Wrażenia

Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Post autor: B@rt »

tomas8416 pisze:Interesuje mnie czy na nintendo 3ds będę mógł pograć w resident evil - deadly silence, skoro na aukcji pisze że jest nie kompatybilna z 3ds czyli coś tu nie gra...
Z tego co widzę, to jest wersja USA, więc sobie odpuść, bo 3DS nie będzie widział karty. Skąd wiem? Jakiś czas temu zamówiłem taką wersję i musiałem oddać... Szukaj wersji EU z taką okładką -> http://image.com.com/gamespot/images/bi ... _front.jpg Choć uważaj gdzie kupujesz, bo ja kupiłem NOWĄ w empiku i co się okazało? Gra była używana, a na slocie był zapis gry z przed 6ciu miesięcy. Jak się można było spodziewać, obsługa klienta umyła ręce w empiku.
tomas8416
Posty: 2
Rejestracja: czw 15 mar, 2012
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj

Post autor: tomas8416 »

Choć uważaj gdzie kupujesz, bo ja kupiłem NOWĄ w empiku i co się okazało? Gra była używana, a na slocie był zapis gry z przed 6ciu miesięcy. Jak się można było spodziewać, obsługa klienta umyła ręce w empiku
No to ładnie kurcze się nacieli z tym savem... A znasz może B@rt jakieś ciekawe sklepy gdzie mógł bym dostać RE - Deadly Silence w wersji EU ?

Recoil: Twoje wrażenia z gry są bardzo ciekawe. Ale takie pytania zadaj raczej przez PM.
Ostatnio zmieniony pt 16 mar, 2012 przez tomas8416, łącznie zmieniany 6 razy.
Awatar użytkownika
Naleśnik
Posty: 128
Rejestracja: śr 14 mar, 2007
Lokalizacja: Craccoon City

Post autor: Naleśnik »

Zabrałem się w końcu za tego Residenta i jestem zachwycony! Ekranik DSa idealnie nadaje się do tej gry. Wszystko jest wyraźne, widzę rzeczy których nie widać na dużym ekranie LCD (bo jest rozmycie i paćka). Mam wrażenie że na DS gra wygląda tak dobrze jak dawno temu na kineskopie. Bardzo jestem zadowolony z zakupu. Miałem problem z zakupem, w żadnym sklepie ani na aukcjach tego nie mieli. Musiałem kupić na eBay. Obecnie przechodzę tryb klasyczny, później oczywiście sprawdzę drugi tryb. Kurcze, nigdy mi się nie znudzi pierwszy Resident.
FurryPiter
Posty: 860
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Internet :)

Post autor: FurryPiter »

Przypomniałem sobie, jak pierwszy raz grałem w Deadly Silence na swoim już prawie świętej pamięci DSie (prawie, bo ze sprzętu taki trochę żywy trup :D). Nie wiedziałem o co chodzi w tej opcji walki za pomocą ekranu dotykowego, więc po kolei jeździłem stylusem po górym i dolnym ekranie. Pierwsze takie spotkanie zakończyło się grą od samego początku :smiech2: I przy okazji, do tej pory nie udało mi się zagrać w tych trybach multi, za to w sieci jest filmik który pokazuje, jak to wszystko wygląda :)
https://youtu.be/-4x0Tf0Awis
PSKING
Posty: 1281
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Re: Wrażenia

Post autor: PSKING »

Ta gra jest...świetna. Wiem, że dla niektórych to herezja, ale Remake jest dla mnie jednym z najsłabszych Re i wolę oryginał. Mam ku temu powody, ale skupię się na samym DS. Nowy tryb jest wybitny. Pozamieniane przedmioty i zagadki wraz z nowymi funkcjami dają tej grze nowe życie. Więcej zombie i większe nastawienie na strzelanie sprawiają masę frajdy. Zostaje dotykowa walka. Była dobrym dodatkiem. Najpierw uważałem ją za coś świetnego, ale to dlatego że sądziłem, iż pojawia się tylko raz w danych miejscach. Pod koniec gry natężenie z jakim ta Mini gierka się pojawia jest przesadzone. Na plus mini gierka z Yawnem.
Każdy powinien zagrać w tą wersję. Zasługuje na większe oceny. Bawiłem się nawet lepiej niż przy okazji Re2, a to przez szybki obrót i przeladowanie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Deadly Silence”