Newsy

Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Zatem akcja będzie osadzona w 2005 roku, cikeawe czy pojawi się jeszcze ktoś ze znanych postaci, osobiście widziałbym tam też Adę.
Ostatnio zmieniony czw 17 sty, 2008 przez Nemesis US, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wiking011
Posty: 218
Rejestracja: czw 13 gru, 2007
Lokalizacja: nieważne

Post autor: wiking011 »

Znowu... pewnie po próbkę jakiegoś ustrojstwa jak już miałaby być (może byśmy sie dowiedzieli co zrobiła z plagasem)
Ostatnio zmieniony czw 17 sty, 2008 przez wiking011, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Ja bardziej wolałbym przez to, żeby wątek Leon'a i Ady został oficjalnie dokończony, a przecież Ada Las Plagas oddała Wesker'owi, to było jej zadanie. :rad10:
Awatar użytkownika
StPaul
Posty: 493
Rejestracja: wt 18 wrz, 2007
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Post autor: StPaul »

Nie, nie chce żeby dokończyli, mógłby się rozwinąć. Dokończyć to on się powinien w kolejnej częsci RE, w której znowu będzie Leon ;]
Stay Punk
Awatar użytkownika
wiking011
Posty: 218
Rejestracja: czw 13 gru, 2007
Lokalizacja: nieważne

Post autor: wiking011 »

Co do Ady nie wiadomo do końca czy nie wcisnęła mu jakiegoś falsyfikatu(chyba nawet była dyskusja na ten temat) ale to nie w degenaration chciałbym rozwiązać wątek Leona i Ady na to przyjdzie czas później
Ostatnio zmieniony pt 18 sty, 2008 przez wiking011, łącznie zmieniany 2 razy.
Veronica
Posty: 333
Rejestracja: sob 11 sie, 2007
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Veronica »

Ze starych postaci chciałabym zobaczyc Steve'a o ile Wesker go ożywi :rad6:
Resident Evil rządzi!!!
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

OK, drodzy Państwo, temat ma tytuł "NEWSY o RE: Degeneration", więc jeśli znacie jakieś (ew. chcecie skomentować jakiś news) to piszcie. Widzę za to, że temat dąży w kierunku "Domysły i życzenia dotyczące RE: Degeneration". A tego nie chcemy.

Wróćmy zatem do tematu.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
Saladyn
Posty: 962
Rejestracja: pt 15 lut, 2008
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Post autor: Saladyn »

Czekam z niecierpliwoscia na pierwszy PRAWDZIWY film RESIDENT EVIL. Na pewno go kupie (zapewne ominie kina, jak wspomniany tutaj ADVENT CHILDREN) i podziele sie wrazeniami.
If there are any questions, direct them to that brick wall over there
Awatar użytkownika
unknown_u
Posty: 86
Rejestracja: czw 31 sty, 2008
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: unknown_u »

http://www.biohazardcg.com/
OFICJALNA STRONA uruchomiona. W sumie nic ciekawego na razie, być może z wyjątkiem 3 zdjęć z produkcji filmu.
Ostatnio zmieniony czw 17 kwie, 2008 przez unknown_u, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Kurcze szkoda, że mało w tej chwili się tam informacji znajduje...
Awatar użytkownika
Saladyn
Posty: 962
Rejestracja: pt 15 lut, 2008
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Post autor: Saladyn »

Spoko. Rozbuduja z czasem, bedzie wiecej niuzow a potem sam film ^_^
If there are any questions, direct them to that brick wall over there
Awatar użytkownika
Jill_1995
Posty: 158
Rejestracja: czw 03 sty, 2008
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jill_1995 »

Dają tak mało rzeczy,aby utrzymać wszystko w tej magicznej tajemnicy.Ale przydało by się pare newsów.Jako wierna fanka serii RE film napewno obejrzę. :p
"From yesterday, it’s coming!
From yesterday, the fear!
From yesterday, it calls him
But he doesn't want to read the message here"
Awatar użytkownika
Komura
Posty: 65
Rejestracja: pn 21 kwie, 2008
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Komura »

Skoro RE:Degeneration będzie się rozgrywał w 7 lat po zagładzie miasta Racoon to rok po historii z 4. Jestem niemalże święcie przekonany, że skoro Leon tam będzie to Ada również :rad5: Jestem tylko ciekaw czy Claire odnalazła w końcu Chrisa czy dalej się za nim ugania :rad12: Oj wogóle jak tego cacka nie zrobią i kogo prócz wiadomej dwójki bohaterów tam nie wsadzą to i tak pozycja jak dla mnie obowiązkowa :okulary3: Mam nadzieję, że film wyjdzie jeszcze w tym roku :rad2: tak też niby planują

NEMESIS US: Jeżeli masz wątpliwości, co do faktu odnalezienia "Chris'a przez Claire", to proponuję zapoznać się z RE: Code Veronica X.


Dzięki wielkie :rad10: co prawda jeszcze się nie zdążyłem zapoznać z tą grą więc wybacz :rad2: może niebawem nadrobię zaległości
Ostatnio zmieniony wt 29 kwie, 2008 przez Komura, łącznie zmieniany 3 razy.
"It's up to us to take out Umbrella...!"
Steam: Komurka696
PSN: Komurka696_PL
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Coś mega cicho jest o tym projekcie...
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

W końcu newsy nie wychodzą o takich projektach tak szybko jak o grach więc trzeba być cierpliwym, praca z pewnością idzie pełna parą, osobiście czekam na dłuższy trailer tej produkcji
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Jednak minęło dość sporo czasu od pierwszej zajawki. Więc wydaje mi się to trochę dziwne, że aż tyle czekamy na cokolwiek w stosunku do tej produkcji.
Awatar użytkownika
unknown_u
Posty: 86
Rejestracja: czw 31 sty, 2008
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: unknown_u »

Według http://www.the-horror.com/forums/showth ... eadid=2053
nowy trailer do RE: Degeneration będzie miał premierę na COMIC-Con, który odbędzie się między 24 - 27 lipca, czyli tydzień po E3.

http://www.capcom-unity.com/s-kill/blog ... 8_blowout_

[ Dodano: 18 Lip 2008 00:18 ]
http://www.sonypictures.com/homevideo/r ... index.html

Oficjalna, angielska wersja strony RE DEGENERATION uruchomiona. Na razie jest tam to samo, co wersji japońskiej (tylko przetłumaczone na j.ang.) + informacja o konferencji producenta filmu: Hiroyuki'ego Kobayashi (producent Resident Evil 4 i Devil May Cry 4) oraz reżysera: Makoto Kamiya'ego w piątek 25 lipca o 1-2 pm (czyli około 21:00 - 22:00 czasu polskiego) na COMIC CON, gdzie zostanie zaprezentowany nowy trailer!

[ Dodano: 25 Lip 2008 22:52 ]
nowy trailer z COMIC CON 2008 r.:

http://dvd.ign.com/articles/893/893044p1.html

Ciekawostka: głos dla Claire i Leona podkładaja ci sami aktorzy co w grze:
Paul Mercier i Alyson Court
Ostatnio zmieniony pt 25 lip, 2008 przez unknown_u, łącznie zmieniany 3 razy.
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

Trailer jest niesamowity - kurcze nie można było zrobić takiego filmu od razu? :D :D :D :D
zapowiada się fenomenalnie, co do Claire to faktycznie wychwyciłem znajomy głos, z kolei Leon mocno się zmienił od incydentu z Las Plagas ( wszakże dzieje się 7 lat po Raccoon city i zaledwie rok po wydarzeniach z czwórki ;) ) . Nie mniej wygląda to grubo, jedna z sekwencji wygląda jak żywo jak jakaś wstawka filmowa z RE4 :) No i w końcu znany jest ogólnie jakiś zarys fabuły, o co chodzi. Motyw z wykorzystaniem wirusa T jako broni użytej przez terrorystów, akcje w lotnisku walka oddziału SWAT z zombie no i to wielkie "COŚ" na końcu filmiku.....szykuje się totalny "must watch" :)
Ostatnio zmieniony pt 01 sie, 2008 przez nemesisdestro, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Zapowiada się mistrzowsko, powróci klimat RE2. W trailerze przygrywają najlepsze kawałki z RE2, kiedy je usłyszałem to wprost nie mogłem uwierzyć, że Capcom sięgnął właśnie po te utwory. A sam trailer pokazuje naprawdę wiele, Leon i Claire ponownie razem stoczą walkę o przetrwanie. Trailer jest bardzo klimatyczny, właściwie cieszy mnie, że nie pokazano akcji, tylko charakterystyczne ujęcia. Można domniemać jak mniej więcej będzie się prezentować linia fabularna, pewnie lotnisko zostanie zamknięte na skutek wycieku wirusa i objęte kwarantanną, ale najbardziej podobało mi się wejście Leon'a i Claire, ciekawe kim jest ta dziewczynka, która siedzi obok niej na lotnisku, oraz jegomość w długich włosach na początku filmiku. Na końcu jest pokazana kreatura przypominająca mutację William'a Birkin'a. To będzie jak RE2. Po prostu nie mogę się doczekać, tylko ile znaczy końcowe przesłanie "coming soon", oby krótko.
Awatar użytkownika
Jill_1995
Posty: 158
Rejestracja: czw 03 sty, 2008
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jill_1995 »

Heh...trailer cudowny! :p
Zombie powracają :rad5:
Postacie faktycznie się trochę zmieniły-najbardziej chyba Leon.
Już nie mogę się doczekać :smiech5:
"From yesterday, it’s coming!
From yesterday, the fear!
From yesterday, it calls him
But he doesn't want to read the message here"
Zablokowany

Wróć do „Resident Evil: Degeneration”