Wywiad z Lisa Jai (udzielała głosu Sherry Birkin w RE2 1998)

Awatar użytkownika
Arc
Posty: 275
Rejestracja: wt 14 lut, 2017
Lokalizacja: z szafy

Wywiad z Lisa Jai (udzielała głosu Sherry Birkin w RE2 1998)

Post autor: Arc »

https://www.youtube.com/watch?v=Wv6kq0w5ZeM

Dzisiaj zamieszczony. Niezły surprise :)
Obrazek
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Re: Wywiad z Lisa Jai (udzielała głosu Sherry Birkin w RE2 1998)

Post autor: PSKING »

Dlaczego suprise? Ci aktorzy często się udzielają.

Ciekawa z niej osoba. Z chęcią zobaczył bym stream podczas którego poznaje po raz pierwszy Re2 i Re6. Nie wiem tylko jak mógł mówić że kampania Jake'a i Sherry to jakaś godzina. Chyba cut-scenek.
Awatar użytkownika
Arc
Posty: 275
Rejestracja: wt 14 lut, 2017
Lokalizacja: z szafy

Re: Wywiad z Lisa Jai (udzielała głosu Sherry Birkin w RE2 1998)

Post autor: Arc »

Dla mnie niespodzianka, nie znałem tej aktorki i głosu Sherry.
Osoba sympatyczna, otwarta miło się słuchało i oglądało. Przykro mi z powodu jej choroby.
Stream o którym mówisz mam nadzieję, że powstanie i że to nie były puste słowa.

Ale zobacz ilu aktorów nawet nie ma pojęcia, że za czasów tej 5,6 generacji konsol wzięło udział w czymś wielkim tak jak to było w streamie z remake pierwszego RE (zamieściłem na forum, powinien być w stosownym dziale) gdzie aktorka od głosu Jill nie miała zielonego pojęcia w jak ogromnej grze wzięła udział. Ciągle dopytywała co do czego służy itp.
PSKING pisze: Nie wiem tylko jak mógł mówić że kampania Jake'a i Sherry to jakaś godzina. Chyba cut-scenek.
Bo w RE6 wszystko jest względne ;)
Obrazek
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Re: Wywiad z Lisa Jai (udzielała głosu Sherry Birkin w RE2 1998)

Post autor: PSKING »

Przykład Lisy jest książkowy. Praktycznie każdy z pierwszego Re nie był świadom kultu, jakiego doczekało się Re. Z czasem było tego coraz mniej, zwłaszcza w przypadkach bardziej znanych aktorów jak głos Claire.
,,To tylko jedna z wielu ich prac."
Kwestia czasów, sama Lisa zaznaczyła(jeśli dobrze pamiętam) że wtedy nie mieli social mediów, teraz nie byłoby ucieczki przed tą świadomością.

Edit: Dziś o 20 stream z Lisą. Mowa oczywiście o Resident Evil 2.
Awatar użytkownika
Arc
Posty: 275
Rejestracja: wt 14 lut, 2017
Lokalizacja: z szafy

Re: Wywiad z Lisa Jai (udzielała głosu Sherry Birkin w RE2 1998)

Post autor: Arc »

Oglądałeś całego streama ? Ja tylko początek. Warto całe obejrzeć ? Chodzi mi o to czy coś wnosi do tematu bo Lisy sympatycznie się słucha, ta pozytywna energia.
Obrazek
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Re: Wywiad z Lisa Jai (udzielała głosu Sherry Birkin w RE2 1998)

Post autor: PSKING »

Coś do tematu Lisy...
Brzmi to Creepy :zmiesz8:.
Byłem wieczorem zmęczony, nie chciało mi się grać na koniec dnia, więc obejrzałem cały. Warto obejrzeć bo jest zabawny. Ciekawy. Ciekawostki się znajdą, ale nie wiem czego oczekujesz od Streamu który miał być jej reakcją.
Awatar użytkownika
Arc
Posty: 275
Rejestracja: wt 14 lut, 2017
Lokalizacja: z szafy

Re: Wywiad z Lisa Jai (udzielała głosu Sherry Birkin w RE2 1998)

Post autor: Arc »

Co dla Ciebie brzmi creepy? :)
Obrazek
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Re: Wywiad z Lisa Jai (udzielała głosu Sherry Birkin w RE2 1998)

Post autor: PSKING »

Rozwiń wypowiedź odnośnie tego co chcesz wiedzieć o streamie. Mnie oglądało się go dobrze, jednak skłamał bym pisząc że fan re powinien się z nim zapoznać. Skłamał bym też że nie usłyszało się żadnych ciekawostek. Było jednak ich tyle że pewnie dałoby się je wypisać w takiej długości jak ta wiadomość. Lisa powiedziała trochę o tym jak wyglądało jej nagrywanie od zaplecza. Coś mówiła o Claire, wspominała trochę o tym jak się dowiedziała o kulcie serii. Dużo to jednak same komentarze(ciekawe) i tak, też więcej o niej, jej pracy itd. Nie jest to jednak wylęgarnia trivi.
Najciekawsze, lub zupełnie bez znaczenia może się okazać to co zapadło mi w pamięć. Kyle spytał ją czy pamięta jakieś kwestie Sherry z Re 1.5, czy miała z nimi cokolwiek wspólnego. Jej odpowiedź była taka że musiałaby poszukać skryptu. A może nawet cicha sugestia. Cóż, jeśli ktoś jest fanboyem Re to dała próbkę głosu Sherry. Tyle.
Awatar użytkownika
Arc
Posty: 275
Rejestracja: wt 14 lut, 2017
Lokalizacja: z szafy

Re: Wywiad z Lisa Jai (udzielała głosu Sherry Birkin w RE2 1998)

Post autor: Arc »

PSKING pisze:Ciekawa z niej osoba. Z chęcią zobaczył bym stream podczas którego poznaje po raz pierwszy Re2 i Re6. Nie wiem tylko jak mógł mówić że kampania Jake'a i Sherry to jakaś godzina. Chyba cut-scenek.
Było już z klasykiem (dopiero w niedziele się dowiedzałem) i w tą niedziele o 19:00 był stream gdzie Kai z kanału ink ribbon grał w RE2R a Lisa oglądała (kobieta ostro panikuje w mocnych scenach ale już jest jedną z nas :smiech3:)

Wspominane było jeszcze o przyszłym streamie z RE6 (dorosła i dojrzała Sherry to kąsek dla Lisy - dziwnie zabrzmiało:D) ale bez szczegółów jeszcze było wspomniane.

Miałem wejść i napisać na forum o streamie na żywo, że leci ale wciągnąłem się za bardzo, wybaczcie :wink:
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 2”