[Pomoc] Ostrość

Resident Evil Zero
Awatar użytkownika
madexxx
Posty: 3
Rejestracja: pn 10 sty, 2011
Lokalizacja: Sosnowiec

[Pomoc] Ostrość

Post autor: madexxx »

Witam,
mam problem z RE Zero jak i z RE: Remake, napisałem już do chłopaków z Capcomu, ale pewnie na odpowiedź trochę poczekam, może któryś/któraś z was będzie w jakimś sensie mi pomocna.
Mianowicie problem dotyczy chwilowych utrat ostrości w obu /w/w częściach - w pewnym miejscach danego pomieszczenia postacie, czy postać traci ostrość (rozmazuje się) - czasami tak samo jest podczas otwierania drzwi - czy może ktoś zna powód? jest to problem nie wiem lasera GC czy może wersji RE, może powiedzmy uszkodzenia płytek (zarysowanie itd), może u was się coś takiego zdarzyło.. bardzo byłbym wdzięczny za odpowiedź. Albo poprzez forum, albo na gg 841798
Ostatnio zmieniony pn 08 paź, 2012 przez madexxx, łącznie zmieniany 1 raz.
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Hmm, takie chwilowe zmniejszenie ostrości obrazu występuje np. przy przełączaniu się między Billly'm i Rebeccą (słychać też uderzenie serca). U mnie też tak jest, zatem to pewnie jest celowe zjawisko. Chociaż... Przy otwieraniu drzwi nie zwróciłem na to jakiejś szczególnej uwagi.
Awatar użytkownika
madexxx
Posty: 3
Rejestracja: pn 10 sty, 2011
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: madexxx »

Nie nie, nie chodzi mi o zmianę między postaciami, chodzi o to że nawet jak jesteśmy sami w np przedziale wagonu to postać gubi ostrość.. tak z niczego, to samo mam w RE.. idąc np korytażem przy wazonie postać traci ostrość..?

[ Dodano: 17 Sty 2011 09:19 ]
Kilka dni temu otrzymałem oficjalna odpowiedź od Panów z Capcomu - nie wiele mi pomogła, ale Panowie odpisali ;)


"Unfortunately, we no longer provide any support for older titles such as this. Given what you have said, a disc fault would seem unlikely as this is more likely to cause freezing/stuttering etc, rather than a discoloration in the appearance in game. We are not aware of any previously reported issues like this either.

The only advice we could suggest would be to try playing the game in another Gamecube and see if the same thing occurs."


Czy któryś z was w myśl odpowiedzi, mógłbym to sprawdzić na swoim GC?
Ostatnio zmieniony pn 10 sty, 2011 przez madexxx, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 0”