Newsy

Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Jestem pod wrażeniem, szczególnie muzyki, ach az łezka w oku się kręci kiedy słyszy się utwory z Re2, widać że praca idzie pełna parą, świetnia sztuka animacji może wyglądać w HD wręcz obłędnie, Leon'a i Claire nie spartolono i twarze głównych bohaterów wyglądają jak powinny, świetny początek, Zombie, bohaterowie z mojej ulubionej części + klimatyczna muzyka, ehh to się nie może nie udać chociaż narazie czekam na kolejne wieści z frontu
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
StPaul
Posty: 493
Rejestracja: wt 18 wrz, 2007
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Post autor: StPaul »

Głosy bohaterów świetne. Wygląd Claire też świetny, ale Leon troche się pogorszył. Nie mogę sie doczekać filmu i zastanawia mnie czy Ada będzie miała swoje 5 minut w tej pozycji.
Stay Punk
Awatar użytkownika
unknown_u
Posty: 86
Rejestracja: czw 31 sty, 2008
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: unknown_u »

NEMESIS US pisze: Po prostu nie mogę się doczekać, tylko ile znaczy końcowe przesłanie "coming soon", oby krótko.
Premiera filmu w japońskich kinach 18 pażdziernika. Film jednak będzie wyświetlany w niewielkiej liczbie kopii.

http://www.the-horror.com/forums/showth ... eadid=2181
http://www.biohazardcg.com/

Premiera w USA i Europie na DVD/Blu-RAY pewnie niedługo potem.

Poza tym nie miałbym nic przeciwku, aby w filmie wykorzystano muzykę z RE2 (ale raczej wątpie w to, pomimo iż słychać ją w trailerze).
Jeśli chodzi o fabułę, to wydaje mi się, że będzie to raczej luźny spin-off bez większych powiązań z serią gier. Fajnie by było, gdyby pojawiły się również inne, znane postacie.

UPDATE:
Relacja z konferencji twórców RE:Deg jest już dostępna na stronie:
http://dvd.ign.com/articles/894/894753p1.html
Możemy z niej wyczytać, że:
- RE DEG jest częścią "kanonu"(głównej fabuły) serii RE
- bardzo prawdopodobne, że pojawi się WESKER!!!
- nie będzie Ady i Ashley
- fabuła filmu nie jest powiązana z RE 5
- jeżeli film będzie dobrze przyjęty, powstaną kolejne części !!!
- jedna z nowych postaci nazywa się Angela (nie wiadomo, czy chodzi o tą małą dziewczynkę, czy o blond policjantkę), gość z długimi włosami jest bezpośrednio powiązany ze skażeniem lotniska wirusem T (zapewne główny, czarny charakter)
Na stronie IMDB jest lista (niepełna) aktorów użyczających głos (oraz tzw. "motion capture actors") postaciom występującym w filmie:
http://www.imdb.com/title/tt1174954/
Kolejne nowe postacie to: senator Ron Davis, Frederic Markstein.
Ostatnio zmieniony pt 01 sie, 2008 przez unknown_u, łącznie zmieniany 7 razy.
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

Co do tego Weskera to nie zostało to tak 100% potwierdzone, aczkolwiek szanse są :D
Fajnie że Capcom zrobił tym filmem taki solidny krok w stronę old school'owych fanów, jak już mówił Wesker D-L nie może się nie udać :) .Perspektywa kolejnych części również wygląda ciekawie, ale najpierw zaczekajmy co z tego wyjdzie :D :D :D :D
PS dobry ten art ze strony oficjalnej - w sam raz nadaje się do przeróbki na Avka czy coś w tym stylu :rad5:
Ostatnio zmieniony pt 01 sie, 2008 przez nemesisdestro, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Angela
Posty: 189
Rejestracja: sob 31 maja, 2008
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Angela »

St. Paul pisze:Głosy bohaterów świetne. Wygląd Claire też świetny, ale Leon troche się pogorszył. Nie mogę sie doczekać filmu i zastanawia mnie czy Ada będzie miała swoje 5 minut w tej pozycji.



Co prawda Leon się trochę pogorszył, ale wszystko wygląda dość ciekawie.
Awatar użytkownika
wiking011
Posty: 218
Rejestracja: czw 13 gru, 2007
Lokalizacja: nieważne

Post autor: wiking011 »

Ee tam pogorszył jak dla mnie wciąż trzyma poziom
nie ma zła są tylko różne warianty dobra
deek
Posty: 62
Rejestracja: śr 07 lut, 2007

Post autor: deek »

czyli jak film wpisuje sie w kanon fabuły serii RE. To znaczy że jeszcze nie porzucili T-Virusa. I może RE6 to będzie powrót do zombie i umbrelli,PIĘKNIE by było .:)

Necraria: I na tym zakończymy spekulacje nt. może tak będzie a może inaczej. Temat jest o newsach.
Ostatnio zmieniony pt 01 sie, 2008 przez deek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

Świetny trailer.... nic więcej mówić nie trzeba. Przez sekundę myślałem że ten koleś to Barry :rad5: .
Jill Valentine
Posty: 156
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Chicago/Illinois/USA

Post autor: Jill Valentine »

Ciekawe kim on jest? :)
Awatar użytkownika
Tyrantx
Posty: 663
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tyrantx »

Barry pisze:Świetny trailer.... nic więcej mówić nie trzeba. Przez sekundę myślałem że ten koleś to Barry :rad5: .
według mnie jest to Hunk , podobny do rysunku z re3 (jedno z zakończeń)
STARSSss.......
Awatar użytkownika
Saladyn
Posty: 962
Rejestracja: pt 15 lut, 2008
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Post autor: Saladyn »

Ciekawe, jak to będzie z tą premierą. Chciałbym to obejrzeć w kinie, ale dobrze będzie, jeśli uda się złapać choćby kopie DVD. Będę się pytał w sklepie i dam wam znać, jakie są rezultaty. W Polsce nie wiadomo, czy ktoś się pokusi o dystrybucje.
If there are any questions, direct them to that brick wall over there
Awatar użytkownika
unknown_u
Posty: 86
Rejestracja: czw 31 sty, 2008
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: unknown_u »

http://www.biohazardcg.com/
Na oficjalnej, japońskiej stronie dostępny jest już trailer z Comic - Con 08 w 3 różnych wersjach!
Awatar użytkownika
AT
Posty: 744
Rejestracja: pt 31 sie, 2007
Lokalizacja: Blackbourn
Kontakt:

Post autor: AT »

Obejrzałem właśnie trailery i nasunęło mi się kilka spostrzeżeń - otóż:

Wygląd postaci - Leon wygląda wreszcie bardziej naturalnie, niż w RE 4. Claire na obrazku początkowym strony, posiada "wytrzeszcz" ślepi i wygląda jak narkomanka :P Dopiero na trailerze wyglądało to bardziej realistycznie

Przeciwnik:
unknown_u pisze:gość z długimi włosami jest bezpośrednio powiązany ze skażeniem lotniska wirusem T (zapewne główny, czarny charakter)
Mówiliście o terrorystach, a czy to tylko mi wydaje się, że tym głównym przeciwnikiem będzie nasz znajomy Marcus z RE 0? Sam wygląd błyskawicznie nasunął mi takie podejrzenia - w końcu nie było wiadome, czy zginął.

Sam trailer:
Szykuje się całkiem mocne kino, którego na pewno nie ominę obojętnym krokiem. Moje dvd czeka ;)
Ostatnio zmieniony wt 05 sie, 2008 przez AT, łącznie zmieniany 1 raz.
"In his house at R'lyeh dead Cthulhu waits dreaming."
H.P. Lovecraft
Awatar użytkownika
AdaM555
Posty: 708
Rejestracja: sob 25 sie, 2007
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: AdaM555 »

No nie powiem, nieźle. Mam nadzieję, że dość szybko go sobie ściągnę.... do Polski oczywiście, za pośrednictwem brata w Anglii:). Mam tylko nadzieję, że Leoś nie będzie wyczyniał akrobacji rodem z PoP'a :)
Przepraszam za swoje opowiadania. Młody byłem :)
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Patrząc na Leon'a z RE Degenaration to widzę pewne podobieństwo do Leon'a z RE2, tego, którego mogliśmy ujrzeć na japońskiej lub amerykańskiej okładce gry. Tak mi się wydaje.
FurryPiter
Posty: 860
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Internet :)

Post autor: FurryPiter »

AT pisze:że tym głównym przeciwnikiem będzie nasz znajomy Marcus z RE 0?
Teraz jak to przeczytaliśmy, myślimy tak samo :zmiesz8:
NEMESIS US pisze:Patrząc na Leon'a z RE Degenaration to widzę pewne podobieństwo do Leon'a z RE2
Nam się wydaje inaczej, ten Leon wręcz wygląda tak samo jak w RE 4 :F! (<click click>, tylko dodać temu z RE 4 kurtkę i tak samo wyglądać będzie). Może to my dziwni jesteśmy, ale oglądając ten trailer ani razu Leon nie skojarzył nam się z tym w RE 2.

Tak czy inaczej, zapowiada się kawał dobrej animacji ;)!
Stoker
Posty: 200
Rejestracja: wt 25 mar, 2008
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Stoker »

FurryPiter pisze: Tak czy inaczej, zapowiada się kawał dobrej animacji ;)!
Tylko żeby niepodzieliło takiego samego losu jak Final Fantasy, też niby miał byś taki dobry a zarobili zdecydowanie mniej niż liczyli że zarobią.
Wg. mnie widać że troszke zmienili wygląd Leona, może ubiór ma taki jak w RE4 ale rysy twarzy stylizowane do RE2. Mógłbym zaryzykować stwierdzenie że Claire ma podkrążone oczy i przypomina Jill z REMAKE'a :pff3: co do screenów na stronie http://www.biohazardcg.com/ to mimo że podali iż Leon ma 28 a Claire 26 lat, i tak wyglądają jakby byli po 40-stce :pff4: ...

18.10 to data premiery światowej czy tylko w Azji ? bo chciałbym wiedzieć kiedy miała by być premiera w Europie, albo przynajmiej wydane DVD
Saladyn pisze:Chciałbym to obejrzeć w kinie, ale dobrze będzie, jeśli uda się złapać choćby kopie DVD. Będę się pytał w sklepie i dam wam znać, jakie są rezultaty. W Polsce nie wiadomo, czy ktoś się pokusi o dystrybucje.
Po dojściu do porozumienia i wydaniu RE4 w ver. PL może CAPCOM niezapomni o polskich fanach :P
[/quote]
DZIĘKI ŻE O MNIE PAMIĘTACIE !!!
Awatar użytkownika
unknown_u
Posty: 86
Rejestracja: czw 31 sty, 2008
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: unknown_u »

http://www.thehdroom.com/news/Resident_ ... tails/3388

Specyfikacja wydania RE:Degeneration w formacie Blu-Ray (oczywiście na rynek amerykański):

Data wydania: grudzień 2008/styczeń 2009
Transfer obrazu: 1.78:1 1080p
Dźwięk: 5.1 Dolby TrueHD audio
- funkcja PiP (Picture-in-Picture) (Blu-Ray exclusive)
- Trivia Track (różne ciekawostki, dodatki)
- materiał video na temat produkcji filmu: The Making of Resident Evil: Degeneration
- profile postaci
- klipy video: gagi, wpadki podczas nagrywania dialogów do filmu
- wywiad z Leonem (he he he, a to będzie ciekawe :rad12: )
- kolekcja trailerów do RE:Degeneration
- Resident Evil: Degeneration Tokyo Game Show Trailer
- Resident Evil 5 Video Game Trailer

Dokładna data wydania na razie nie jest znana.

[ Dodano: 12 Wrz 2008 20:20 ]
UPDATE oficjalnej, jap. strony:
- nowe zdjęcia (w dziale GALLERY),
- info o postaciach w filmie (imiona i nazwiska (również aktorów podkładających głos) + foto) oraz lista twórców filmu po angielsku (ABOUT THE FILM)
http://www.biohazardcg.com/
Ostatnio zmieniony pt 12 wrz, 2008 przez unknown_u, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Fotki sa naprawde konkretne, zatrzymałem się szczególnie na jednej, kiedy Leon wyciąga rękę, kojarzy się? Oczywiście ;) ten sam motyw był kiedy na Intrze w Re2 Scoot wyciągał pomocną dłoń do Claire, czyżby w filmie były nawiazania dla osób które takie smaczki wychwycą? Mam nadzieje, screen swoją drogą świetnie sie prezentujący, wygląd sameego Leona jaki pisałem już wcześniej jest nieźle dobrany, taka wariacja na temat Art'a po zakończeniu RE2 (lista osiągnięć), Claire również wygląda przyzwoicie, dziewczynka nieco przekombinowana, a senator ehh może być wkońcu wtgląda jak rasowy prezesik, odnośnie samej fabuły (zakładka Story) tak jak sie spodziewałem, ciekawe jak to dalej będzie z rozwinięciem, hmm premiera juz niedługo, na Blu Ray powinien się pojawić od razu (w przypadku innych filmów trzeba by było czekać), także recenzja odrazu by sie pojawiła w ET
Ostatnio zmieniony wt 16 wrz, 2008 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 2 razy.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

Wesker - Dark Life pisze:taka wariacja na temat Art'a po zakończeniu RE2 (lista osiągnięć)

hehe mi się bardziej to skojarzyło z epilogiem Leona w RE3, taki trochę "mroczny" Leon, aczkolwiek screeny są konkretne :D wszystko wygląda całkiem naturalnie, szczególnie wygląd postaci zasługuje na oklaski. Co do "smaczków" to faktycznie screen z Leonem nasuwa konkretne skojarzenia - zupełnie o tym zapomniałem.
PS Ten gość w długich włosach trochę mi się z Louisem Serra'ą skojarzył
no ale to może przez te włosy ;) Ooooch Ja chcę już ten film teraz :rad9: dobrze że premiera już niebawem.
Ostatnio zmieniony śr 17 wrz, 2008 przez nemesisdestro, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany

Wróć do „Resident Evil: Degeneration”