Newsy

Awatar użytkownika
Saladyn
Posty: 962
Rejestracja: pt 15 lut, 2008
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Post autor: Saladyn »

Zeby tylko wyszedl na DVD w Irlandii. Coraz smakowiciej sie zapowiada. Wyglad zombie, Leona oraz Claire jest... stylowy :)
If there are any questions, direct them to that brick wall over there
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Ten film zatacza coraz ciekawsze kręgi. Zdjęcia bardzo mi się podobają, WDL trafnie spostrzegł zdjęcie przypominające ujęcie wyciągającego rękę Leon'a z RE2, oby takich nawiązań dla fanów znalazło się więcej. Ogólny wygląd tego filmu stoi na wysokim poziomie, wszystko jest dopracowane, a dzięki formatowi Blu-Ray Disc szczegółów będzie można wypatrzeć znacznie więcej. Skoro film trafi do japońskich kin 18 października to kwestią kilku tygodni jest jego ekspansja do USA. Ciekawe, czy pojawią się edycje DVD/UMD.
Awatar użytkownika
Karol155-7
Posty: 26
Rejestracja: ndz 18 lis, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Karol155-7 »

Film od początku zapowiada się naprawdę świetnie, jeszcze trochę poczekam, ale myślę że warto. Co do wydania na DVD to nie obawiam się o to :) powinien wyjść na ten format.
Ostatnio zmieniony sob 20 wrz, 2008 przez Karol155-7, łącznie zmieniany 1 raz.
Pawlak92
Posty: 44
Rejestracja: sob 04 paź, 2008
Lokalizacja: Sierpc

Post autor: Pawlak92 »

Widzieliście to ustrojstwo na końcu 2 trailera??? Jak Birkin nawet oko ma dodatkowe!!! Czyżby to była infekcja wirusa T/G???
Ostatnio zmieniony ndz 05 paź, 2008 przez Pawlak92, łącznie zmieniany 1 raz.
Dla jednych seria RE to rzez zombiech czy innego mięsa. Ale tylko ci , którzy interesują się jej historią i fabułą są prawdziwymi jej fanami...
Veronica
Posty: 333
Rejestracja: sob 11 sie, 2007
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Veronica »

Resident Evil rządzi!!!
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Właśnie przed chwilą go obejrzałem. Zatem spadł samolot, z którego zaczęły wychodzić zombie, czyli na pokładzie samolotu był wirus. Ogólne wrażenie jak najbardziej pozytywne. Ponoć RE Degeneration ma dziś światową premierę ale i tak trzeba jeszcze poczekać na edycje DVD/UMD/Blu Ray.
Awatar użytkownika
GameBoy
Posty: 115
Rejestracja: pn 24 wrz, 2007
Lokalizacja: Wieluń

Post autor: GameBoy »

Zapowiada się super. Z trailera wynika, że kilkanaście miast w USA zostało zaatakowane T-Virusem. No i nawiązanie do Intra z RE2 :rad13:
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

NEMESIS US pisze:Ponoć RE Degeneration ma dziś światową premierę ale i tak trzeba jeszcze poczekać na edycje DVD/UMD/Blu Ray.
Dziś światową premierę i tak cicho jest??
Z tego co mi wiadomo, to premiera jest w Japonii 18 października, następnie film będzie pokazywany na "New York City Horror Film Festival" 13 listopada i 18 listopada w Los Angeles na imprezie "Fangoria".
http://www.comingsoon.net/news/movienews.php?id=49267

Ładna okładka :)
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

:schockiert: :schockiert: :schockiert: Crazy! Widać że w filmie będzie się dużo dziać :D
Leon jak widać pozostał nieskromnym kozakiem. No i przy spotkaniu z Claire " Get down! "
gdzieś to było :D :D :D stwór pokazany przez parę sekund wygląda jak jedna z wersji Birkina, całość sprawia naprawdę solidne wrażenie, nie mogę się doczekać by móc to zobaczyć :) . Pojawia się też jakaś dziewczynka jak widać zastępująca tu postać Sherry, mam nadzieję że to tylko taki epizodzik. Jak widać szykuje się bardzo fajna historia w uniwersum RE. T-virus jako zagrożenie terrorystyczne dla świata, Ooo tak....a nie qrcze jakieś wymyślone znikąd wysuszanie mórz, oceanów, jezior sadzawek i krajobrazy jak
z Planety Małp ( jak to na końcu ze Statuą Wolności XD ) nieskończone pustynie itp po 5 latach :/ . Dobrze że Capcom się za to bierze bo przynajmniej ma to pod ścisłą kontrolą :D :D :D
Ostatnio zmieniony pt 10 paź, 2008 przez nemesisdestro, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
AT
Posty: 744
Rejestracja: pt 31 sie, 2007
Lokalizacja: Blackbourn
Kontakt:

Post autor: AT »

A ja dalej twierdzę, że we wszystkim palce macza Marcus :P

Kurczę, nie mogę się już doczekać tych wersji na dvd... Poczekamy sobie, ot co.

Ale jedno muszę przyznać, Claire wygląda tak, że aż się rozpływam - szczególnie te animacje, typu mrugnięcie okiem w windzie. Wygląda to naprawdę realistycznie ;)
Ostatnio zmieniony sob 11 paź, 2008 przez AT, łącznie zmieniany 1 raz.
"In his house at R'lyeh dead Cthulhu waits dreaming."
H.P. Lovecraft
Awatar użytkownika
hubemion85
Posty: 1
Rejestracja: czw 09 paź, 2008
Lokalizacja: Piła

Post autor: hubemion85 »

Capcom w końcu poszedł po rozum do głowy i zrobił film oddający klimat gry,a nie jakiś szmatławiec w wykonaniu Amerykanów (Paula Andersona). :smiech2:
It's up to us to take out umbrella
deek
Posty: 62
Rejestracja: śr 07 lut, 2007

Post autor: deek »

no dzisiaj z tego co wiem premiera w Japonii ,tak??

Necraria: Owszem, na to wygląda. I poproszę duże litery na początku zdania.
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez deek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
StPaul
Posty: 493
Rejestracja: wt 18 wrz, 2007
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Post autor: StPaul »

Pierwsze recenzja RE Degeneration po angielsku. Hmmm...niezbyt pochlebnie:

http://blog.wired.com/games/2008/10/rev ... ident.html

Mowia między innymi o tym:
- że ludziom o wiele podobał się trailer RE5 puszczany przed filmem, miał lepszą grafikę itp.
- fani będą zaciekawieni każdym detalem, będą bronic filmu tak jaki fani Final Fantasy swój film,
- jeden z autorów recenzji nie zrozumiał jak film się zakończył, inn stwierdził (UWAGA SPOILER),że poprostu wszystkie zombie zostały zniszczone <---odkrywcze, ale jednak trzeba wspomniec, bo mogloby wyjsc ze wszyscy zgina i zombie zapanuja nad swiatem :D
- film przedstawia się jak każda inna gra serii, te same punkty stale: infekcja, walka, itp.
Ostatnio zmieniony pn 20 paź, 2008 przez StPaul, łącznie zmieniany 3 razy.
Stay Punk
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

St. Paul pisze:Pierwsze recenzja RE Degeneration po angielsku. Hmmm...niezbyt pochlebnie:

http://blog.wired.com/gam...w-resident.html

Mowia między innymi o tym:
- że ludziom o wiele podobał się trailer RE5 puszczany przed filmem, miał lepszą grafikę itp.
- fani będą zaciekawieni każdym detalem, będą bronic filmu tak jaki fani Final Fantasy swój film,
- jeden z autorów recenzji nie zrozumiał jak film się zakończył, inn stwierdził (UWAGA
SPOILER),że poprostu wszystkie zombie zostały zniszczone
- film przedstawia się jak każda inna gra serii, te same punkty stale: infekcja, walka, itp.
Heh no ładnie, ale i tak to obejrzymy :smiech1: :smiech1: :smiech1: Najbardziej zaciekawił mnie ten odkrywczy fragment
The whole thing's just bizarre. Degeneration is the Final Fantasy VII Advent Children of the franchise -- a movie that die-hard fans will likely defend, but general audiences will not get at all
To akurat nie powinno dziwić, od początku było wiadomo że ten film ma przede wszystkim na celu dotarcie do fanów serii bezpośrednio. Źle?!?. Dla "całej reszty" powstała już trylogia, z tego co się orientuję to owi "panowie recenzenci" nie są za bardzo zaznajomieni z serią ( czyt chyba w ogóle nie mieli styczności z grami) więc co tu dużo mówić, równie dobrze ja mogę się barć za recenzowanie wszystkich części Matrixa, LotR itp - wierzcie mi nic dobrego by z tego nie wyszło :P :P :P :P

Innymi słowy żal tyłek ściska gdy ktoś na siłę gada o czymś o czym nie ma bladego pojęcia, rażąc swoją niewiedzą i niedbalstwem inne osoby, tak jakby to co mówił było obowiązującą zasadą i mam wrażenie że tak właśnie
jest w tym przypadu, naprawdę trzeba poczekać na reckę kogoś kto zna się na rzeczy .

PS do poniżej:
Rzeczywiście drżę na samą myśl o tym jak zaaregaują na film ci którzy widzieli poprzednie, fabularne odsłony, czyli w niemałej mierze ludzie którzy wiedzą o serii
tyle samo co ci dwaj recenzenci - och! :P Genialny cytat wyłapałeś Leon XD
Ostatnio zmieniony pn 20 paź, 2008 przez nemesisdestro, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
Leon S. Kennedy
Posty: 367
Rejestracja: pt 16 lut, 2007
Lokalizacja: .... i po co?

Post autor: Leon S. Kennedy »

Ja bym tym "specjalistom" za bardzo nie wieżył
Videogame players are used to watching cut scenes acted out by stiffly animated marionettes that resemble Real Dolls more than real people, but will this trip deep into the uncanny valley be acceptable to the audience that watched the Milla Jovovich Resident Evil movies?
Film skierowany do fanów gier RE a gość się martwi czy zaakceptują ci co tylko widzieli w kinowej trylogi.
There's a bit too much self-referential foolishness. Leon goes into a soliloquy about how to conserve ammo by going for head shots on zombies. Sequences are occasionally shot in unrealistically steady first-person
To tylko 2 cytaty, a ja czytając to miałem wrażenie że ci goście tylko oglądali filmy i trailer RE5(+ może coś kiedyś widzieli z gry) ale nie wyglądają na takich co zagrywali w Residenty.
Awatar użytkownika
Witek
Posty: 41
Rejestracja: pt 05 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City :(

Post autor: Witek »

TOKYO -- Don't go into the new zombie film Resident Evil: Degeneration expecting a movie. It's more like a 90-minute-long videogame cut scene.

Fajnie to podsumowali ogólnie mówiąc.... Ale ja i tak zamierzam go obejrzeć jestem strasznie napalony tylko właśnie ktoś wie kiedy premiera w USA i w europie ??
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

Diadem pisze:tego co mi wiadomo, to premiera jest w Japonii 18 października, następnie film będzie pokazywany na "New York City Horror Film Festival" 13 listopada i 18 listopada w Los Angeles na imprezie "Fangoria".
Z tego co napisał Diadem wynika że jeszcze sobie poczekamy :/
zaś sama data wydania DVD/ Blu Ray w US&A to

"grudzień 2008/styczeń 2009"

tak w każdym razie stoi na mwrc.pl
Ostatnio zmieniony pn 20 paź, 2008 przez nemesisdestro, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Kilka screenów z bohaterami RE:Degeneration:

- Claire Redfield, Leon S. Kennedy
http://img146.imageshack.us/my.php?imag ... iresn8.png
- Angela Miller, Greg Glenn
http://img222.imageshack.us/my.php?imag ... regzc1.png
- Frederic Downing, Curtis Miller
http://img222.imageshack.us/my.php?imag ... tiswh7.png
- Rani Chawla, senator Ron Davis
http://img90.imageshack.us/my.php?image=ranironto6.png

Japońskie "krzaczki" opisujące postacie, przetłumaczone na angielski przez gingerkitty:

Angela Miller (29) Captain of SRT (Special Response Team) in Herbertville. Born and raised in Herbertville and she is proud of her job to maintain public peace.

Gregg Glenn (28 ) Member of SRT in Herbertville. Angela's co-worker.

Rani Chawla (the little girl) - the site put the same info as Angela by mistake, so no info about her except her name. I do not think she is Claire's daughter though. She does not look anything like Claire!

Senator Ron Davis (56) - Local selected Senator who attracted Willfarm &#65395;&#65384;&#65433;&#65420;&#65383;&#65392;&#65423; co. (sorry, not sure how to spell the name) to Herbertville. It has been rumoured about corruption between him and &#65395;&#65384;&#65433;&#65420;&#65383;&#65392;&#65423; co. He is supporting US Medical Summit to turn the people's eye from Demonstration against the clinical trials in India. Believes in any prosperity at any sacrifice.
Raccoon Incident and clinical trials in India are a necessary evil for him.

Frederic Downing (44) - The chief research worker of &#65395;&#65384;&#65433;&#65420;&#65383;&#65392;&#65423; co. Behaves like a British gentleman.

Curtis Miller (35) - Ex NGO member of which Claire now belongs. After he lost his wife and child during Raccoon Incident, he joined NGO. He was arrested after Realizing &#65395;&#65384;&#65433;&#65420;&#65383;&#65392;&#65423;'s bio farm construction plan in Herbertville and violently demonstrated against it.
He was informed about the truth of the Raccoon Incident and decided to use terrorism against the company.

AT pisze:A ja dalej twierdzę, że we wszystkim palce macza Marcus :P
Marcusa jednak nie ma na liście głównych bohaterów.

Ciekawa jest natomiast zbieżność nazwisk pani Angeli Miller i pana Curtisa Millera??!!
Ostatnio zmieniony śr 22 paź, 2008 przez Diadem, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
AT
Posty: 744
Rejestracja: pt 31 sie, 2007
Lokalizacja: Blackbourn
Kontakt:

Post autor: AT »

Diadem pisze: Marcusa jednak nie ma na liście głównych bohaterów.
Curtis Miller mi tak zajechał Marcusem... Wydawało mi się, że będzie to właśnie on.
"In his house at R'lyeh dead Cthulhu waits dreaming."
H.P. Lovecraft
Awatar użytkownika
StPaul
Posty: 493
Rejestracja: wt 18 wrz, 2007
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Post autor: StPaul »

http://www.vgboxart.com/boxes/Wii/13209 ... 3-orig.png


fajny fotomontarz


Anne, to jest fotomontarz :P nie będzie żadnej gry na wii bo juz byloby o tym głosno. Okładka samego filmu już jest znana, Leon, Claire i napisik :)
Ostatnio zmieniony pn 27 paź, 2008 przez StPaul, łącznie zmieniany 1 raz.
Stay Punk
Zablokowany

Wróć do „Resident Evil: Degeneration”