Kampania "Bring Back Outbreak" - petycja do Capcom

Również o Resident Evil: Outbreak File #2
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Kampania "Bring Back Outbreak" - petycja do Capcom

Post autor: Nemesis US »

Od pewnego czasu grupa zagorzałych fanów cyklu RE: Outbreak rozpoczęła gromadzenie podpisów pod zbiorową petycją, której celem jest przekonanie Capcom do wydanie reedycji lub nawet nowej odsłony tego cyklu.

Organizatorzy tej akcji postawili sobie za cel zebranie 10 000 podpisów (jest ich już ponad 8000) i następnie wysłanie jej do wydawcy. Liczba robi wrażenie, dlatego jest duża szansa iż wydawca zdecyduje się podjąć pewne kroki choćby w celu wypuszczenia kompilacji (na jesieni ukaże się przecież Revival Selection HD).

Petycję znajdziecie pod tym adresem

Wystarczy tylko wpisać swoje imię i adres e-mail, po czym zatwierdzić i kolejne podpisy zebrane. Dzięki temu są szanse na powrót marki Outbreak.

Jeszcze news na stronie głównej, w którym znajdziecie odnośniki do blogu tej kampanii oraz kanału YouTube.
Ostatnio zmieniony wt 05 lip, 2011 przez Nemesis US, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kuba Pajączek
Posty: 203
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Dolnyśląsk

Post autor: Kuba Pajączek »

Miejmy nadzieję, że capcom zdecyduje się na wydanie Outbreaka 3 po tej petycji. Ja już się podpisałem :rad12:
http://www.byond.com/games/DarkerEmerald/TLC
Nowa wersja Resident Evil Online 2(zmieniona nazwa, wiadomo: kopyrajt-orajt).

"You can't spell "slaughter" without "laughter"!! Hahahahahaha!!!"
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Post autor: Szakal »

Wpisany na listę jako numer 8143 :D.
Ostatnio zmieniony śr 06 lip, 2011 przez Szakal, łącznie zmieniany 1 raz.
Złe oko moderacji czuwa.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Nie wiem jaki ma to sens skoro w zastępstwie będa Opercje w Raccoon City, które na podobnych przeciez zasadach działają. Jak dla Mnie to jest następca Out'ów, no bo czy ktoś z was uważa, ż Capcom powróci do poprzedniego archaicznego już cyklu i powieli schemat nadchodzących Operacji? Bez sensu.

Moim zdaniem ci najwięksi fani Outbreaków, którzy w trybie sieciowym spędzili po kilkaset godzin po ujrzeniu i nie zadowoleniu z Operacji wypalili z takim pomysłem. Sam poświęciłem sporo godzin w trybie sieciowym w O#F2 i dokładnie widzę na co Capcom teraz liczy przy wydaniu Operation RC. To tak jakby teraz pojawiła się petycja o Mercenaries z RE4 a nie z RE5 jakie zostało wydane obecnie na 3DS'a.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Post autor: Szakal »

Wpisanie się na listę nic nie kosztuje, więc czemu nie miałbyś tego zrobić :D? Nawet jeśli nie jesteś do tego przekonany, to nic na tym nie stracisz, a im więcej wpisów tym lepiej :rad10: .
Złe oko moderacji czuwa.
MrREVILPL
Posty: 280
Rejestracja: pt 02 lis, 2007

Post autor: MrREVILPL »

Wpis strzelony ;). Może coś to da, a chętnie bym rypnął online w Outbreak 1 i 2 (odświeżona wersja) na PS3 lub właśnie w 3 część.
Ostatnio zmieniony śr 06 lip, 2011 przez MrREVILPL, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

WESKER-DL pisze:w zastępstwie będa Opercje w Raccoon City, które na podobnych przeciez zasadach działają. Jak dla Mnie to jest następca Out'ów
No, jednak jest zasadnicza różnica między chaotycznym uganianiem się po ulicach RC przypadkowymi bohaterami z miotłą czy gazrurką i strach przed wejściem do każdego nowego pomieszczenia, a metodycznym eliminowaniem zombiaków i innych celów elitarnymi jednostkami z ogromnym zapasem broni i amunicji, ba, nawet stealthem! Strzelanka VS klimatyczny survival. Dla mnie to ogromna różnica.
WESKER-DL pisze:czy ktoś z was uważa, ż Capcom powróci do poprzedniego archaicznego już cyklu i powieli schemat nadchodzących Operacji? Bez sensu.
Cykl nie jest archaiczny. Jego mechanika jest. Nowe technologie dają dużo możliwości żeby zrobić Outy dostosowane do dzisiejszych standardów. A tak mamy kolejną już strzelankę jakich na świecie jest na pęczki.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Dołączyłem się do akcji ;). Internetowe petycje zazwyczaju nic nie zdziałają, ale kto wie, czy po Revival Selection nie zrobią RS2 w którego skład wejdą Outbreaki (będą już mieli trop, każdy wie, że Capcom lubi pieniądze :smiech3: ). Sam nie grałem w Outbreaki, a byłaby to idealna okazja by zagrać w tę klimatyczną grę. ORC nie jest spadkobiercą Outbreaka pod każdym względem - to nawet jeszcze większa strzelanina niż RE4 i RE5. Po za tym w Outbreakach chyba już można było chodzić i strzelać jednocześnie... (także mechanika gry, aż tak skostniała nie jest). Recoil ma sporo racji w tym co pisze. Wolę grę w HD a z klimatem oraz wciągającą fabułą (z małą ilością amunicji, bronią białą itp.) niż strzelaninę w której chodzić będzie tylko i wyłącznie o eliminowanie zombiaków i B.O.W niczym w L4D. Spróbować można.
WESKER-DL pisze:To tak jakby teraz pojawiła się petycja o Mercenaries z RE4 a nie z RE5 jakie zostało wydane obecnie na 3DS'a.
Mercenaries 3D zawiera etapy i dwie postacie z trybu Mercenaries z RE4. Reszta to RE5, więc mamy połączone oba te tryby w jeden z obsługą 3D :P.
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

IMO takie petycje nie mają sensu. Capcom pójdzie w takim kierunku, gdzie będą pieniądze, a na wydaniu takiej części nie zbiją kokosów. Głosy fanów mają drugorzędne znaczenie. Outbreaki to były trudne części. Kto w to dzisiaj będzie grał, skoro można się wyżyć w nadchodzącym residentowym Call of Duty. Musieliby całkowicie odmienić konwencję, a czyż właśnie ORC nie jest w pewnym sensie następcą Outbreaków?

No ale, podpisać się nic nie kosztuje.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Recoil pisze:
WESKER-DL pisze:w zastępstwie będa Opercje w Raccoon City, które na podobnych przeciez zasadach działają. Jak dla Mnie to jest następca Out'ów
No, jednak jest zasadnicza różnica między chaotycznym uganianiem się po ulicach RC przypadkowymi bohaterami z miotłą czy gazrurką i strach przed wejściem do każdego nowego pomieszczenia, a metodycznym eliminowaniem zombiaków i innych celów elitarnymi jednostkami z ogromnym zapasem broni i amunicji, ba, nawet stealthem! Strzelanka VS klimatyczny survival. Dla mnie to ogromna różnica.
WESKER-DL pisze:czy ktoś z was uważa, ż Capcom powróci do poprzedniego archaicznego już cyklu i powieli schemat nadchodzących Operacji? Bez sensu.
Cykl nie jest archaiczny. Jego mechanika jest. Nowe technologie dają dużo możliwości żeby zrobić Outy dostosowane do dzisiejszych standardów. A tak mamy kolejną już strzelankę jakich na świecie jest na pęczki.
Piszesz jakbyś ograł już OR :rad2: choć nie powiem że bardziej idzie to w strzelanke, zgadzam się ale takie są założenia teraźniejszych gier i Capcom tego na 100% nie zmieni, ile było petycji o typowo residentowe RE5? no dajcie spokój, nic to nie da a petycjami to firma będzie mogła co najwyżej zapchać sobie skrzynke. Za długo żyję na tym świecie oraz w branży gier żeby takie peytcje przeszły bo jakiś fan sobie wymyśli i przekaże innym, to musi sie opłacić czy chcemy tego czy nie bo osobiście chciałbym ujrzeć w takim samym klimacie Out'a ale to pozostaje w przeszłości albo konwersji i nie narzekam bo lepiej wrócić do świetnego klimatu niż zepsuć coś i ośmieszyć sie obecnie na scenie międzynarodowej a później ogłosić upadłość bo grę kupiło kilka setek albo nawet tysięcy osób jak w przypadku choćby RE0 czy Remake'a, które według fanów są na 10 ale już sprzedaży nie dają optymalnej. W Polsce to najlepiej widać, przyznajcie się kto kupił w premierę RE0 na GCN? (IMO w premierę cieszyłem się jak głupi że nie zmarnowałem 220zł z Ultimy a jednak mało było osób do pogadania)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Maestro
Posty: 743
Rejestracja: sob 08 sty, 2011
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Maestro »

Wesker, ale co szkodzi dopisanie sie? Skoro dużo ludzi wierzy w Boga, to może i cud sie wydarzy i Capcom przejrzy na oczy ;)

Ja sie dopisuje, Resów w starych klimatach zawsze będzie za mało, jeśli seria teraz pójdzie w kierunku wskazanym przez RE4 i ORC :P
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Maestro pisze: Ja sie dopisuje, Resów w starych klimatach zawsze będzie za mało, jeśli seria teraz pójdzie w kierunku wskazanym przez RE4 i ORC :P
Dlatego czekam na Revelations na 3DS'a z wywieszonym jęzorem.
Ostatnio zmieniony pn 11 lip, 2011 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
adder
Posty: 86
Rejestracja: pt 18 maja, 2007
Lokalizacja: (...)

Post autor: adder »

A gdzie Relevations przypomina klimatem RE sprzed RE4? Chyba w wypowiedziach kolesi z Capcomu. To, że jest więcej pustych pomieszczeń itp. to nic nie zmienia, jeśli widok jest taki jak w RE4 czy RE5 (zresztą na tym silniku to i widok "klasyczny" w kilku miejscach scenariusza Chrisa i Jill w Gold Edition nie przywodzi na myśl starych RE).
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Gdzie przypomina? Style rozgrywki, bo jeżeli kojarzysz Linger'a z dodatku to wiesz o jakiej formie powrotu do korzeni mówię. Nie jest to pełny powrót ale świetne połączenie za co fani powinni być wdzięczni ;)

Recoil: Dobrze, starczy, to temat o Outbreakach.
Ostatnio zmieniony wt 19 lip, 2011 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Reman
Posty: 44
Rejestracja: wt 26 lip, 2011
Lokalizacja: Południe

Post autor: Reman »

Teraz się wpisałem masz rację fajnie by było zobaczyć nowego Outbreak'a.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Outbreak”