma się wzorować na Re4, i to widać. Wygląda to jak Re4 na serio, dlatego też odwołuje to co pisałem o Re4 Remake, i przez ReVIII już nie chcę jego poważnej wersji, tylko wersję ulepszoną. Jeśli gameplay będzie odbiegał za bardzo to będę zawiedziony.

Ps. Wiem że chyba jest już jakiś zapis rozgrywki, lub coś w tym stylu, ale od teraz nie zamierzam już nic sobie zdradzać.
ChrisDL
Posty: 56
Rejestracja: wt 14 kwie, 2009
Lokalizacja: Cię zajde?

Re: [Ogólny] Dyskusje przedpremierowe

Post autor: ChrisDL »

Mam mieszane odczucia po tej zapowiedzi. Z jednej strony gra z tego co pokazali będzie miażdżyć klimatem, z drugiej obawiam się czy aby nie przeholują w stronę okultystycznego horroru z wirusem/plagą/grzybicą w tle. Kolejna rzecz, o której warto wspomnieć to informacja, że Village to miało być właśnie Revelations 3 - tylko zmienili plany.

Zły Chris to ewidentna zarzutka na graczy, zresztą przerabiana już przy okazji zapowiedzi Revelations. Chociaż gość przeżył już tyle, że nie zdziwiłoby mnie gdyby faktycznie został jakimś ekstremistą. Wątek fabularny pewnie obracać się będzie wokół sekty The Connections z poprzedniej części, kto wie, może wyrosną z nich jacyś fajni antagoniści? Jeżeli Chris faktycznie próbuje odstrzelić Mie, to może znaczyć, że ta dalej coś z nimi kręci.

Co do wątków z VII:
PSKING pisze: pt 12 cze, 2020 Jest mowa o dziewczynce, jestem pewien że chodzi o Eveline z ReVII(będę spoilerował ReVII, przez to że po raz pierwszy mamy do czynienia z bezpośrednią kontynuacją), o której tak naprawdę nic nie było wiadomo. Pochodzi ona zapewne z tytułowej wioski, w której dane będzie nam poznać jej historie. Na poparcie tej tezy dodam że piosenka z pierwszego trailera(która została motywem przewodnim) również mówiła o niej.
W pewnym momencie widać znak Umbrelli, i tutaj mam dwie proste teorie. Albo jest to jakiś dawny poboczny projekt korporacji, albo nowa Umbrella, która jednak coś knuje. Pamięta ktoś jeszcze o Neo Umbelii z Re6? Może też i oni działają we własnym zakresie.
Jakiś czas temu, jeszcze przed ograniem przeze mnie ReVII dowiedziałem się że Ethan może zostać bossem w ReVIII ściganym przez Chrisa. Po przejściu gry zastanawiałem się tylko. Ale jak to? Przecież opowieść Ethana nie dała nam specjalnych furtek na przyszłość? Dziwi mnie sam fakt jego obecności...ale czy w pewnej scenie nie oberwał on z dwururki, nic sobie z tego nie robiąc? Jak ktoś nie wie, to w ReVII mógł stracić kończynę i po chwili ją przykleić spowrotem, po polaniu lekarstwem, co nawet jego bardzo dziwiło. Sądzę że historia Ethana ma w sobie nadal wiele tajemnic i będą one tu ujawnione. Jeśli Ethan nie jest zwyczajnym człowiekiem, to tłumaczyło by to dlaczego mógł na spokojnie przetrwać, nie dając się ,,opętać" Eveline, co było w mojej opinii najbardziej niejasnym wątkiem.
Raczej wątek Eveline został już wyczerpany. Nie pochodzi z tej wioski, co najwyżej mogła zostać tam stworzona jako broń biologiczna do kontroli umysłów. To nigdy nie był nominalny człowiek, zaraz po stworzeniu została małą dziewczynką i pewnie w niedługim czasie zapakowali ją na statek.
Co do Ethana, to jest zwyczajnym człowiekiem, po prostu jego wytrzymałość i regeneracja zostały podkręcone do granic przez Molda. Cały dom Bakerów był tym syfem przesiąknięty (co można wywnioskować z transformacji ciała policjanta, który był tam tylko chwile) a Ethan chwile się kręcił i dobrze chłonął. Gdyby spędził tam tyle co Bakerowie, to bez antidotum zapewne też jego umysł byłby kontrolowany a on sam byłby zdolny do mutowania.

Ale nie czepiam się, bo widziałem już dużo teorii o Ethanie. Zwyczajnie ta postać jest tak wypruta z charakteru i znaczenia dla serii, że dorabianie jej sensu ma... sens. Oby nabrał tego charakteru terroryzowany przez wiedźmę w rumuńskim lesie. :rad1:
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Re: [Ogólny] Dyskusje przedpremierowe

Post autor: PSKING »

Zapomniałem dodać o Chrisie, że kolejny raz daje nam się znać że to on jest głównym bohaterem...jednak zmieniłem zdanie, bo tu akurat jego obecność po VII ma sens. Zabawne jest za to kolejne odmienienie jego wyglądu, teraz przedstawiające poprzedni(Re5,6,ReV). Czyżby hejt spowodowany zmiany był aż tak duży za czasów ReVII?
W ReVII był do porzygu wzorową osobą/żołnieżem, tutaj to wygląda jakby odmienili go o 180 stopni. Zobaczy się co dalej.

ChrisDL.
W żaden sposób nie mogę się zgodzić aby jakikolwiek wątek z ReVII był wyczerpany. Nigdy tak jasno nie pozostawiono furtki na sequel, teraz nie będzie to zwyczajnie nowe Re, a kontynuacja wydarzeń ReVII. O Eveline nie wiemy nic, nie wiemy też skąd wzięły się jej moce, a nawet kim tak naprawdę była Mia, oraz skąd ona i jej kolega się urwali. Znamy szczątkowe informacje. Nie wiem też dlaczego to wszystko ze zwiastuna nie miało by być o Eveline.
Nie ma też co się czepiać o Ethana. Miał być zwyczajnym gościem, to był. Miał więcej charakteru niż postaci ze starych Re. Na serio, przypomnij sobie jak mało sobą reprezentowały postaci ze starych części, mówię to zwaszcza po ograniu Origins. To co je różniło, to ciekawe designy. Tak samo, o Ethanie można by wiele dodać.
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Re: [Ogólny] Dyskusje przedpremierowe

Post autor: RON!N »

Trailer był słaby. Bardzo słaby. I to z punktu widzenia grafiki, jak i "ciała" gry jakie z sobą powinien nieść.

Co do gry. Nauczony przez ostatnie kilka lat, że to co na zwiastunach od Capcomu widać, jest zazwyczaj tak wymieszane, że nic co się może wydawać nie jest potem oczywiste w samej grze. Więc to co widziałem puki co przemilczę.

Ale.....

Chyba łapię pomysł Capcomu na trzecią trylogię serii :)
VII była nawiązaniem w pewien sposób do pierwszej trylogii. Posiadłość która była osobliwa. Nawiązania do starych zagadek (jak podmiana broni na drewniany odpowiednik itd).
VIII będzie hołdem dla RE4 i późniejszych produkcji. Wioska, inventory w kształcie walizki, wielki jegomość z toporem. Ewidentne nawiązania! Kto wie, czy plotka że powstaje RE4 remake to nie błąd, polegający na błędnej interpretacji VIII ;) Słyszem ciekawą teorię, że dziwna wiedźma z trailera (nie te cztery lachony co spijawią krew ;)) to nowoczesna wersja Merchanta :)
Za nie długo mamy obiecane kolejne materiały. Liczę na troszku dłuższy gameplay. Liczę że gierka będzie spoks ;)


@PSKING, na głównej stronie gry, ewidentnie jest informacja, że akcja gry toczy się lata po VII.
Swoją drogą, nie zdziwię się, jak się okaże, że to co widzimy w RE 7, 8 i może jeszcze 9 to wydarzenia, które działy się pomiędzy wydarzeniami z poprzednich gier.
To by troszkę tłumaczyło, dlaczego w RE7 Chris bardziej przypomina tego z CVki, w RE8 już osiłka z RE5 itd.
(tylko daty by się lekko nie zgadzały :D)
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
ChrisDL
Posty: 56
Rejestracja: wt 14 kwie, 2009
Lokalizacja: Cię zajde?

Re: [Ogólny] Dyskusje przedpremierowe

Post autor: ChrisDL »

@PSKING,
Może wątki nie zostały wydrenowane do granic możliwości, ale znając standardy tej serii zakładam, że jest to poziom optymalny żeby nie czuli potrzeby dalej tego rozwijać. Mia i kolega byli agentami kolejnej pochodnej Umbrelli tak jak wielu przed nimi, Eveline była BOWem tak jak wielu przed nią. Nie pamiętam żeby jakikolwiek z podobnych wątków był kiedyś do granic rozwijany.

Pewnie znowu pojawi się grzyb, tak jak plagasy w RE5, strzelam że pojawi się The Connections, a więc może rozjaśni się trochę kim oni właściwie są, może i pojawi się coś o Eveline i będzie to info znaczące, ale nie spodziewam się zrobienia z tego głównej nitki fabularnej. Zwłaszcza, że można przecież skorzystać z grzyba tworząc całkowicie nową historie, typ przeciwnika i projekt przestępczej organizacji - wyżej wspomniane plagi całkiem dobrze taką rolę spełniały w RE5.
Sama zainteresowana zresztą jest martwa, więc o ile jakaś cząstka nie przykleiła się do Ethana i Mii, to nie wróci. Jej moce, choć interesujące, są zwyczajnie jej właściwościami, tak jak oczy Birkina czy płonąca krew hostów Veronici.
Prędzej spodziewałbym się zresztą powrotu Alex Wesker czy kogoś związanego z Revelacjami patrząc na pochodzenie projektu.

@RON!N
Datowo nie przejdzie niestety, w grze jest parę fragmentów, gdzie pojawia się przynajmniej rok.
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Re: [Ogólny] Dyskusje przedpremierowe

Post autor: PSKING »

Słabo grałeś w ReVII jeśli nie pamiętasz, ale było wielokrotnie mówione że akcja dzieje się w 2017.
Nie wiedziałem o przeniesieniu akcji w przyszłość. Czy czasem wcześniej nie zrobiło tylko Re6(2013 w 2012)?
Wiem że chcą się wzorować bardzo na Re4, choć poza samą wioską nie specjalnie na tym zwiastunie to widziałem. Nie sądzę też aby zrezygnowano z Re4, zbyt dużo już o tym powiedziano, a przy tym sprzedaż jest zapewniona. Cóż, ze względu na jakiś przeskok czasowy(jakikolwiek by on nie był, gra i tak wychodzi 4 lata po poprzedniku, jeśli akcja będzie się działa później, to Chris będzie miał nawet z pół wieku, przy tym jeszcze bardziej mogę uwierzyć iż ta kobieta w kapturze to ,,dojrzała" Claire...choć to tylko teoria w którą chcę wierzyć).

ChrisDL
Wejdź na temat z pytaniami do ReVII, tam rozwijam temat.

Co do Alex...nie mówię nie. Gra miała pierwotnie być Revelations 3.
SPOILERY Z REVELATIONS 2 OD TERAZ!!!
:szok6:
:szok6:
:szok6:
Alex została przeniesiona do ciała dziewczynki, w czasie akcji ReVIII miała by ona około dwudziestu lat(zakładając że akcja będzie się dziać dalej niż w 2021r.), nie widzę problemu aby w ten sposób można było kontynuować jej wątek. Capcom coś lubi młode straszaki od niedawna. Mogłaby mieć jakieś powiązania z którąś tam Umbrellą z trailera. Chciałbym aby jej wątek został dokończony. Zresztą, kto wie? Być może wiadomość na początku zwiastuna sugeruje właśnie dokończenie wątków, które po Re5 bardzo się nazbierały? Nie miałbym nic przeciw temu, aby to był kolejny w serii po Re5 punkt kulminacyjny.
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Re: [Ogólny] Dyskusje przedpremierowe

Post autor: Leon. KennedY »

Sam trailer mnie jakoś mocno nie porwał, ale był klimatyczny i widać, że horroru będzie tutaj mnóstwo... Chyba najbardziej ciśnienie podniosło sie przy spodziewanym pojawieniu Chrisa i super, że znów przypomina siebie.

Ron!n ile lat po 7??
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Re: [Ogólny] Dyskusje przedpremierowe

Post autor: PSKING »

Wiecie, mogą pisać że dzieje się lata po VII...bo gry dzieli 4 lata. Zwykle w Re czas płynął tak jak w rzeczywistości.

Edit:
Widziałem filmik z oficjalna zapowiedzią z producentami,który już trochę jest na YT. Jasno jest powiedziane ze Chris zostanie przedstawiony w odmiennej roli niż zwykle się tego spodziewamy. W bardziej mroczny sposób. Zabawne jest to, iż rzucił mi się w oczy losowy komentarz mówiący że Chrisa kontrolują wiedźmy. Mam wrażenie że trafił w punkt i zapewne tak właśnie będzie. Zaczynam myśleć czy nie oto chodziło Blue Umbrelli, aby wcielić w swoje siły człowieka który praktycznie własnoręcznie rozwalił ich firmę, po czym go wykorzystać.
Tak,powiedziano że minęło kilka lat, w trakcie których Ethan prowadził sielankowe życie, jednak brzmi to tak jakby chodziło tylko o czas między premierami, wszak to aż 4 lata. Przy okazji, to Chris będzie odpowiedzialny za sprowadzenie go spowrotem do koszmaru. Zaczynam myśleć czy to nie Chris będzie tutaj zagrożeniem dla Ethana, oraz czy historia Chrisa nie skończy się tym razem negatywnie. Może to jego historia ma dobiec końca? Przyznam że nawet bym tego nie chciał. Chris to tak zasłużony bohater, że nie chciał bym dla niego takiego końca(chyba że będzie epicki).
Jeszcze bardziej wierzę w powrót Claire.
Wioska została nazwana kolejnym bohaterem opowieści. Interpretuje to jako swobodna lokacje, którą będzie można zwiedzać przez całą grę. Zamiast jakiejś rezydencji, czy też liniowych lokacji, cała wioska.
Na koniec, kazano się skupić na...insygni? Tej, która przewija się na zwiastunie, ma ona jakieś większe znaczenie.
Ps. I tak bawi mnie powrót starej twarzy Chrisa bez żadnej logiki.
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Re: [Ogólny] Dyskusje przedpremierowe

Post autor: Nemesis US »

Tym razem widać, że idą bardziej w okultyzm niz w przypadku RE4. Cała konstrukcja wioski i zamku to w sumie takie nawiązanie do czwartego RE. Podoba mi się. O fabułę się nie martwię, ponieważ ta już przy RE7 była solidna. Redesign Chrisa na styl RE5/RE6 może być chociaż ten z VII był moim zdaniem bardziej realistyczny. Ale co kto woli.
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Re: [Ogólny] Dyskusje przedpremierowe

Post autor: PSKING »

Ja nie mialem problemu z Chrisem w ReVII. Mogliby być choć trochę konsekwentni. Mogłem żyć z faktem iż od teraz TO jest Chris.
W Re4 to była zwyczajna otoczka, tak aby jakoś to wyglądało. Temat sekty nie specjalnie był eksplorowany(choć notatki z Re4 uważam za jedne z ciekawszych). Teraz zajmą się tematem z Re4 na miarę naszych czasów.
Zabawne, przez takie rozmyślenia, patrząc na ReVIII, widzę jak bardzo Re4 jest już grą z innej epoki. Starzeje się...
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Re: [Ogólny] Dyskusje przedpremierowe

Post autor: RON!N »

No i oficjalnie zegar z odliczaniem do premiery gry ruszył.

07.05.2021 jest dla mnie zaskakującym terminem ogólnie, ale domyślam się że tak się stało, gdyż te miliony klientów poprzedniej generacji konsol warto jeszcze zgarnąć, gdyż Sony dało ciała z dostępnością PS5 i zwyczajnie nie było dla kogo tej gry wydać :)

Gra wygląda i zapowiada się fantastycznie. Choć po pierwszym trailerze tak zjawiskowo nie wyglądała, widać że jednak Japończycy dali serducha do produkcji.

Trudno też nie odnieść wrażenia, że RE8 to potężna baza assetów pod remake RE4. Ba, to praktycznie wygląda jak RE4 ale wiadomo.... ;)

No cóż, czekamy do maja, ale raczej rozczarowania nie wyczuwam.

No i mam nadzieje że będzie z kim pisać tutaj na temat gry ;)
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Re: [Ogólny] Dyskusje przedpremierowe

Post autor: WESKER-DL »

Demo skończone więc warto by było coś napisać o tym świetnym kodzie. To co widzieliście w zwiastunach jest niczym w stosunku do gry, jej jakość jest dwa razy lepsza a HDR daje takie wrażenia jak w żadnej innej grze, tekstury ostre jak żyleta i udźwiękowienie, tutaj słychać nową jakość.

Samo demo jest dość krotkie, mi zajęło około 30 minut ale polowe tego zmarnowałem na poszukiwaniu jednego banalnego przedmiotu. Nie mamy tutaj broni ani typowego menu. Wracają za to notatki i jakieś drobne zagadki. Za drugim razem skończyłem w 5 min więc to o czymś świadczy, nie nagramy się za długo ale....

Lokacje wyglądają tak świetnie, są tak dopracowane, że zawiesicie oko na nich nie raz. To wydłuża rozgrywkę a jeszcze bardziej wpędza w zakłopotanie kiedy damy nam szepczą do ucha (polecam grać na słuchawkach) i kiedy w końcu się pojawiają.

Demo składa się z kilku lokacji i kończy dość wymownie ale nie spodziewałem się takiej jakości, nie po tym co ostatnio widzieliśmy na zwiastunach a tu miłe rozczarowanie, gra wygląda i brzmi obłędnie, zdecydowanie warto czekać!!!

Jak macie jakieś pytania to śmiało piszcie

Link do przejścia dema:

https://youtu.be/NOuFsApuZUw
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Re: [Ogólny] Dyskusje przedpremierowe

Post autor: PSKING »

Jak ma się to demo do Begining Hour?

Mocno od ReVIII czuje nawiązania do Re4, widać że mocno chcą nawiązać nie tyle do jego klimatu, co kultowości.
Ja o grę jestem spokojny. ReVII było genialne, oby tylko nie odwalili podobnego szajsu z fabułą, która dokończona była w DLC(czy to płatnym czy bezpłatnym).
Nie mam PS5, nie będę miał szybko, ale i tak po roku będzie edycja z dodatkami, na którą poczekam.


Słowo jeszcze na temat edycji PS4/1. Radzę odpuścić komukolwiek, tak jak napisano wyżej, na PS5 niewiele osób zagra więc muszą zwiększyć zasięgi. Jednak już przy demie Re3 czułem że to jest szczyt, już moje Pro nie wyrabia, więcej po prostu się nie da. Aż tu nagle zapowoedziano kolejne Re...
X1X pewnie uciągnie to godnie, mimo tego grajcie na PC(Ble), albo nowej generacji jak już będziecie mieć dostęp.
Zirytowało mnie że nie mogę zagrać w demo na PS4, ale rozumiem że chcieli zaprezentować grę w najlepszym świetle. Szanuje.
Ostatnio zmieniony pt 22 sty, 2021 przez PSKING, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Re: [Ogólny] Dyskusje przedpremierowe

Post autor: WESKER-DL »

Dość podobne to demo ;) oprócz settingu który jest bardziej „straszny” i udźwiękowienia bo to nowa jakość
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Re: [Ogólny] Dyskusje przedpremierowe

Post autor: PSKING »

Idą jeszcze bardziej w horror? Choć patrząc na BH i ReVII, to powinno porównywać się to z dystansem.
A ty jaką masz opinie o edycji na przestarzałą generację?
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Re: [Ogólny] Dyskusje przedpremierowe

Post autor: WESKER-DL »

Po demie jest zdecydowanie mroczniej, klimat bardziej gęsty niż w RE7 więc to na plus. Odnośnie wersji na poprzednią generacje No napewno będzie niższa rozdzialka i cięcia bo tutaj widać że dużo pracy włożyli w jakość i tekstury. Jest ogromna różnica w stosunku do RE7
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Re: [Ogólny] Dyskusje przedpremierowe

Post autor: RVRE »

Mnie zastanawia to jak Capcom jest uparty aby robić tryby sieciowe, które im ewidentnie nie wychodzą. A samo RE8 po tej zapowiedzi mnie nawet zainteresowało i oby tym razem lepiej napisali fabułę.
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Re: [Ogólny] Dyskusje przedpremierowe

Post autor: PSKING »

Mógłbym narzekać...ale.
Widać że ReVerse jest kopalnią asetów z cellshadingiem, pewnie żeby jakoś się wyróżniał. Co to jednak ma do Re. Deathmatch? Serio? Czego jednak by nie mówić, choć jest to gra na asetach z trzech ostatnich części, ale dzięki temu nie wpływa to na produkcję singla, całe siły przerobowe idą tam gdzie trzeba. Zresztą Raidy też były na asetach, ale tak, Raid to to nie jest. Coś jest bardzo nie tak z kreatywnością Capcomu jeśli chodzi o multiki. Są żeby były, co jest słabe. Bardzo słabe.
Zablokowany

Wróć do „Resident Evil VIIlage”