Code Veronica PS4

Awatar użytkownika
Arc
Posty: 275
Rejestracja: wt 14 lut, 2017
Lokalizacja: z szafy

Re: Code Veronica PS4

Post autor: Arc »

PSKING pisze: wt 17 mar, 2020 Poza tym popraw mnie Arc jeśli się mylę, ale czym różni się backtracking tu...od dowolnej części przed Re4? Grałem w grudniu w pierwszy Remake i chodzenie w kółko po rezydencji jest potworne. Rozumiem dlaczego tak wiele osób odrzucają stare części, bo to prawdziwy sprawdzian woli. A wspominam o jednej z ,,nowszych" części. Przeszedłem ostatnio pierwszy Outbreak w kooperacji, i trzeci scenariusz pod tym względem za pierwszym razem to mordęga. Raczej nie sądzę by to było coś co wyróżnia jakąś część.
Ale napisałem wyraźnie, że w CV backtracking jest "paskudny" ;] Za dużo zdecydowanie zbędnego chodzenia z jednego końca mapy w drugi i tak ciągle. Nie napisałem też nigdzie, że mnie odrzucają części klasyczne bo jest wręcz przeciwnie. Odrzuca mnie RE 6 i wolę RE Survivora już :P Code Veronica lubię (RE 0 jako jedyna z klasycznych wywarła na mnie... mieszane odczucia) ale nie zauważyli projektując grę i przekroczyli tą cieniutką granicę.

Wracając do tej niefortunnej szóstej części. RE to ma klimat ale jak jest jakaś mała, lokalna epidemia, czy posiadłość, TAJEMNICE, a nie Ci wywalą w RE 6 globalną pandemię i weź tutaj poczuj klimat zaszczucia ;)

Chodzi Ci, że w Outbreakach też backtracking z tych "za dużo" ?
Obrazek
Awatar użytkownika
Patriota_1988
Posty: 143
Rejestracja: czw 08 lis, 2012
Lokalizacja: Nowa Ruda

Re: Code Veronica PS4

Post autor: Patriota_1988 »

Dla mnie ta część jest kozacką grą i z nie cierpliwością czekam na remake,a co mam nadzieję, że szybko to nastąpi :)
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Re: Code Veronica PS4

Post autor: Leon. KennedY »

Myślę, że Capcom teraz będzie musiał wziąść się właśnie za tą część... W sumie obym miał rację.
PSKING
Posty: 1281
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Re: Code Veronica PS4

Post autor: PSKING »

Jestem pewien i można mnie zacytować w przyszłości, że CV remake już powstaje i wydadzą go od razu po premierze Re4. Tak jak Re3 wyszło rok po Re2.

Odpowiem do pytania sprzed dwóch lat:D. Pierwszy Outbreak w trzecim scenariuszu miał okropny backtracking. Cały scenariusz polegał na chodzeniu z jednego piętra na drugie, co czynność. Jestem gotów stwierdzić, iż większość scenariuszy Outbreak'ów opierała się na zwiedzaniu wielokrotnie tych samych lokacji. Większość, nie wszystkie. Dlatego właśnie wytykanie CV tej przypadłości, jakby ta gra była w tym najgorsza, jest nie na miejscu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil Code: Veronica (X)”