Ashley

Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Ashley

Post autor: Recoil »

Wiele było narzekań na Ashley w oryginalnej części, że trzeba ńańczyć, że głupia czy inne bardziej lub mniej trafione zarzuty. Zła wiadomość jest taka, że Ashley nadal będzie. No tak, w końcu to główny element tego, co w tej części szumnie nazywano fabułą. Ale dobra wiadomość jest taka, że nasz "Baby Eagle" nie będzie miał paska życia. Nie ma to wprawdzie wpływu na jej AI, ale może sprawi to, że nie będzie tak irytująca (i tak daleko jej do Shevy...) Nie wierzę natomiast, że przez to dziewucha nie może zginąć. Na pewno można ją jakoś ubić, ale może będzie to ograniczone do kilku zaledwie sytuacji. Nie wiem, na przykład może być zgnieciona przez El Gigante, utopiona w lawie czy ustrzelona przez katapultę. Ciężko mi wyobrazić sobie obronę chatki (nie pamiętam czy Ashley i jej mechanika była jakoś bliżej przedstawiona w gemeplayu z tej sekcji). Na pewno ganadosy czy inne iluminadosy będą mogły dziewuchę porwać. Zobaczymy. Mi ten aspekt gry nigdy nie przeszkadzał.

Jeśli chodzi o jej wygląd, to w oryginale dużo bardziej mi się podobała. nie wiem, co Japończycy mają z tym upodobaniem do koronek... Strasznie barokowo jej strój wygląda.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Ashley

Post autor: Diadem »

Ja nie wiem, Recoil co ci się w koronkach nie podoba...
Wiadomo, bez byłoby lepiej, ale cieszmy się tym co jest.
https://www.metalbridges.com/ella-freya ... -4-remake/
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Re: Ashley

Post autor: Leon. KennedY »

Pewnie będzie mniej irytować. Chodź ja osobiście raczej nic wielkiego do oryginału nie miałem, to jednak tutaj widać więcej plusów. Do tego piękna osóbka podkłada jej wygląd.
Awatar użytkownika
MiGoo
Zarząd
Posty: 905
Rejestracja: pn 05 lut, 2007
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Ashley

Post autor: MiGoo »

Oj tak, wybór Elli Capcomowi się mocno udał.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Re: Ashley

Post autor: WESKER-DL »

Faktycznie wydaje się mniej upierdliwa i słucha wydawanych rozkazów, No jest lepiej ale technologia też poszła do przodu wiec to trochę bardziej logiczne.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Patriota_1988
Posty: 143
Rejestracja: czw 08 lis, 2012
Lokalizacja: Nowa Ruda

Re: Ashley

Post autor: Patriota_1988 »

Recoil pisze: śr 08 mar, 2023 Wiele było narzekań na Ashley w oryginalnej części, że trzeba ńańczyć, że głupia czy inne bardziej lub mniej trafione zarzuty. Zła wiadomość jest taka, że Ashley nadal będzie. No tak, w końcu to główny element tego, co w tej części szumnie nazywano fabułą. Ale dobra wiadomość jest taka, że nasz "Baby Eagle" nie będzie miał paska życia. Nie ma to wprawdzie wpływu na jej AI, ale może sprawi to, że nie będzie tak irytująca (i tak daleko jej do Shevy...) Nie wierzę natomiast, że przez to dziewucha nie może zginąć. Na pewno można ją jakoś ubić, ale może będzie to ograniczone do kilku zaledwie sytuacji. Nie wiem, na przykład może być zgnieciona przez El Gigante, utopiona w lawie czy ustrzelona przez katapultę. Ciężko mi wyobrazić sobie obronę chatki (nie pamiętam czy Ashley i jej mechanika była jakoś bliżej przedstawiona w gemeplayu z tej sekcji). Na pewno ganadosy czy inne iluminadosy będą mogły dziewuchę porwać. Zobaczymy. Mi ten aspekt gry nigdy nie przeszkadzał.

Jeśli chodzi o jej wygląd, to w oryginale dużo bardziej mi się podobała. nie wiem, co Japończycy mają z tym upodobaniem do koronek... Strasznie barokowo jej strój wygląda.

Jest znacznie ładniejsza z buzi i bardziej wpada w oko :)
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Re: Ashley

Post autor: Szakal »

Powiedziałbym, że to kwestia grafiki. Ta z remake jest bardziej nowoczesna i realistyczna.
Złe oko moderacji czuwa.
Salvin
Posty: 1585
Rejestracja: czw 18 wrz, 2008

Re: Ashley

Post autor: Salvin »

Chyba tego, że wybrali ładniejszą modelkę ;) Chociaż nie wiem, czy oryginalna wersja miała realny odpowiednik.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 4 (2023)”