Umbrella Chronicles HD

Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Umbrella Chronicles HD

Post autor: Deus Ex »

...czyli rzecz o dojeniu kasy z graczy.

Pojawiła się lista osiągnięć dla UC (trofeów z PS3). Oczywiście, banalna tak samo jak te z RE4 i CV w Revival Selection. Większość wpada podczas zwykłej gry.

Oto ich lista:

http://www.ps3trophies.org/game/residen ... /trophies/
Ostatnio zmieniony ndz 28 paź, 2012 przez Deus Ex, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Birkin_Pl
Posty: 32
Rejestracja: ndz 06 lis, 2011
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Birkin_Pl »

Mam RETUC Na wii ale mój "charakter kolekcjonera" mówi że mam miec retuc w HD i koniec :D
Nawet jakie było by nacągactwo to tak kupie :P
Ostatnio zmieniony ndz 12 lut, 2012 przez Birkin_Pl, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Runii
Posty: 105
Rejestracja: sob 17 sty, 2009
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Runii »

A ja kupie ponieważ nie miałem okazji zagrać na Wii :)
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

Orientuje się ktoś czy zostanie wydane także no konsole M$? :rad11:
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Jak na razie Chronicles HD zostanie wydane tylko i wyłącznie na PS3. Myślę, że szczegóły poznamy na Captivate 2012.
Deus Ex pisze:...czyli rzecz o dojeniu kasy z graczy.


Jakie dojenie ? Celowniczki zostały wydane tylko i wyłącznie na WII (mogły tam zostać :P), a skoro SONY ma Move'a to i gra może dotrzeć do większej liczby fanów którzy nie kupili WII.
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

I nie wierzę, że to piszę, ale ta wiadomość mnie zainteresowała... :/ Chyba po prostu tak pragnę remaków RE2 i 3 że kupię nawet to (skoro już jest na PS3) żeby tylko odwiedzić odnowione stare śmieci ;)
A swoją drogą - będzie to to pudełkowe, czy tylko stream?
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Post autor: B@rt »

Recoil pisze:A swoją drogą - będzie to to pudełkowe, czy tylko stream?
Będzie dostępny w formie DLC, tak jak w przypadku RE:CVX i RE4... :[ KKW ma otrzymać wersję pudełkową.
Awatar użytkownika
Zilla
Posty: 43
Rejestracja: sob 16 sty, 2010
Lokalizacja: jestem?

Post autor: Zilla »

Czaje się na to. Z racji że nie mam możliwości kupna kartą, to dzięki Bogu za zdrapki które teraz pojawiły się w sprzedaży. Jak tylko premiera będzie to kupuje.
adder
Posty: 86
Rejestracja: pt 18 maja, 2007
Lokalizacja: (...)

Post autor: adder »

Sądzę, że o wiele lepiej sprzedałyby się Remake i RE0, jeśli mowa o dojeniu kasy. To jedyne części serii, które utkwiły na względnie starej konsoli, a według mnie powinny trafić do o wiele większej liczby fanów RE. No ale jeszcze może i na to przyjdzie czas, bo widzę, że bardzo dziwne rzeczy wyprawiają się, jeśli chodzi o różne reedycje.

Chociaż może bieganie w to i z powrotem, szukając potrzebnego przedmiotu, trochę rozmija się z oczekiwaniami obecnych posiadaczy konsol.
Awatar użytkownika
Runii
Posty: 105
Rejestracja: sob 17 sty, 2009
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Runii »

Dobrze by było gdyby gra obsługiwała także pada z Ps3 ponieważ nie każdy gracz(ja również) nie posiada move a zagrać by zagrał :okulary3: .
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Chyba nie jest możliwym grać w UC na padzie.
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Nie byłbym taki pewny. Całkiem niedawno grałem w demo Dead Space cośtamcośtam właśnie na move. A że move wydałem koledze na dłuższy czas przyszło mi zmierzyć się z necromorphami właśnie za pomocą pada. Grało się jak grało... :pff1: ale jest taka możliwość. Obstawiam zatem, że i tu MOŻE tak być (choć nie musi...).
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

Możliwość to chyba jest ale właśnie chodzi o to jak będzie się w to grało bo tam trzeba szybko celować. Doswiadczenie na pewno ciekawe.
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

Czekałem aż stanieje Wii po to, aby móc wziąć w swoje łapki tę część gry a tu proszę, doczekałem się czasów że powstał remake HD na PS3. Teraz tylko trzeba czekać na premierę w PSN i gramy. Fajnie że można sobie pozwolić na granie w dwie osoby. Będę musiał drugiego Move'a sobie sprawić :)
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
pinek
Posty: 537
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: co skad?

Post autor: pinek »

[RONIN] pisze: Teraz tylko trzeba czekać na premierę w PSN i gram
To już dziś, cena to jakieś 60 zł, trochę drogo :rad4:
---->www.pajacyk.pl<----
Awatar użytkownika
Hickson
Posty: 19
Rejestracja: sob 23 cze, 2012
Lokalizacja: Rzeszów/UK.

Post autor: Hickson »

Rzecz conajmniej zbędna. W szególności jeżeli ma się to pojawić tylko na PSN, gdzie drakońskie ceny to nie rzadkość. Stówa za coś czego nie dostane na płycie jest dla mnie przesadą. Podziękuje i zostane przy moim z rape'owanym pudełkowym wydaniu na Wii. Grafika HD i banalne trofea nie przekonują mnie do ponownego zakupu.
Na zakończenie dodam, że obydwie gry są bardzo dobre jak na gatunek railshooterów.
3DS - 0774 - 5238 - 0342
STEAM: deadlySkeleton

"Let's T-BAG what we can"
Awatar użytkownika
Runii
Posty: 105
Rejestracja: sob 17 sty, 2009
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Runii »

Bardzo fajnie że wydali Reska z Wii na PS3 choć szkoda też że nie ma tego w wersji pudełkowej :smiech3: mimo to trzeba się będzie zaopatrzyć jako fan serii.
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

pinek pisze:
[RONIN] pisze: Teraz tylko trzeba czekać na premierę w PSN i gram
To już dziś, cena to jakieś 60 zł, trochę drogo :rad4:
A i owszem, pojawiło się dokładnie wczoraj do zakupu i nie mogłem sobie pozwolić na nie posiadanie tego na swojej konsoli. Fakt, szkoda że nie ma wersji pudełkowej produktu bo sam bym chętnie takową właśnie wersję zakupił ale jak znam życie nie kosztowała by wówczas 87 zł tylko z 129 zł w normalnym sklepie z grami.

Teraz też doszedłem do stwierdzenia że będę jeszcze zmuszony do zakupu plastikowego pistoleciku na Move'a gdyż machanie różdżką do 3 w nocy skutecznie spowodowała że nie miałem siły ruszać ręką w pracy ;)

Jeśli chodzi o samą grę, faktycznie znacznie lepiej się prezentuje niż wersja Wii ale jest też i mały mankament w postaci zabrania mini gierki w trakcie loadingu gry kiedy można było sobie postrzelać do małego znaczka Umbrelli. Niby nic a jednak boli prawdziwego fana serii. No i dlaczego nie dodali możliwości grania on-line :zlosc2:
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Post autor: B@rt »

[RONIN] pisze: No i dlaczego nie dodali możliwości grania on-line :zlosc2:
Nie ma trybu gry Online? :/ Co za Epic Fail... :pff2:
pinek
Posty: 537
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: co skad?

Post autor: pinek »

[RONIN] pisze: mały mankament w postaci zabrania mini gierki w trakcie loadingu gry kiedy można było sobie postrzelać do małego znaczka Umbrelli.
:zmiesz2:

Ale wiecie, że on-line wymagał by dodatkowej pracy, a każdy wie, ze dodatkowa praca jest zła :rad4:

Osobiście jestem tylko ciekaw jakości grafiki tego portu, bo PS2 w HD wygląda jako-tako, a Wii w HD jeszcze nie widziałem :rad4:
---->www.pajacyk.pl<----
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Umbrella Chronicles”