Biohazard 4D Executer

Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Już wiem chyba co mi nie leży w tym filmie: Zombie. Prawie w ogóle nie ma zombie... No i za bardzo skupia się na oddziale Umbrelli (a jak wiadomo zawsze w filmach klimat siada po pojawieniu sie wojsk, czy innych sił zbrojnych), więc survivalu praktycznie brak.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
Barry Norris
Posty: 828
Rejestracja: śr 02 kwie, 2008
Lokalizacja: Danzig

Post autor: Barry Norris »

Filmik strawny, ale prawdę mówiąc nie powala... Rację ma mój przedmówca: za mało zombies, za dużo komandosów, którzy to niejednego B.O.W.a usiekli. Dla mnie 6/10 maks
"An open mind is like a fortress with it's gate unguarded" - Kronikarz Isador Akios, 3 Kompania Zakonu Krwawych Kruków, Kosmiczny Marine
"WAAAAAAAAGHHHHHHHH!!!!!" Burszuj Gorgutz Łofca Czerepuf, dowódca orkowych kohort.
"Blood for the Blood God! Skulls for the Skull Throne!" - Lord Chaosu Elifiasz Zdobywca, dowódca sekty, Pożeraczy Światów
Awatar użytkownika
Jill_1995
Posty: 158
Rejestracja: czw 03 sty, 2008
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jill_1995 »

Nawet spoko,ale moim zdaniem czegoś w tym filmiku zabrakło.Moja skromna ocena:5/10
"From yesterday, it’s coming!
From yesterday, the fear!
From yesterday, it calls him
But he doesn't want to read the message here"
Awatar użytkownika
Saladyn
Posty: 962
Rejestracja: pt 15 lut, 2008
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Post autor: Saladyn »

Jak powiedział Recoil - zabrakło zombie. Walka z ciągle odradzającym sie potworem jest nudna.
If there are any questions, direct them to that brick wall over there
Awatar użytkownika
Jill_1995
Posty: 158
Rejestracja: czw 03 sty, 2008
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jill_1995 »

No faktycznie-zombie zabrakło,ten potwór jest ochydny i nudny.Może dlatego filmik nie powala,a raczej lekko odrzuca.
"From yesterday, it’s coming!
From yesterday, the fear!
From yesterday, it calls him
But he doesn't want to read the message here"
Awatar użytkownika
AT
Posty: 744
Rejestracja: pt 31 sie, 2007
Lokalizacja: Blackbourn
Kontakt:

Post autor: AT »

Filmik jest niezły. Stara, choć naprawdę przyjemna animacja, jeden ogromny zmutowany boss, brak zombie (czego wy chcecie po króciutkim filmiku, tworzonym tylko dla celów komercyjnych?), ale jest klimat.

Recoil - nie zgodzę się że klimat leci na łeb na szyję gdy pojawiają się żołnierze. Zależy jak w tym filmie/grze/książce są oni ukazani. Tu moim zdaniem są pokazani w porządku, ale tylko w porządku.

Zakończenie jest również niezłe, fanom Resident Evil powinno się podobać, jednak... Klimatem RE bardziej przypomina mi 0 za te robale.
Ostatnio zmieniony sob 05 kwie, 2008 przez AT, łącznie zmieniany 1 raz.
"In his house at R'lyeh dead Cthulhu waits dreaming."
H.P. Lovecraft
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

To, że filmik jest krótki nie usprawiedliwia braku zombie. To przecież sztandarowe "postacie" serii. To tak, jakby nakręcić Rambo bez Sly'a. Za bardzo skoncentrowali się na tym jednym stworze i po prostu przekombinowali.

Teraz z palca mogę podać właściwie tylko jeden przykład - 28 dni później. Po prostu preferuję survival w pełnym tego słowa znaczeniu: zagubiona samotna postać (ew. grupka) walcząca o przetrwanie, zaszczuta. Masz rację - w tym filmiku nie było z tym tak źle - mimo, że to oddział zbrojny to dało się odczuć klimat survivalu, ale to nie do końca to...

Mi z kolei najbardziej przypomina RE Gun Survivor za kompletne oderwanie od realiów gry.
Ostatnio zmieniony sob 05 kwie, 2008 przez Recoil, łącznie zmieniany 1 raz.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
stefan
Posty: 31
Rejestracja: wt 26 sie, 2008
Lokalizacja: Łódź

Post autor: stefan »

Odświeżcie linki do filmu.

Diadem: Linki do filmu już działają

@Up - dzięki

@down - fajnie że jest na YT , ale jeżeli są linki to chyba powinny działać.
Ostatnio zmieniony czw 18 gru, 2008 przez stefan, łącznie zmieniany 2 razy.
Mój tata to Nemesis.
A gdzie mama ?
Awatar użytkownika
AdaM555
Posty: 708
Rejestracja: sob 25 sie, 2007
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: AdaM555 »

Na Youtube to nie łaska wejść?? Znajdziesz spokojnie.

Furry: Sszsz... Ja to chciałem napisać :placz1:

:P :P :P To za wywiad z wampirem xD
Ostatnio zmieniony śr 27 sie, 2008 przez AdaM555, łącznie zmieniany 2 razy.
Przepraszam za swoje opowiadania. Młody byłem :)
Awatar użytkownika
Werewolf
Posty: 4
Rejestracja: pt 27 cze, 2008
Lokalizacja: Z daleka

Post autor: Werewolf »

A udało się może komuś zdobyć RAWa(wersja bez napisów)? Oglądałem ten filmik, nawet go mam... Ale angielskie napisy jakieś 4cm od dolnej krawędzi są troszkę wkurzające... Do tego nie mogę zrozumieć, po jaką cholerę w napisach piszą imię osoby wypowiadającej kwestię... No i jakości też daleko do ideału :) No, ale najważniejsze żeby się pozbyć tych paskudnych napisów :)
Nie umarło, co spoczywać w uśpieniu wieki całe może,
A czasu upływ w końcu i śmierć nawet zmoże.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Biohazard 4D Executer”