Ponowne spotkanie po latach pierwszych Zlotowiczów

Tematy dotyczące nieoficjalnych spotkań fanów Resident Evil

Moderator: RON!N

Awatar użytkownika
William Birkin
Posty: 33
Rejestracja: wt 06 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Ponowne spotkanie po latach pierwszych Zlotowiczów

Post autor: William Birkin »

Minęło tyle lat że szkoda gadać, ale mimo wszystko serce gdzieś jest z Wami.
Mam krótką informacje , myśl i zapytanie.

Ostatnio podczas obalania paru głębszych i oglądaniu starych filmów, zdjęć ze zlotów z Conkerem, doszliśmy do wniosku że fajnie było by zorganizować stary dobry zlot. Ale tylko i wyłącznie dla starych bywalców i początkowego składu RCS.

Wiem że zaraz mnie okrzykną jakimś nowofobem ale mam to w dupie. Interesuje mnie spotkanie z najlepszymi z najlepszych na twardym gruncie , gdzie będziemy reanimować naszą znajomość i zgłębimy tajniki wódżitsu.

Liczę na tych wszystkich którzy pamiętaja Dobczyce, Białobrzegi, Pierwsze Dresso i niezliczone spotkania W Wawie.

Leon, Birkin, Wanky, Nela, Migoo, Redziu, Linki, Siara, JJJ, Atryda, Mr.Zombie, Neptun(?), Raziel, Vega, etc. etc. napewno każdy to czuje że chodzi o niego hehe.

Czekam na odzew i jak coś myślę że można by zorganizować potańcówkę przed ostatecznym upodleniem życia w nudzie i codzienności ?

Co powiecie ?

Wpisałem się na forum RCS ale odzew praktycznie zerowy.
aha i darujcie sobie zbędne komentarze nie na temat

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualna liczba osób na TAK :) :
- Neptun
- Vega
- Siara
- JJJ
- Singiel
- Ja
- Conker
- Leon :D
- Nela
- Atryda
- Birkin
- Wanky
- Raziel ?
- Redfield ?
- Mr_Zombie
- Escaflowne
- Raziel

------------------------------------------------------------------------------------------------------

by MiGoo: nazwa tematu zmieniona na bardziej jasną i klarowną...
Ostatnio zmieniony sob 05 lut, 2011 przez William Birkin, łącznie zmieniany 5 razy.
Maestro
Posty: 743
Rejestracja: sob 08 sty, 2011
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Maestro »

Z osób pamiętających pierwsze Dresso jestem i ja (Singiel), a mimo to William mnie nie wpisał ;). Nic to, ja byłbym zainteresowany, ale takie spotkanie trzebaby było przegadać telefonicznie. Jakby co to wyśle Ci swój numer, Will, na PW, odezwij się jak będziesz chciał...
Neptun
Posty: 4
Rejestracja: śr 02 lut, 2011
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Neptun »

I to ogólnie jest zaskakujące bo od zawsze wiadomo, ze jeżeli się chce coś zrobić i te chęci naprawdę są to zrobić można wiele - jak widać - nawet dotrzeć do takiego starego i zgorzkniałego dupka jak ja :)

Cóż - wypowiadać za bardzo się nie będę ponieważ zawsze, albo raczej od jakiegoś czasu miałem niewiele do powiedzenia ale pomysł spotkania się nie wydaje mi się taki zły.

Nie ma się co rozpisywać ale prawda jest taka, że kiedyś mimo wszystko, mimo różnicy zdań, różnicy wieku, coś nas jednak łączyło i sami wewnątrz czujemy, że w pewnym sensie byliśmy sobie bliscy.

Ludzie się zmieniają, przemijają pasje, przybywa lat - ale ogólnie aż tak bardzo się nie zmieniamy - szufladkujemy jedynie to co było i nawet o tym nie wiedząc - kiedyś przychodzi taki dzień, że niektóre szuflady zamykamy po raz ostatni...


Przyznam szczerze, że chętnie bym się z Wami zobaczył. Tak, tak - już słyszę te komentarze mówiące o tym, że spotkać się chce osoba z najmniejszą frekwencją na zlotach... No ale mówię jak jest. Jeżeli uda się coś zorganizować to jest to jak najbardziej do przemyślenia - jeżeli nie to chętnie sam z Williamem napiję się przysłowiowego browara nawet gdzieś na ławce w parku - jest mi to obojętne.

Nie szukam nowych znajomości i na pewno takie spotkanie wiele nie zmieni bo już dawno się nam drogi rozjechały - ale, mimo wszystko.

Cóż więcej :)

Pozdrawiam wszystkich.


PS - nie zauważyłem, że w międzyczasie Maestro wciął mi się w wypowiedź :)

Z Tobą też się chętnie spotkam, mordeczko :D
Ostatnio zmieniony śr 02 lut, 2011 przez Neptun, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
William Birkin
Posty: 33
Rejestracja: wt 06 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: William Birkin »

"nie denerwuj mnie ;P napisałem że każdy wie o kogo chodzi ;) i widzisz sprawdziło się
trzeba ludzi zmotywować , napisałem do kogo mogłem na gg" to do singla

hehe Neptunie na forum nie bylismy pare giga lat :) a mimo to się da zjednoczyć kto we co z tego wyniknie
Ostatnio zmieniony śr 02 lut, 2011 przez William Birkin, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
PaLa
Posty: 443
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Post autor: PaLa »

Pierwszy zlot w Dresso to nie byl przypadkiem V zlot w 2005?
"Umowy nie było, forsy też nie będzie"
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

Wow...bardziej dyskryminującego tematu tutaj nie było. Gratulacje Birkinie ^^
Ostatnio zmieniony śr 02 lut, 2011 przez Slayer, łącznie zmieniany 1 raz.
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

To nie jest nasza sprawa.

Proszę osoby niezainteresowane bezpośrednio by nie pisały w tym temacie, takie posty będą kasowane.
Siara
Posty: 2
Rejestracja: śr 02 lut, 2011
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Siara »

Heheh, co by nie. Ku chwale Gunthera wypada jeszcze raz wypić brudzia ze "starymi" :)


Piszę się, pomęczę kierowniczkę i pewnie da mi jakies wolne ;)
Awatar użytkownika
William Birkin
Posty: 33
Rejestracja: wt 06 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: William Birkin »

ło Ho :D Siara !!! :)
Awatar użytkownika
Wesker
Posty: 15
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Wesker »

Yellow everybody,

Dobrze, ze chociaz Neptun o mnie pamieta bo pewnie nie dowiedzial bym sie o planowanym przez Was zlocie :P

Pomysl jak najbardziej popieram, tylko stara gwardia i tylko tamte wspomnienia...
nie zebym mial cos do nowych (mam na mysli tu osoby, ktore nie bywaly na pierwszych zjazdach).

W ogole czas jakby sie zatrzymal w tamtych, starych, dobrych czasach :) mysle, ze nie tylko zaloga na mwrc sie zmienila, zmiana zaszla takze w samym swiecie RE.
Ja z kolei mam ogromny sentyment wlasnie do tamych czasow, kiedy jeszcze czlowiek na wiele spraw patrzyl bardzo beztrosko :) Dobrze by bylo zrobic taki zlocik w Dobczycach bo ta miejscowka najbardziej przypadla mi do gustu i laczy sie z tamtm okresem. Patrze na zdjecia ze zlotow w Dobczycach i sam sie smieje do siebie widzac nasze wyglupy, skacowane mordki, puste butelki po browarkach i wszedzie dookola konsole i gry :)

jestem za :)
Vega
Resident Evil above all

(dawniej Gen.Vega)
Awatar użytkownika
William Birkin
Posty: 33
Rejestracja: wt 06 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: William Birkin »

no Vega jak miło cie słyszeć :) dobczyce były by super ale z drugiej strony niechce niczego wywierać na ludziach bo to jednak troche daleko np dla redzia czy atrydy.
Narazie czekamy na zainteresowanie później ustalimy miejsce i czas , bo z tym też będzie cięzko trafić. Napewno myślę o weekendzie, może od czwartku bo wolne w piątek jakoś chyba dacie rade pozałatwiać, zeby zawsze był ten jeden dzień dłużej. Niestety teraz wszyscy pracują i ciężko o beztroskość :)
Neptun
Posty: 4
Rejestracja: śr 02 lut, 2011
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Neptun »

A tak troszkę odbiegając od tematu i wracając do Pali - 5 złot był pod koniec lutego w 2006 roku - razem z Vegą pamiętamy to aż zbyt dobrze - zwłaszcza jak się zmienia pogoda... :P
Awatar użytkownika
William Birkin
Posty: 33
Rejestracja: wt 06 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: William Birkin »

no to jak narazie:
- Neptun
- Vega
- Siara
- JJJ
- Singiel
- Ja
- Conker

czekamy na reszte
Awatar użytkownika
Leon
Posty: 31
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Post autor: Leon »

dopisz jeszcze Nele i mnie:)

ustalmy kiedy się spotkamy to postaram się wziąć wolne w firmie bo ciężko z tym u mnie:)

fajnie znowu Was "usłyszeć" :)
Awatar użytkownika
William Birkin
Posty: 33
Rejestracja: wt 06 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: William Birkin »

JAHA !!!!! Leon :D
Neptun
Posty: 4
Rejestracja: śr 02 lut, 2011
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Neptun »

Ej, kochasie - bo nam temat zamkną za spamowanie - powstrzymajcie swoje wzwody na chwilę gdy będziecie popijać razem :D
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez Neptun, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
William Birkin
Posty: 33
Rejestracja: wt 06 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: William Birkin »

cieszymy się , tyle lat minęło ;)

dobra gdzie reszta komandosów HAHAHA ^_^
Awatar użytkownika
Leon
Posty: 31
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Post autor: Leon »

nie ma to jak spamowanie za czasów starego forum...tego czerwonego jeszcze hehe... Neptun_RCS...William Birkin_RCS itp...albo Leon12 ;) pół dnia na forum się siedziało :smiech3:
Awatar użytkownika
William Birkin
Posty: 33
Rejestracja: wt 06 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: William Birkin »

to wroci :)

jak masz leon do kogos kontakt to daj im znac

singiel ma sie skontaktowac z redziem i atryda
Ostatnio zmieniony czw 03 lut, 2011 przez William Birkin, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Leon
Posty: 31
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Post autor: Leon »

ja mam z Birkinem...zadzwonię do Niego i powiem co i jak...myślę, że też chętnie pojechał by na takie spotkanie...poprzez Birkina można się z Karoliną skontaktować
Zablokowany

Wróć do „Nieoficjalne spotkania”