Blu Game Show 2023 - 29-30.09.2023

Tematy dotyczące nieoficjalnych spotkań fanów Resident Evil

Moderator: RON!N

Awatar użytkownika
MiGoo
Zarząd
Posty: 910
Rejestracja: pn 05 lut, 2007
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Blu Game Show 2023 - 29-30.09.2023

Post autor: MiGoo »

W dniach 29 - 30 września odbędzie się w Bydgoszczy III edycja wydarzenia esportowego Blu Game Show, na którym odbędą się finały w grach CS: GO oraz FIFA 23.

Aby uatrakcyjnić wydarzenie szerokiemu gronu odbiorców, organizator przewidział masę dodatkowych atrakcji, takich jak strefa fantasy, manga, technologii IT, konkurs cosplay oraz wielu innych, mniej lub bardziej związanych z branżą IT (przykładowo w postaci mikro wystawców).

Z przyjemnością informujemy, że jednym z mikro wystawców będzie ekipa złożona z przedstawicieli Wojowników PlayStation oraz Residentowych wyjadaczy, wywodzących się z serwisu Muzeum w Raccoon City: Resident Evil HQ oraz Polskiego Zrzeszenia Fanów Resident Evil - Raccoon City Squad (RCS).

Na stoisku, poza możliwością spotkania się z nami i wymianie doświadczeń ;), będzie można zobaczyć oraz zagrać w klasyczne części Resident Evil na kultowych konsolach, pomóc ułożyć wielkie Residentowe puzzle, czy poznać (już) 20-letnią historię zlotów fanów Resident Evil w Polsce.

Szczegóły wydarzenia oraz możliwość darmowej rejestracji znajdziecie na oficjalnej stronie eventu: https://esport.blustreamtv.pl/ oraz profilu na Facebooku: https://facebook.com/events/s/blu-game- ... 447649735/.

Serdecznie zapraszamy! 🙂
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nieoficjalne spotkania”