Resident Evil Revelation 2 - zakończenia

Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Re: Resident Evil Revelation 2 - zakończenia

Post autor: Recoil »

A tu jest mój przykład: https://www.youtube.com/watch?v=-zldweeknFk :smiech3:

EDIT:

No to ukończyłem obie opcje scenariuszowe. Lwią część gry trzeba było powtórzyć. Jako połączenie (z mojego punktu widzenia) RE4 i RE6, czwórce nie dorasta do pięt, od szóstki jest może nawet lepsza. No w każdym razie jak już przywykłem do sterowania i kooperacji to nie było tak źle. Ale zmierzając do brzegu - zakończenia. Walka w dobrym zakończeniu była rozczarowująca (i na siłę kooperacyjna - być może ze znajomym grałoby się dobrze, ale nie mam znajomych więc <sad sounds of lonelyness> :smiech3: ). Choć zapowiadała się nieźle na tej dużej arenie, na którą na początku wpadli Barry i Wesker, a więc w tej kwestii... Meh... Co do filmów na koniec, oba miały swój urok. Ot, tyle. Tytuł raczej średni i nie do powracania.

Aha, w kluczowym momencie zmiany postaci w walce z Nielem, Moira poruszała się tak powoli, że za pierwszym razem tego nie zarejestrowałem - presja czasu skłoniła mnie do zmiany na Claire. Całkiem spoko patent.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
PSKING
Posty: 1281
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Re: Resident Evil Revelation 2 - zakończenia

Post autor: PSKING »

Gdy ja za pierwszym żarem przeszedłem tą część to mi się podobała, jednak uznawałem ją za jedną z najgorszych(fajna, ale lepsza tylko od ORC, Re6 itd.). Mam wrażenie jednak że z czasem polubiłem ją bardziej. Jasne, zauważyłem więcej problemów niż kiedyś...ale polubiłem ją bardziej. Może to kwestia conajmniej 150h w Szturmie i tego że kampania jest jednak ciekawszym doświadczeniem. Ja Revelations 2 przypomniałem sobie nie dawno i tyle mi wystarczy. Czekam na tą domniemaną kontynuację.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Revelations 2”