Resident Evil 1 : Jill Valentine + RE3 Enemies [ Playstation Mod ]

Także o Resident Evil: Director's Cut
Awatar użytkownika
Arc
Posty: 275
Rejestracja: wt 14 lut, 2017
Lokalizacja: z szafy

Resident Evil 1 : Jill Valentine + RE3 Enemies [ Playstation Mod ]

Post autor: Arc »

https://www.youtube.com/watch?v=rP4V8_q4yFw

Zamieściłem w dziale o pierwszej części gdyż tutaj dzieje się fabuła, mamy tylko dodatki z RE3 w RE1.

Wszystko pięknie ale autor nie dzieli się swoimi modami :(

To tak jak kiedyś szukałem bardzo długo bajki z dzieciństwa, którą miałem na VHS, znalazłem na chomiku ale facet odpisał, że TYLKO WYMIANA, bo on się nie dzieli.

Czy takie podejście jest godne fana? Społeczności internetowej i społeczności ogólnie ? "znalazłem coś na torrentach ale zachowam dla siebie".....

Ale mega fan RE ? rozumiem, napracował się i co, zabierze to do grobu? Jedno z moich życiowych motto to "nie przywiązuję wagi do przedmiotów, pieniędzy gdyż nie zabiorę tego ze sobą po śmierci a zjedzą mnie robaki".
Napracował się i zobaczą to ludzie tylko na filmiku (czyli ciekawostka bo w dobie dzisiejszych edytorskich programów np. wideo można wszystko), nie przemawiają do mnie takie rzeczy, zachowania. Jak coś zrobię czy odkryję to się dzielę z daną społecznością, nie tylko RE. I tak powinno być na tym świecie.
Obrazek
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Re: Resident Evil 1 : Jill Valentine + RE3 Enemies [ Playstation Mod ]

Post autor: RVRE »

Jakbyś czytał, to byś się dowiedział że facet robi mody aby uczyć się technologii.
PSKING
Posty: 1281
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Re: Resident Evil 1 : Jill Valentine + RE3 Enemies [ Playstation Mod ]

Post autor: PSKING »

Ja nie specjalnie mu się dziwię. Wiesz, nie ma nakazu żeby się tym dzielić. Nie trzeba go atakować. Powinieneś znać historie z Re 1,5, gdzie też ktoś nie chciał się podzielić.
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Resident Evil 1 : Jill Valentine + RE3 Enemies [ Playstation Mod ]

Post autor: Diadem »

Atakować go nie trzeba, ale jednak jest to dziwne. Poświęcić swój czas, zrobić coś ciekawego i nie pokazać tego. Takie tworzenie do szuflady, jakby nie był do końca pewny wysokiej jakości tego co zrobił. Może niektórzy tak mają, w historii wielu było takich co nie publikowali swoich dzieł, ja bym tak nie umiał. Największą radochą z tworzenia jest to, że ktoś inny ma jeszcze większą radochę zapoznając się z tym co zrobiłeś.
PSKING
Posty: 1281
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Re: Resident Evil 1 : Jill Valentine + RE3 Enemies [ Playstation Mod ]

Post autor: PSKING »

Diadem, ja się z tobą zgadzam, tylko że też rozumiem ten przypadek.
Z jakąś tam wersją Re 1.5 była podobna sprawa. Ktoś kupił działające 1.5 na aukcji, a potem został znienawidzony w fandomie bo i przelicytował fanów którzy chcieli wysłać to w świat i nie zamierzał nikomu tego pokazać.
Są ludzie którzy zwyczajnie lubią szczycić się tym że mają coś czego nie ma nikt inny. Czują się z tego powodu lepiej. Czy się to komuś podoba czy nie, mają do tego prawo.
...inna sprawa że zawsze można podważyć istnienie czegoś czego się nie udostępnia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil”