ZLOT 2021 | Podsumowanie spotkania

Moderator: RON!N

Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

ZLOT 2021 | Podsumowanie spotkania

Post autor: RON!N »

I kolejne spotkanie zlotowe oficjalnie zakończone.

Wczoraj już nie dałem rady napisać relacji ze spotkania, ale dziś już ochłonąłem, i mam chwilę by to wszystko ładnie opisać :)

Nie typowy termin, w nietypowych czasach i tak pozwolił na organizowanie dobrego zlotu. We wrześniu jeszcze na pawilonie w Dresso nie byliśmy, co nauczyło nas nowego skilla, w postaci posiadania jakieś farelki lub śpiwora, bo w nocy jest całkiem zimno. A nie grzali..... bo lato :D

Ludziska i sprzęt dopisał. Ogólnie super atmosfera.

A o ile pobyt jest przyjemniejszy gdy w kranie gorąca woda na żądanie.

PS. Prócz nas był ocean ludzi z tej strony.... A podobno ośrodki miały trudne czasy ;)
Ekipa towarzysząca: https://www.freeradionetwork.pl/index.php
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Re: ZLOT 2021 | Podsumowanie spotkania

Post autor: Barry »

Kameralna impreza by przypomnieć sobie jak to kiedyś było... Ech szkoda tylko że w drodze powrotnej rozwaliłem auto. :rad11:
Awatar użytkownika
PaLa
Posty: 443
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: ZLOT 2021 | Podsumowanie spotkania

Post autor: PaLa »

Wyjątkowo na tym zlocie nie mogłam być od czwartku ale i tak super było z Wami spędzić czas z sobotę na niedzielę :) Te kilkanaście godzin przypomniało mi , że jednak może nie robimy masowych zlotów ale mamy już taką zgraną grupę, że nie ważne kiedy i po ilu latach się spotkamy - zawsze będzie grubo :D

Wiadomo teraz mamy dziwne czasy z Covidem ale jak sytuacja się unormuje proponuję wrócić do regularnej organizacji zimowych zlotów w terminie luty/marzec :okulary4:
"Umowy nie było, forsy też nie będzie"
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Re: ZLOT 2021 | Podsumowanie spotkania

Post autor: RON!N »

PaLa pisze: śr 08 wrz, 2021[...] regularnej organizacji zimowych zlotów w terminie luty/marzec :okulary4:
To się wie, tylko że ta regularność to i tak ostatnio co 2 lata :D
Może faktycznie podnieśmy standard ośrodka. Małymi kroczkami, ale jednak...
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
Devlock
Posty: 70
Rejestracja: śr 28 mar, 2007
Lokalizacja: Jaworzno

Re: ZLOT 2021 | Podsumowanie spotkania

Post autor: Devlock »

Cieszy, że pogoda dopisała i można było porobić też coś poza graniem i chla... degustowaniem trunków. ;) No ale grzybobrania, to się nie spodziewałem! :D W ogóle fajnie było nawet postać na balkonie przy takiej pogodzie - nawet niepalący z tego dość często korzystali. :D

Tak jak Ronin wspomniał - bez farelki się nie obeszło, więc kto wie - może przy kolejnym zlocie w takim terminie sprawdzimy ile ten ośrodek jest w stanie wytrzymać pod względem obciążenia energetycznego? :smiech1:

Jedyne co mi się nie spodobało, to stan ogólny tego miejsca. Ceny wzrosły, standard jaki jest wszyscy wiemy (podczas brania prysznica trzeba trzymać mocno całą kabinę, żeby się nie rozpadła), ale... czy tam ktoś w ogóle jeszcze sprząta? :P Na szybkości rzuciłem okiem na zdjęcia z poprzednich lat i aż tak źle to nie było. W ogóle to tak wygląda, jakby dół był o klasę niżej - też na pewno przez to, że nie ma tam drewna na podłogach, za to są obrzydliwe wymęczone płytki. :pff3:
Barry pisze: ndz 05 wrz, 2021 Ech szkoda tylko że w drodze powrotnej rozwaliłem auto. :rad11:
A co to się stało? Mam nadzieję, że nic poważnego.
Ostatnio zmieniony sob 23 paź, 2021 przez Devlock, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Re: ZLOT 2021 | Podsumowanie spotkania

Post autor: Barry »

Devlock pisze: czw 09 wrz, 2021
Barry pisze: ndz 05 wrz, 2021 Ech szkoda tylko że w drodze powrotnej rozwaliłem auto. :rad11:
A co to się stało? Mam nadzieję, że nic poważnego.
https://www.youtube.com/watch?v=k1XQTqD ... C5%82wysza
Awatar użytkownika
PaLa
Posty: 443
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: ZLOT 2021 | Podsumowanie spotkania

Post autor: PaLa »

W tym roku wyjątkowo nie byłam na całym zlocie ale pomimo,że byłam krótko i tak było warto. Fajnie spotkać się z Wami po latach :) Dobrze,że złoty jeszcze nie wymarły ale zgadzam się z Devlockiem co do Dresso tylko ja bym to ujęła inaczej - czasy się zmieniają ale Dresso nie 😅 Liczę, że powrócimy do organizowania zlotów regularnie :)
"Umowy nie było, forsy też nie będzie"
Zablokowany

Wróć do „Zlot Fanów RE: Jesień 2021”