Wrażenia z dema

Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Wrażenia z dema

Post autor: WESKER-DL »

Jakie są Wasze wrażenia po demie? Czy odczuliście powrót do korzeni i typowe zaszczucie przechadzając się po statku?

Przeszedłem demo już 3 razy więc postaram się opisać co mnie zauroczyło w nadchodzącej produkcji a jakie znalazłem minusy. Przede wszystkim demko jest bardzo krótkie, za pierwszym razem jego przejście zajeło mi 15 minut. Jest to namiastka świetnej produkcji, która według mnie najbardziej odpowiada swoim korzeniom. Przez całe demo towarzyszy nam świetny podkład budujący napięcie, do tego dochądzą odgłosy burzy, sztormu, pękające szyby, wlatujące w najmniej spodziewanym momencie nietoperze (fajny efekt kiedy mamy ustawione full 3D) oraz jedna scenka gdzie dwóch przeciwników pastwi się nad jakimś gościem. Możemy obejrzeć "kogoś" w celi oraz postrzelać do woli z broni krótkiej. To właściwie wszystko z demka ;). Niby nie dużo ale strasznie napala na pełną wersję gry i ja biorę tytuł w premierę bo zapowiada się świetna produkcja a kolejne newsy tylko bardziej nakręcają.
Ostatnio zmieniony wt 09 paź, 2012 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 2 razy.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Post autor: B@rt »

Ostatni trailer z gry, który został zaprezentowany na GC 2011, zrobił na mnie wrażenie. Trudno sie nie zgodzić z Weskerem, ze gra zapowiada sie na mocny tytuł.
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Wreszcie stałem się szczęśliwym posiadaczem 3DS'a. Za dużo czasu nie mam by grać na tym sprzęcie, ale demo Revelations ukończyłem 5 razy. Śmiało mogę napisać, że klimat MIAŻDŻY i jest porównywalny do tego z REmake'a czy starszych części co jest oczywiście na WIELKI plus :smiech3: . Zacznę jak zwykle od najmniej istotnej rzeczy czyli grafice która prezentuje się OBŁĘDNIE jak na przenośną konsolę. Muzyka jest tak samo mroczna jak w poprzednich RE (znów podobieństwo do REmake czy RE0). Elementy zaskoczenia działają idealnie (nietoperze wlatujące przez okno).

CAPCOM się postarał i stworzył grę (przynajmniej na razie demo) bliską korzeniom serii. Po ostatnich trailerach nakręciłem się na tytuł jeszcze bardziej, ale obawiam się, że będzie więcej akcji niż horroru. Pożyjemy, zobaczymy - nie mniej czekam z niecierpliwością na premierę gry ;D.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Co raz bardziej produkcja nabiera tempa i zdobywa najwszyższe noty co tylko potwierdza fakt, że Capcom w tej grze wraca do korzeni, chwalony tytuł jest za narastający klimat, specyfikę oraz oddanie efektu 3d który przekłada się na znakomity gameplay kojarzony z Remake lub Zero, zdecydowanie numer jeden jeżeli chodzi o nowe Residenty i bardziej czekam na niego niż na Operacje ;)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Alucard
Posty: 144
Rejestracja: sob 25 sie, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Alucard »

A RE: Revelations demo for NA and Europe is coming. In the case of NA, we’re awaiting our date confirmation and code approval from NOA (we have a tentative from them, but I’ll have to keep you in suspense). When we have something more concrete to share, you won’t be able to miss it on the Capcom-Unity blog.

Słowa Capcomu.

Bardzo dobra informacja dla tych którzy nie mieli okazji jeszcze przetestować tej wersji demonstracyjnej (mua na przykład).
Playstation Network: Bansai_
Xbox Gamertag: kagannpwnz
3DS Friend Code: 2105-9086-2899

Zapraszam do wspólnej gry.
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

Chris93 pisze:Wreszcie stałem się szczęśliwym posiadaczem 3DS'a. Za dużo czasu nie mam by grać na tym sprzęcie, ale demo Revelations ukończyłem 5 razy. Śmiało mogę napisać, że klimat MIAŻDŻY i jest porównywalny do tego z REmake'a czy starszych części co jest oczywiście na WIELKI plus :smiech3: . Zacznę jak zwykle od najmniej istotnej rzeczy czyli grafice która prezentuje się OBŁĘDNIE jak na przenośną konsolę. Muzyka jest tak samo mroczna jak w poprzednich RE (znów podobieństwo do REmake czy RE0). Elementy zaskoczenia działają idealnie (nietoperze wlatujące przez okno).
Na takie coś liczyłem, dzięki za (krótkie ale zawsze) wrażenia z dema Chris, kurczę, mam nadzieję że Revelations będzie wytyczną dla następnych części RE, przejrzałem trochę oficjalną stronkę, od razu zaczęło mi się kojarzyć ze starszymi częściami jednocześnie będąc świeżą produkcją mającą wiele ciekawostek do zaoferowania, heh że też toto pojawiło się jedynie na 3ds....póki co :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Revelations”