Umbrella Corps - dyskusje ogólne

Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

W weekend darmowe demo na PS4 do sprawdzenia dla każdego ;)

by Deus Ex: W temacie 'wrażenia, recenzje' ograniczamy się do naszych odczuć nt. gry. Przeniosłem ;)

PS. Sory, z rozpędu napisałem w tamtym temacie :zmiesz2: , dzięki za przeniesienie.
Ostatnio zmieniony ndz 24 lip, 2016 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 2 razy.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
PSKING
Posty: 1281
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

Jestem wręcz pewien że za jakiś czas przejdzie to na f2p aby jakoś to podtrzymać. Zresztą zrobią to pewnie wzorem Evolve.
dark_throne
Posty: 67
Rejestracja: sob 06 lut, 2016
Lokalizacja: OST

Post autor: dark_throne »

Wesker może ustawimy się na jakąś wspólną grę? Bo z tego co widzę to grają w to sami japończycy i jakiś mały odsetek innych narodowości, mam 32 poziom a jeszcze nie spotkałem żadnego Polaka
ladydemolatron9
Posty: 18
Rejestracja: wt 26 sty, 2016
Lokalizacja: Chełm

Post autor: ladydemolatron9 »

Czasami mnie można złapać w tej grze ale i tak jestem niskiego poziomu, no bo cóż pairuje mnie z lepszymi graczami i czasami niezle killuję a czasami lamię. BTW może jakoś mogę się ustawić na ranne lub późno wieczorne mecze w UC, gram z PC.
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Pobrałem to demo... Ogólnie patrząc jest to zwyczajnie dojenie, ale na pewno znajdzie i jak widzę znaleźli się chętni do grania. Z dema ograłem tylko samouczek. Przy późniejszej próbie załączenia gry okazało się to niemożliwe :smiech3: Czy kiedyś bym zagrał? Do tego jak myślę potrzebna jest subskrypcja na playstation, której nie posiadam :smiech5:
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Wyszedł patch z nową mapą (re6), nowym trybem (4 survivors) oraz dodatkowymi broniami, gadżetami :)

Sam tryb wnosi sporo nowego, startujemy z handgunem, nożem i latarką (nowy przedmiot). Dziś trzeba wrócić na serwery ;)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
dark_throne
Posty: 67
Rejestracja: sob 06 lut, 2016
Lokalizacja: OST

Post autor: dark_throne »

Słaby ten tryb. Wystarczy gdzieś kampić przez 10 minut i punkty same lecą.

Nawet zombiaki nie atakują. Chyba nie o to chodzi w klimacie przetrwania.
Ostatnio zmieniony pt 19 sie, 2016 przez dark_throne, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Klimacie przetrwania? Żołnierzu należysz do elitarnych jednostek Umbrelli w tej grze, zombie to tło ;)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
dark_throne
Posty: 67
Rejestracja: sob 06 lut, 2016
Lokalizacja: OST

Re: Umbrella Corps - dyskusje ogólne

Post autor: dark_throne »

Platyna wbita. Kto chce pograć-piszcie. Mam stałą ekipę.
PSKING
Posty: 1281
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Re: Umbrella Corps - dyskusje ogólne

Post autor: PSKING »

Zakupiłem dla żartów ze względu na niską cenę edycji z dodatkami. Im mniej powiem, tym lepiej dla samej gry. Sterowanie postacią jest zdecydowanie lepsze niż mógłbym się tego spodziewać. Jest to dla mnie kolejny przykład ułomnego podejścia Capcomu, chcącego z jakiegoś powodu usilnie zrobić grę multiplayer, zamiast dać chociaż możliwość przechodzenia tych głupich solowych misji we dwójkę, chociaż tyle! Cóż, wracam do czekania na pierwszą od czasu Revelations 2 część z kooperacją...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Umbrella Corps”