Dyskusje ogólne

Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

No nie zawiedziesz się, gwarantuje ;) a jak sam sprzęt sie sprawdza w praktyce oraz sam RE: TM 3D to zapraszam tutaj ;)

Recenzja
Konsola 3DS
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Post autor: B@rt »

Ja tu sie rozkrecilem, a tu po 3,5h zabrakło nowych poziomów. Jeszcze lekka wprawe mam w najemnikach, ale zdobycie oceny S lub SS, nie powinno być trudne. Ciekawe czy uda mi sie dziś Weskera namówić na meczyk. ;p Ktoś jeszcze posiada 3DSa z RE: TM 3D?

(iPhone zjada niektóre znaki, wiec post wyglada jak wyglada.)
Ostatnio zmieniony wt 27 wrz, 2011 przez B@rt, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Obawiam się że tylko Ja i Sroqu, niestety ;/.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Post autor: B@rt »

WESKER-DL pisze:Obawiam się że tylko Ja i Sroqu, niestety ;/.
Łącznie trzy osoby maja 3DSa. :) Dobre i to, wiec dziś jakiś mecz w co-op?
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

No ja z racji ograniczonego czasu na razie odpadam, ngarałem się z innymi podczas premiery i teraz muszę wydzielić czas, ale Friend Code'a mam to jakby coś zawsze można się dogadać. Stworzyłem temat o ustawkach bo w tym nie ma co ustalać jako, że jest to ogólny ;)

http://www.mwrc.pl/forum/viewtopic.php?p=76579#76579
Ostatnio zmieniony śr 28 wrz, 2011 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Post autor: B@rt »

Na obecną chwilę mam ponad 15h na liczniku i czas nadal rośnie. Zdobywanie ocen SS, S i A, idzie mi coś za łatwo. Pomijam tutaj wpadki w co-op online. :) Szkoda że nie można wysłać wiadomości innemu użytkownikowi 3DS'a. Grając na random, muszę przyznać że w RE TM3D grają maniacy RE, tacy jak my... ;)
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Bo większość maniaków z poprzednich odsłon Merców ten tytuł zakupiła ;) i noob'y rzadko się zdarzają. Aż z ciekawości muszę zerknąć ile ja już godzin mam na liczniku.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

Szczerze mówiąc muszę poważnie się zastanowić nad kupnem,nie RE:Mercenaries tylko samego 3DS.Póki co wszystko mnie do tego nakłania a sama myśl a tak miodnym katowaniu merców cieknie mi ślinka.Najbardziej cieszy mnie fakt,że na online nie ma noob'ów,a to jest spory plusik :),może sam geniuszem nie jestem ale lubię solidnie pograć przez neta :).
B@rt pisze:Zdobywanie ocen SS, S i A, idzie mi coś za łatwo.
To dobrze czy źle :P.
Ps3Centerbloog.pl
Awatar użytkownika
Dreddenoth
Posty: 155
Rejestracja: ndz 28 sie, 2011
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dreddenoth »

Ja postanowiłem napisać bo ostatnio bawię się z zmiana skilli,jakie są według was najlepsze ustawienia do postaci jill, rebeki , i barrego ( ta są trzy postacie którymi gra mi się najlepiej) Mozna by tu ustalić coś ala bulidy w gw...
Arek pisze:Najbardziej cieszy mnie fakt,że na online nie ma noob'ów,a to jest spory plusik :),może sam geniuszem nie jestem ale lubię solidnie pograć przez neta :).
Nie ciesz się kolego ja tam grasuje zwykle po jednej grze ludzie maja mnie dość i rozłączają połączenie :D Wiec teraz jest przynajmniej jeden noobek w sieci :D
3ds 4725-8772-8224
Grałem:
Resident Evil 1/2/3/4/5/6 Directors Cut/ Zero/ Gun Survivor 1/2/ Operation Racoon city/ Merceneries 3D/ Revelations/Gaiden/Darkside Chronicles/ Umbrela Chronicles/RE:Code veronica/ Dead aim/Outbrek 1
Chce zagrać
Outbreak 2
Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Post autor: B@rt »

Nie pamiętam nazwy umiejętności, ale ja używam zwiększoną moc broni, zwiększoną moc ataku fizycznego i strefowy combo time. Tak więc, każdy stage robię na ocenę SS.
PSKING
Posty: 1281
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Re: Dyskusje ogólne

Post autor: PSKING »

Przeszedłem w coopie. Co mogę napisać? Czy jest to zawód? Może. Czy bawiłem się dobrze? Raczej?
Ta gra to tech demo. Nie ma się co oszukiwać. Każda postać ma jeden zestaw broni, co jest skandalem, stroje nic nie zmieniają, umiejętności są uniwersalne, a Rebecca to best girl tej gry. Za mało plansz, za mało mocniejszych wrogów. Popokarimu to Boss gry najwyraźniej.
Zbyt nieopłacalne wydawało się też granie wieloma postaciami. Ich animacje bicia były za długie u większości postaci, przez co Rebecca i Barry to top. Barry dla obrażeń.
Misje treningowe a także wymóg przejścia niektórych solo...to wszystko było zbędne.
Ta gra to tech demo przed Revelations, trzeba patrzeć prawdzie w oczy.
...jednak.
Sterowanie musi zostać pochwalone. W porównaniu do MGSów na hand-heldach to jest to przepaść. No ale dlatego i w Revelations grało się tak dobrze.
Byłem zdziwiony też, że system walki nie był w żaden sposób ograniczony w porównaniu do poprzedniej części. Sądziłem, że pewnie będzie najwyższej możliwość jednego uderzenia jak w ReV. Co więcej, Krauser, Hunk i Claire musieli mieć zapewne ataki zrobione praktycznie od zera. Same plansze byłyby ok, gdyby po prostu było ich więcej. Nie potrafię jednak zrozumieć, dlaczego te klasyczne zostały ograniczone, gdzie więzienie jest przeniesione jeden do jednego (swoją drogą, chrzanić tą planszę).
Cóż, ta gra mi tylko uświadomiła jak bardzo mi brakuje stylu Re5. Ta gra była jak jakiś spin-off tej gry. Dajcie mi coop proszę...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Mercenaries 3D”